Anket Sonuçlarını Gör: MB PPK Politika Faizini Ne yapacak

Oylayan
32. Bu anket için oy kullanamazsınız
  • Düşürür

1 3.13%
  • Aynı Kalır

5 15.63%
  • 100-250 bP artar

9 28.13%
  • 251-500 bP artar

14 43.75%
  • 501 + bP artar

3 9.38%
Sayfa 2/3 İlkİlk 123 SonSon
Arama sonucu : 18 madde; 9 - 16 arası.

Konu: MB 13 Eylül PPK toplantısında faiz ne olur

1. iyi bir artış sonrası papazın dava tarihi olan 13 Ekim e kadar idare eder sonrasında papaz bırakılırsa 6 nın altına iner . Ytd.

Sent from my iPhone using Tapatalk

575 BP Politika faizinde bir artirim bekliyorum. Bu sayede Politika faizi 23.5 ye yukseltilir ve simdi oldugu gibi faiz koridoru asagi 150 ile yukari 150 arasinda gider yani 22 ile 25 arasinda.

Glp de 26.5 olur.

Is bu benim dusuncelerim gerceklesirse merkez bankasinin gelecekte ki baskanligina beni aday gosterebilirsiniz.

SM-C5010 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3. Vergi diliminde 3 ay sürecek düşüş olacağı için maksimum 100-250 bP arası artış olur.
    There is no escaping risk altogether and the future looks pretty grim.. So, not being aware of the facts can't be regarded as an excuse.

4. Uzun sayılacak bir süre önce açıklama yapıp piyasaları durultmayı başardılar, zaten tek yaptıkları konuşup sonuç beklemek olduğuna göre ve enflasyonu faizin sonucu olarak gördüklerine göre ayrıca irrasyonel düşünce yapılarından dolayı ben hiç bir şekilde faiz artırımı beklemiyorum.

5. 501 + bP artar
    seçeneğini seçtim yapmıyacaklar ama sonra piyasalar buna sert tepki verip bir kez daha artış yapmak zorunda kalabilirler 501 puanı geçer toplamda!

bir diktatörün inadı uğruna gül gibi ülkeyi batırdılar.

artık her milletin hakettiği şekilde yönetildiğini anlamayan kalmamıştır sanıyorum

Ahmetg Guest
     Alıntı Originally Posted by rACE Yazıyı Oku
    bir diktatörün inadı uğruna gül gibi ülkeyi batırdılar.

artık her milletin hakettiği şekilde yönetildiğini anlamayan kalmamıştır sanıyorum
    sen diktator diyebilirsin

ama nufusun %52 si tapiyor ona ve ona lider reis kahraman diyorlar

Alıntı Originally Posted by Ahmetg Yazıyı Oku
    sen diktator diyebilirsin

ama nufusun %52 si tapiyor ona ve ona lider reis kahraman diyorlar
    Onlar taptikca zamlar biniyo milletin sırtına.

Bu arada olan "koca ülkeyi damada, reise, dünüre teslim etmeyin, ülkecek papazi buluruz" diyen %48e oluyo asil uzucu olan o.

Yoksa reiscilere bu zamcıklar helali hojdir

MI 5 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 2/3 İlkİlk 123 SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •