Sayfa 3/8 İlkİlk 12345 ... SonSon
Arama sonucu : 60 madde; 17 - 24 arası.

Konu: Gayrimenkul Sertifikası hakkında ....

1. Dünyanın En Zor İşi; Cahil Birine, Kandırıldığını Anlatmaya Çalışmaktır

2. bunu almak isteyenler açsın gyoların grafiklerine, gyoların milleti nasıl çarptığına baksın sonra karar versin.

bunların sağlıklı çalışması için çok sağlam kurallar ve denetim bütünü lazım.

alın açın sngyo hissesinin 10 senelik grafiğini görün. millet nasıl çarpılır bariz ders var orada. adamlar apaçık sermaye transferi yapıyor. her sene milyonlarca lira zarar açıklıyor.

devlet bunu yapacaksa önce gyoları borsayı doğru düzgün denetlesin, doğru düzgün tebliğ getirsin.

3. Bu GYO değil.
    Şirkete ortak olmuyorsun, direkt ev alıyorsun. Yani projeye ortaksın. Başka bir mantık.

Alıntı Originally Posted by bitpire Yazıyı Oku
    bunu almak isteyenler açsın gyoların grafiklerine, gyoların milleti nasıl çarptığına baksın sonra karar versin.

bunların sağlıklı çalışması için çok sağlam kurallar ve denetim bütünü lazım.

alın açın sngyo hissesinin 10 senelik grafiğini görün. millet nasıl çarpılır bariz ders var orada. adamlar bariz sermaye transferi yapıyor. her sene milyonlarca lira zarar açıklıyor.

devlet bunu yapacaksa önce gyoları borsayı doğru düzgün denetlesin, doğru düzgün tebliğ getirsin.
    Dünyanın En Zor İşi; Cahil Birine, Kandırıldığını Anlatmaya Çalışmaktır

4.  Alıntı Originally Posted by ESLU Yazıyı Oku
    Bu GYO değil.
    Şirkete ortak olmuyorsun, direkt ev alıyorsun. Yani projeye ortaksın. Başka bir mantık.
    yahu onu diyorum, spk gibi sözümona bir sürü denetim yapılan kuralı olan yerde adamlar göz göre göre ne dümenler çeviriyor, bunda neler döner kimbilir,
    ne tebliği açık, ne ne olduğu açıkça belli, likiditesi nedir, ilerde fiyat belirlemesi nasıl yapılacak, 35 m2 aldım 50 bin tlden sonra bunu kaça alacam kaça satacam, tapu-mülkiyet güvenliği durumu ne?...tvye çıkan kirli sakallı 3-5 pavyon delikanlısı kılıklı mütayite inanıp ben yatırım yapmam yapan yapsın belki de iyi birşeydir.

sanki abd avrupadayız adamlar milleti çarpsa hapse mi girecek.. yasal boşluklardan faydalanıp milleti mi çarpmayacak.

5. hah tam bloombergde programı başladı, izleyelim bakalım.

6. izleyenler varmi programi acaba.izlenimleriniz ne oldu

7. eğer ülkede hukukun bağımsızlığına inancınız tam, spk'nın görevini yerine getirip yatırımcıları koruduğunu düşünüyorsanız düşünülür

düşünmüyorsanız düşünmeyin derim

8.  Alıntı Originally Posted by ESLU Yazıyı Oku
    Bu GYO değil.
    Evet tekrar sizinde dile getirmeniz ile burada aldığım evin satış fiyatı nasıl belirlenecek?

Diyelim 1000hisse aldım ve tabiki ev sahibi olamayacağım, sonuçta bu ev birilerine satılacak, ve gelir pay sahiplerine dağıtılacak.

Biliyoruz ki bazı firmalar istenen fiyat verilinceye kadar elde aylarca yıllarca satılmadan tutabiliyorlar. Bu sertifikalarla sahip olunan gayrimenkul nasıl satılacak? Fiyatlar nasıl belirlenecek? Süre nedir?
    Yukarıda yazdıklarım yatırım tavsiyesi değildir.

Sayfa 3/8 İlkİlk 12345 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •