Sayfa 5/8 İlkİlk ... 34567 ... SonSon
Arama sonucu : 60 madde; 33 - 40 arası.

Konu: Gayrimenkul Sertifikası hakkında ....

1. Merhabalar,
    PMVR3 borsada önümüzdeki 3 yıl içinde 72'ye kadar yükseliş bekliyorum.
    Borsanın açılışı ile bir kaç tavan tavan gidebilir.

2.  Alıntı Originally Posted by şef Yazıyı Oku
    çok baştan savma bir proje. güya talep fazlaymış! blomberg de açıklama yapıyor; borsada hisse senedi gibi işlem görmeli, yani vergi olmamalı diyor, maliye bakanlığından görüş bekleniyormuş. satışı yapılıyor, vergi durumu belirsiz. alan adamın herhalde parası bol, ya tutarsa hesabı. benim tahminim; vade sonunda ,inşaatı yapan firmaya, yıllık % 10 gibi bir farkla üstten aldırılır.
    Baştan savma olduğuna katılmıyorum bence okumadan araştırmadan üstün körü cahilce konuşmuşsun.
    Projenin özelliklerini şirketin park mavera 1 ve 2 projesinin özelliklerini 3te ne vereceklerini bilmiyorsun.
    Birçok şeyi düşünmüşler, borsaya açılan ilk olduğu için resmi kurumlardan görüş almak istemeleri son derece doğal.
    ilk olduğu için sorunlar çıksa da devlet arkasında mağdur etmeyeceği belirtiliyor.
    Farzet evin fiyatı 400bin o civardaki emsalleri 500binden aşağı olmadığını düşünürsek halka arzdan ve borsadan almak çok mantıklı
    42,5 bile açılsa çok rahat 50 üzerine atacağını düşünüyorum.
    Günümüzde 500bin liralık evlerin 3 yil sonra fiyatlarını tahmin etmek çok zor değil
    Emlak sektörünün son 10 yıldır yıllık faizin kat kat üzerinde kar getirdiğini düşünürsek 700bini çok rahat geçeceğini tahmin ediyorum.

3.  Alıntı Originally Posted by supersinan Yazıyı Oku
    Baştan savma olduğuna katılmıyorum bence okumadan araştırmadan üstün körü cahilce konuşmuşsun.
    Projenin özelliklerini şirketin park mavera 1 ve 2 projesinin özelliklerini 3te ne vereceklerini bilmiyorsun.
    Birçok şeyi düşünmüşler, borsaya açılan ilk olduğu için resmi kurumlardan görüş almak istemeleri son derece doğal.
    ilk olduğu için sorunlar çıksa da devlet arkasında mağdur etmeyeceği belirtiliyor.
    Farzet evin fiyatı 400bin o civardaki emsalleri 500binden aşağı olmadığını düşünürsek halka arzdan ve borsadan almak çok mantıklı
    Günümüzde 500bin liralık evlerin 3 yil sonra fiyatlarını tahmin etmek çok zor değil
    Emlak sektörünün son 10 yıldır yıllık faizin kat kat üzerinde kar getirdiğini düşünürsek 700bini çok rahat geçeceğini tahmin ediyorum.
    400 den 700 e 3 yılda hem de. biz yiyemedik siz yiyin hem de. vay anasını hem de taksitle istediğin kadar

Alıntı Originally Posted by supersinan Yazıyı Oku
    cahilin önde gideni sensin. terbiyesiz herif. önceki yazılarına baktım. arz eden şirketin reklamından başka birşey yok. reklamını yapacaksan da edebinle yap. birçok şeyi düşünmüşler miş. ama vergi konusu net değil, o kadar olurmuş. bu para işi, gazoz kapağı ile oynanmıyor.

5.  Alıntı Originally Posted by tecture Yazıyı Oku
    400 den 700 e 3 yılda hem de. biz yiyemedik siz yiyin hem de. vay anasını hem de taksitle istediğin kadar
    Olur olmaz zamanı gelince göreceğiz mesela ben 3 yıl sonra buradayım. Telefonuma 5-nisan-2017 ye alarm kurdum buraya gelip projedeki en düşük 2+1 in fiyatını paylaşacağım. Doğru yada yanlış sohbet ederiz kardeşim.
    Borsadaki trade imkanı normalin üzerinde kar getirisi sağlayabilir. Şu anda ilk proje bir kaç yıl sonra 20 belki 30 projeyi bu şekilde görebiliriz.
    Belkide haklısın kriz çıkar / trade alttan yapmaya çalışırlar mesela fiyatı 32,5a düştürdüler o zaman eksik lotları alırım evin değeri 400 değilde 340 tan ( rakam adet çarpımını yapmadan sallıyorum ) almış olurum. Benzer konsept ve önceki projelerinde 500 binden aşağı fiyatlı ev var mı olmadığına göre 500 binlik evi 340 a almak benim içinde harika olur.

6.  Alıntı Originally Posted by şef Yazıyı Oku
    cahilin önde gideni sensin. terbiyesiz herif. önceki yazılarına baktım. arz eden şirketin reklamından başka birşey yok. reklamını yapacaksan da edebinle yap. birçok şeyi düşünmüşler miş. ama vergi konusu net değil, o kadar olurmuş. bu para işi, gazoz kapağı ile oynanmıyor.
    Bom boş cahilce konuşmaya devam ediyorsun. Hangi vergi belli değilmiş miş miş miş. Okumadan araştırmadan eleştirmek ne kadar rahat. Projenin fiyatı borsada uçunca bu seferde spekülatörler fiyatı şişirdi olur. Araştırma inceleme yatırım yapma aklınca bir açık görmeye çalış hemen eleştir saldır. Puhahaha

7. Keriz çok memlekette 400 binlik daireye açılır açılmaz tavan yazan çok olur. Hatta fazla değil kısa bir süre sonra aynı daire 600 bine de gelir. Buna kalkıp yatırım demek hakikaten komik.

Nokia 3310 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

8. Nokia 3310 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 5/8 İlkİlk ... 34567 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •