Sayfa 1216/1316 İlkİlk ... 2167161116116612061214121512161217121812261266 ... SonSon
Arama sonucu : 10526 madde; 9,721 - 9,728 arası.

Konu: Finans ve Muhabbet Mekanı :)

1.  Alıntı Originally Posted by mert45 Yazıyı Oku
    https://www.hisse.net/topluluk/showt...64#post5794764

ooovlum bırak bu ayakları ..eregl ile yatıyon onla kalkıyon
     Alıntı Originally Posted by Culpable Yazıyı Oku
    ereglileri 34.84 den sattim [bunlarida sindo nun basliginda anlik yazdim ]
    AHH AHH AHH .. bu aşk var ya beter bi şey ha ..bi türlü itiraf edemiyon
    Hayat hoş gerisi boş

2. ne aski abi ask mask yok bitti elimde 0 hisse var diye yazdim dun yarin T2 ceviririm dolares e dursun
    viop basliginda lavugun birisi laf sokmus ona yaziyordum
    ....

3.  Alıntı Originally Posted by Culpable Yazıyı Oku
    ne aski abi ask mask yok bitti elimde 0 hisse var diye yazdim dun yarin T2 ceviririm dolares e dursun
    viop basliginda lavugun birisi laf sokmus ona yaziyordum
    Bana da mı lolo

Madem bıraktın madem aşık değilsin ..bugün tarihi zirvesini gördü ..ne hissettin o an?
    Hayat hoş gerisi boş

4. Hicbirsey abi
    Ya defalarca yazdim yeniden yazayim benim borsadan viopdan su kadar kazanayim vs vs gibi bir derdim yok
    bugun viopda 2285 den shortum vardi 2315 den stop olduk
    2333 den yeniden short actim 2302 den kapattim lot sayilari esit olmadigi icin gun sonunda 3k kadar zxararli kapattim
    aksam yemegi disarida bilmedigim bir yerde yedik 3 5 parca et yedik mangal da 550 tl hesap getirdiler ki servis salata ve etler rezalet
    eve gelirken Hanim a aynen sunu soyledim viopda 3k zarar var gulup geciyorum ama su restorana verdigim 550 tl ye gercekten uzuldum dedim

Alıntı Originally Posted by mert45 Yazıyı Oku
    Bana da mı lolo

Madem bıraktın madem aşık değilsin ..bugün tarihi zirvesini gördü ..ne hissettin o an?
    ....

5. Bu başlığı şu anda 12 kişi okumaktadır. (2 üye ve 10 ziyaretçi)

mert45, Culpable

Spiderlerin bu kadarcık mı bu gece yengeççi Culpable
    Hayat hoş gerisi boş

6.  Alıntı Originally Posted by Culpable Yazıyı Oku
    Hicbirsey abi
    Ya defalarca yazdim yeniden yazayim benim borsadan viopdan su kadar kazanayim vs vs gibi bir derdim yok
    bugun viopda 2285 den shortum vardi 2315 den stop olduk
    2333 den yeniden short actim 2302 den kapattim lot sayilari esit olmadigi icin gun sonunda 3k kadar zxararli kapattim
    aksam yemegi disarida bilmedigim bir yerde yedik 3 5 parca et yedik mangal da 550 tl hesap getirdiler ki servis salata ve etler rezalet
    eve gelirken Hanim a aynen sunu soyledim viopda 3k zarar var gulup geciyorum ama su restorana verdigim 550 tl ye gercekten uzuldum dedim
    Dün de dedim ..bırrrrak bu ayakları ..ben sana isdemiri sormadım vobu sormadım fspx i sormadım ..sadece tek bi şeye vurgu yaptım .. EREGL aşkından haber ver bize ..
    Hayat hoş gerisi boş

7. Abi sen beni anlamak istemiyorsun herhalde dalga gecmeye calisiyorsun
    ....

8.  Alıntı Originally Posted by Culpable Yazıyı Oku
    Abi sen beni anlamak istemiyorsun herhalde dalga gecmeye calisiyorsun
    Aşk olsun ya sen benim en değerli dostlarımdansın ..bak bunu tüm samimiyetimle yazıyorum ..çok kaliteli birisin ..aynen eski dostlarım gibi ..hiç hitap şeklini bozmuyorsun ..hiç yalan dolan yazmıyorsun ..çok ELİT bir şekilde paylaşıyorsun
    Hayat hoş gerisi boş

Sayfa 1216/1316 İlkİlk ... 2167161116116612061214121512161217121812261266 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •