Sayfa 17/1316 İlkİlk ... 7151617181927671175171017 ... SonSon
Arama sonucu : 10526 madde; 129 - 136 arası.

Konu: Finans ve Muhabbet Mekanı :)

vicont bayım selamlar,

Portföyündeki tek şirketin de Flatoğlu Flat Holding'mi oluyo bu durumda, FLTĞL H tipi yani ? )..

Sahol her daim iyidir, ismi yeter, grafı da feci fena hem i$tah açıyor da

i$te bu aralar hep i$teleri var piyasalarımızın maalesef, kolay gele..

2. hayırlı sabahlar mekan,

d*****n kuyruğu bugün kopar herhalde. Sonra başka bir beklenti olan ovp yi fiyatlamaya başlarız(tabi isim bulabildilerse)

selamlar Consensus sensor

dün aracı kurum mesaj yolladı, bütün viop kontratları 3 katına çıkarılmıştır diye. işin şeyini çıkardılar artık. böyle giderse bahsettiğiniz holding i ben kuracağım.

sahol ü incelemeye devam ediyorum. sahip olduğu banka etkisi yüksek bir banka. sanırım bundan dolayı olumsuz etkileniyor. ikinci olarak gözüme tekfen i kestirdim, zaten olmuş diyenler de var ancak dengeleme olarak portföyümde bulunmasını istiyorum.

herkese bol kazançlar.

3. mert hocam biz her sabah alışmıştık senin açılış bilgilerine ve atmış olduğun grafiklere.

kendi adıma çok bişey yazmasam da burayı okumak keyif veriyordu.

lakin şu anda

Eski mekanda neden 6 kişi var

Bu başlığı şu anda 1 kişi okumaktadır. (1 üye ve 0 ziyaretçi)
    CahilCuhela

Ağabeyler ben vobdan anlamam siz neden susarsınız ?
    Herkes mi flat ?
    Gerçi hava çok karanlık flat olunması normal

Duhul
    Mar 2017
    İkamet
    ankara
    Gönderi
    3,047
    malumun ilanı...

faiz lobisine eğilmeyeceğiz...

dolarla bizi diz çöktüremezsiniz...

bunlar manipülatif saldırılar...

bizim projeleri kıskananların çırpınışları...

vs...vs...vs...

ne oldu kurudunuz kaldınız!!!??? yere yakınken nasıl görünüyor dünya???daha büyük değil mi

demiş ya atalarımız büyük lokma ye büyük konuşma ve hatta keskin sirke küpüne zarar...

tüm dünya enflasyon yaratmak için çırpınırken ahan da yaptınız mı ülkeyi 24'lük!!!

kahramanlık ayaklarıyla bu milleti tefecilere soydurun sonra da kürsüden sonucu bile bile manipülasyon yapın...peki sizi ciddiye alıp döviz alan,hisse satan vb. finanasal insanların suçu ne??? bir ülkeyi yöneten biri böylesine bir skandala nasıl imza atar???

gerçi vatandaşa 3 liradan dövizini bozdurtan, döviz 3,99 olunca 4 oldu diyen vatan hainidir diyen bir anlayıştan başka ne beklenir ki???

abd'ye hayran olmamak elde değil...öyle bir oyun kuruyor ki bütün yollar bataklığa çıkıveriyor...bakın bir memleketin haline ve düşünün; eğer sonuçla gurur duyanlardansanız bu yazıyı da unutun gitsin...
    biliyorsunuz ya işte yazdıklarım yatırım tavsiyesi değildir falan...filan...

6. bu yükselişi beğenmedim.

flat olarak beklemelere devam. flat beklediğim için tembellik başladı, sabah uykuları uzamaya başladı.

Hayırlı cumalar.

Yazın gurban olayım mekan
    Mert abi gelip yine açaçağın başlığa diyecek of of
    İyi hafta sonları herkese

Yazalım tamam ), öyle kızsa ikinci tur olur daha sahife 17 )..
    Nolsa bu borsamızın hali mesela ?..) Ya dolar ?..

Sayfa 17/1316 İlkİlk ... 7151617181927671175171017 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •