Sayfa 213/1316 İlkİlk ... 1131632032112122132142152232633137131213 ... SonSon
Arama sonucu : 10526 madde; 1,697 - 1,704 arası.

Konu: Finans ve Muhabbet Mekanı :)

1.  Alıntı Originally Posted by Rock'n Roll Yazıyı Oku
    selam mekan..ahanda geldim..karşıma çelik bilek mert denen kişi çıksun hemen

şaka bir tarafa ...sevgiler saygılar tüm arkadaşlara... biraz mesai yapacaz bu hafta ..yorucu olacak ama güzel olacak bence....
    Sevgiler saygılar ...

Çıktım işte karşına
    Hayat hoş gerisi boş

2.  Alıntı Originally Posted by mert45 Yazıyı Oku
    https://www.hisse.net/topluluk/showt...97#post4667997

Neden ısrarla 127500 üstü kapanış dediğiminin sebebi ..

Vobyvade haftalık

https://www.hisse.net/topluluk/showt...33#post4672333

Daha önceki çıkış dalgasında defalarca 132250 altı kapanışın önemini belirtmiştim ,28.7.20 de 132250 altı kapanış yaptıktan 6 iş günü sonra 114525 gördü ..ordan olan yükselişte de 127500 üstü bir kapanış olmadıkça bu bir tepki hareketidir yazdım ve 126000 e dikkat çektim 2 gün sonra 121175 gördü ve ordan 2 günde gelip 128750 gördü.
    Bugün yani 19.8.20 127500 üstü ilk kapanışı gördü ,normal şartlar altında artık rahatlıkla yükseliş trendi başladı dememiz lazım ama burası borsa ve hepimizin de çok iyi bildiği gibi bir hareketle işler terse dönebilir.
    Hayat hoş gerisi boş

3. Vobyvade günlük grafiği

Hayat hoş gerisi boş

4. Tabii vob gibi kaldıraçlı bir piyasada günlük grafiğe göre işlem yapmak bir çok kazancın çoğundan olmaktır daha küçük zaman dilimli grafikler ile işlem yapmak hızlı traderler için daha avantajlı.
    Eskiden ekran başındaydım ,bu topiği takip edenler bilir hemen hemen her şeyi anlık paylaşıyordum ama artık gün içinde ekran başında olmadığımdan ancak genel bir paylaşım yapabiliyorum.

Alıntı Originally Posted by mert45 Yazıyı Oku
    Selam Mert Abi,

Daha 1 yılım dolmadı VIOP ta ama sayende çok şey öğrendim fikir edindim.

Mesela dün daha XXX den sattım hedef te saatlik MOST tu YYY +-...
    Hedef olması açısından MOSTu senden öğrendim...
    Hareketli ortalamaların önemini özellikle 50-200 EMA senden öğrendim...
    Giriş çıkışların saatlik günlük hareketlere göre değil, 1-5-15 dklık hareketlere göre olduğunu senden öğrendim...

Sabahları paylaştığın global piyasalar kurlar CDS oranları çok değerli (internette var bu bilgiler ama senin tarzın farklı:D)
    Günlük haftalık aylık görünümler destek/dirençler gerçekçi ve tutarlı (bunu aylardır bir dolu insanın/kurumun verdiği destek/dirençlere bakarak söylüyorum)

Sonuç olarak, demek isterim ki... şu forumda hem stresten uzak hemde dalga geçmeden ne yaptığını bilerek analize dayalı paylaşımların yapıldığı en azından şu ana kadar bulduğum en iyi topik "MEKAN"...

Aslında sadece teşekkür etmek istedim

Sevgiler saygılar.

İşte biz moruklar da böyle bi mesaj alınca seviniyoruz
    https://www.hisse.net/topluluk/showt...55#post2598055
    Hayat hoş gerisi boş

5. Vobyvade 60 dk

Kısa vade traderi olsaydım bu rakamlara dikkat ederdim.

Hayat hoş gerisi boş

6. Kısa vadeli ve günlük grafiklere bakınca yükseliş var ama dünyanın covid nedeniyle daralan ekonomisi de ortada ..

Zaten borsada kazanmak zordu böyle bir ortamda çok daha zorlaştı sanki.
    Hayat hoş gerisi boş

7. Bence ,tamamen duygusuz olup sadece tekniğe bakmak lazım ama en zor da bunu başarabilmek ,şahsen tam olarak yapamıyorum ve dolayısıyla çok kazanamıyorum hatta kayıp ediyorum.
    Hayat hoş gerisi boş

8. Henüz hafta bitmiş değil grafiğin anlam kazanması için haftanın bitmesi lazım ,
    Şimdilik vobyvade haftalık görünümü bu şekilde...

Hayat hoş gerisi boş

Sayfa 213/1316 İlkİlk ... 1131632032112122132142152232633137131213 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •