Sayfa 53/1316 İlkİlk ... 3435152535455631031535531053 ... SonSon
Arama sonucu : 10526 madde; 417 - 424 arası.

Konu: Finans ve Muhabbet Mekanı :)

1. Hayat hoş gerisi boş

2. BİR zamanlar, bütün duyguların üzerinde yaşadığı bir ada varmış: Mutluluk, üzüntü, bilgi ve diğerleri... Aşk, dahil.

Bir gün, adanın batmakta olduğu, duygulara haber verilmiş.
    Bunun üzerine hepsi adayı terk etmek için sandallarını hazırlamışlar.
    Aşk, adada en sona kalan duygu olmuş... Çünkü, mümkün olan en son ana kadar beklemek istemiş.
    Ada neredeyse battığı zaman, Aşk yardım istemeye karar vermiş.
    Zenginlik, çok büyük bir teknenin içinde geçmekteymiş.
    Aşk, Zenginlik, beni de yanına alır mısın? diye sormuş.
    Zenginlik, Hayır, alamam. Teknemde çok fazla altın ve gümüş var, senin için yer yok demiş.
    Aşk, çok güzel bir yelkenlinin içindeki Kibir den yardım istemiş. Kibir, lütfen bana yardım et Kibir, Sana yardım edemem. Sırılsıklamsın ve yelkenlimi mahvedebilirsin diye cevap vermiş. Üzüntü yakınlardaymış ve Aşk ondan da yardım istemiş: Üzüntü, seninle geleyim. Üzüntü, Offf, Aşk, o kadar üzgünüm ki, yalnız kalmaya ihtiyacım var...
    Mutluluk da Aşk ın yanından geçmiş; ama o kadar mutluymuş ki, Aşk ın çağrısını duymamış. Aşk, birden bir ses duymuş, Gel Aşk! Seni yanıma alacağım...Bu Aşk tan daha yaşlıca birisiymiş. Aşk o kadar şanslı ve mutlu hissetmiş ki, onu yanına alanın kim olduğunu öğrenmeyi akıl edememiş. Yeni bir kara parçasına vardıklarında, Aşk a yardım eden yoluna devam etmiş. Ona ne kadar borçlu olduğunu fark eden Aşk, Bilgi ye sormuş: Bana yardım eden kimdi?Bilgi, O, Zaman dı diye cevap vermiş. Zaman mı? Neden bana yardım etti ki?diye sormuş Aşk.
    Bilgi gülümsemiş: Çünkü sadece Zaman, Aşk ın ne kadar büyük olduğunu anlayabilir.
    Hayat hoş gerisi boş

3. dow dax vob hepsi bi kısa vadeli hold up a girdiler ,bundan sonra hadise nedir!?

126950
    Hayat hoş gerisi boş

4. Hayat hoş gerisi boş

5. Hayat hoş gerisi boş

6. Tüm gece seansı 126900-127100 gitti geldi ,BU NASSI Bİ WAVE YA
    Hayat hoş gerisi boş

7.  Alıntı Originally Posted by mert45 Yazıyı Oku
    Yarın XU100 için 108986 Vob için 127000 önemli ..olursa 2.sinyal ..her iki anlamda
    Vobyvade 127000 kapattı ..yani ben Diyalektik veya Kuantuma veya İkiz kardeşler veya Schrödinger'in kedisi veya Paralel evrene inanan biri değilim ama bazen de gerçekten gelecekten geldiğim veya Reenkarnasyon aklıma gelmiyor değil hanee YANEEE

https://www.youtube.com/watch?v=KRKb58nV8kk

oovlum şişede durduğu gibi durmuyor,hoş görün..uçuruyor işte
    Hayat hoş gerisi boş

8. Bütün olarak güzel bir gece oldu ...

https://www.youtube.com/watch?v=4dk6sflC8og

Tüm dostlarıma huzurlu bir gece dileylilerim
    Hayat hoş gerisi boş

Sayfa 53/1316 İlkİlk ... 3435152535455631031535531053 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız