Sayfa 63/1316 İlkİlk ... 13536162636465731131635631063 ... SonSon
Arama sonucu : 10526 madde; 497 - 504 arası.

Konu: Finans ve Muhabbet Mekanı :)

1. ooovlum ..gelip yazıyoz çizyoz karışan yok gıcık eden yok ..adamların forumunda horozluk yapıyoz habire laf sokuyoz bi şey diyen yok ..ve bu sebeple büyüklük bunlarda kaldı ..bunlar kim ..başta objektif sonra guneysu sonra dowjones yenilerden medwig ve tabiiki okidodo ..daha eskileri de var da şimdi yazsam çok olur ..gerçekten beni çok iyi tolore ettiler ..çok iltimas geçtiler ..50 defa banlanmam gerekirdi ,fıkralar fotolar klipler hep hoş gördüler ..üstüne üstüne gitmeme rağmen hep hoş gördüler ..minnettarım varsa bir hakkım helal olsun ..bunlar da helal etsin

son 2 günde neler gördük burda ..vefat eden ..iflas eden ..vs vs ...negatif gitmeye gerek yok ...hep pozitif olalım
    Hayat hoş gerisi boş

2. Hepsine teşekkürler ,Reis cefaks a da ayrıca teşekkürler ..o ki bu alemin mutlak yegane kralı
    Hayat hoş gerisi boş

3. Ayrıca da tüm gün boyunca gelip buraya okuyan ve diğer topiklerde göremediğimiz şekilde hiç mudahale etmeyen çok kibar ve seviyeli çoğunluğa da her zaman olduğu gibi sevgi ve saygılarımı arz ederim
    Hayat hoş gerisi boş

4. 125075 gördü ..illa 125000 göstermedi beni mahçup etmek için
    Hayat hoş gerisi boş

5. 125100 kapattı
    -%1.96 ..2500 point ..bu spotta Yaklaşık %20 yi aşkın bir kayba denk gelir tek günde ..paranın beşte biri yani

Fdow -%6.80

Yazmaya gerek yok
    Hayat hoş gerisi boş

6.  Alıntı Originally Posted by mert45 Yazıyı Oku
    Yeni keşfettiğim karışık kuruşuk sisteme göre bugün en geç yarın 125000 görülmesi lazım.. nerde,vobyvade de

127200 üstü kapanış sistemi bozar

An itibarı 126750
    Tek gün farkıyla ..her iki anlamda ..affola
    Hayat hoş gerisi boş

7.  Alıntı Originally Posted by mert45 Yazıyı Oku
    Ben ,bir ara bu illüzyon işlerine çok merak salmıştım ..kumarbaz olduğumdan tavşan ve güvercin den ziyade kart numaraları ilgi alanımdaydı ..tüm illüzyonlarda daha önce de defalarca paylaştığım en beğendim bu ...

https://youtu.be/PbjaByQtmjg

Vobyvade uzlaşma dahil 126400 kapattı.
    Öbürü de bu

https://www.youtube.com/watch?v=ompFalKZonc

Alıntı Originally Posted by mert45 Yazıyı Oku
    Maça jack ,Kupa As ,Karo7
    Hayat hoş gerisi boş

8.  Alıntı Originally Posted by mert45 Yazıyı Oku
    Vobyvade 127000 kapattı ..yani ben Diyalektik veya Kuantuma veya İkiz kardeşler veya Schrödinger'in kedisi veya Paralel evrene inanan biri değilim ama bazen de gerçekten gelecekten geldiğim veya Reenkarnasyon aklıma gelmiyor değil hanee YANEEE

https://www.youtube.com/watch?v=KRKb58nV8kk

oovlum şişede durduğu gibi durmuyor,hoş görün..uçuruyor işte

Hayat hoş gerisi boş

Sayfa 63/1316 İlkİlk ... 13536162636465731131635631063 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •