Sayfa 33/1030 İlkİlk ... 2331323334354383133533 ... SonSon
Arama sonucu : 8234 madde; 257 - 264 arası.

Konu: Banka Mevduat Faizleri (ARTI PUAN/tezgah altı faiz oranları)

1. Bu forum çılgınlar partisi yapanların buluşma yerine dönüyor. Oysa mevduatçı heyecan sevmez. Belirsizlik yaşamak istemez. Sakin ve öngörülü bir yaşam ister. Batacak, uçacak, kaçacak, cık, cuk .... boş işler. Ülkede yerinde, para da yerinde. Banka sahipleri sizin kadar heyecanlanmıyordur.

Bu ülkede bu şartlarda en iyi oranı hangi banka veriyor muhabbeti bitmiş, başka işlerle kafalar bulandırılıyor. Evet, eskiye göre çok çok kötü durumdayız. Zaten bunu bilmeyen ve yaşamayan yok. İnsanlar o kadar bencil olmuş ki ; en iyi oranı bile yazmıyor. Bir arkadaşım bana kızıyor. '' Abi yüksek oran vereni yazma, millet hücum eder ve oranlar düşer. '' diyebiliyor.

Sekerbank gece gunduz hesabi oranlari 22.25 e guncellenmis fakat eski gece gunduz hesabi olanlara guncelleme yapmiyorlar keske bir duzenleme yapilsa gunluk mevduat hesabi faiz oranlari degisiminden sadece teb duzeltme yapiyor onu da kullandigim icin maalesef bu sekilde devam ediyorum 13.unde sanirim ppk dan iyi bir artis bekliyor bankalar bence

hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

3.  Alıntı Originally Posted by yuji Yazıyı Oku
    Süre hesap açılınca başlıyor
    Faiz artışları hiç bir şekilde yansımıyor (kapat/aç işe yaramıyor)
    teşekkürler sn.yuji.Öyleyse perşembeden sonrayı bekleyip yatırmak daha mantıklı geldi.çünkü şimdi yatırırsam oranlar 3 ay değişmeyecek diye anlıyorum.

4.  Alıntı Originally Posted by BOSPOROS Yazıyı Oku
    Özel Bankalar kredi musluklarını kapattı.!!
    Bundan sonra Verdiği kredilerin peşinde koşacak.!!
    Sürekli personal ve diğer giderleri azaltacak.!!
    Bu aksiyonlar batma emaresi değil ki, kemer sıkma tasarruf örnekleri. Asıl bu tür önlemler alınmasa sıkıntı olur. Öyle değil mi?

5. sekerbank dedigime gelmis 200 baz artırmıs 21.75 net olmus ...odea dan cıktıgıma iyi etmisim en dusuk kaldı neti hala 19.50 ( 5000 dısarda )

Alıntı Originally Posted by BOSPOROS Yazıyı Oku
    Türkiye ekonomisi 2018'in 2. çeyreğinde % 5.2 büyüdü 10 Eylül 2018 Pazartesi, 09:55
    Güzel haber yazdım.!!
    3. Çeyrekte 4. Çevrekte çakılacak.!!!
    Yerin dibine.!!!
    2019 dolar maximum beklentin nedir deutsch yoldaş?)....aktif bonosu zor batar...ancak risk elbette var....heleki su anda zaten aktif ve diger bankalar kafa kafaya geldiler..hatta aktif geri kaldi. Bu hafta merkezden sonra ciddi olarak faizlerini yukari cekeceklerdir..5 yildir araliksiz bu bankadayim..goruntu olarak zor batar...bagdat caddesi eski subelerini kapatip simdi dahada iyi yere tezgah actilar...demekki para bol..)

7. Güncellemeler;
    Şekerbank,Turkish Bank

Paylaşımlarım Yatırım Tavsiyesi Değildir

Burger 23.50 dedi
    Geçen haftaya göre düşüş olmuş

Sayfa 33/1030 İlkİlk ... 2331323334354383133533 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz