Sayfa 426/1030 İlkİlk ... 326376416424425426427428436476526926 ... SonSon
Arama sonucu : 8234 madde; 3,401 - 3,408 arası.

Konu: Banka Mevduat Faizleri (ARTI PUAN/tezgah altı faiz oranları)

1. Bu sabah Nurol ile görüştüm. 32 gün ve üzerine %33,50 teklif etti. Hazineden aldığım oran bu ama pazarlık yapabiliriz dedi. Tutar 380.000 TL. Nurol sağlam firma idi ama son durumunu bilmiyorum. Sıkıntı yaşar mıyız ?

2.  Alıntı Originally Posted by bahri Yazıyı Oku
    asgari ücret artsın derler artar bu seferde dolarla kıyaslama yaparak şu tarihte bak şöyleydi dolar bazında eridi 5000 olması lazım derler ! faiz artışı yapılmaz mb bağımsız olmalı derler faiz artar bu seferde böyle faiz mi olur nasıl kredi çekecek insanlar yazık değil mi derler ! tasarruftan dem vururlar sonra başlarlar şuna şunu vereceğiz buna bunu vereceğiz borçları affedeceğiz demeye ! bu tarz muhalif anlayıştan gerçekten soğudum artık
    bosver bahri bizde anladık cıkardıkları bu haberlerle zaten ne olduklarını once vatandasın yanında gibi gorun sonra karsına gec ..

3.  Alıntı Originally Posted by Webster Yazıyı Oku
    Adamin biri 50 k ya 28.5 almis.
    Bence biraz daha zorla. Hangi bankalari dusunuyorsun bilmem ama girtlagina coksen faiz arttirmaayacak bankalar var. Mesela garanti. Onun haricinde halk vakif deniz seker burgan icbc den pazarlikla guzel oranlar alabilirsiniz. Asagidaki linke bakarmisin

https://mobile.donanimhaber.com/bank...-132769036-156
    hocam dün ve bugün düşüşler var.az önce burganla görüştüm 3 ay 28 üstüne çıkmıyorlar.geçen hafta 29 -30 verdiklerini mt kendisi de söyledi.talimat var oranlar düşmüş merkezle görüştürdüm aynı..

4. teb tunalı şubesi geçen hafta 27 vermişti, az önce konuştum 26,25 oran verdi.755k için. bu gün oranlar kesat.
    ASLA VE ASLA VE ASLA YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR.

Duhul
    Nov 2017
    İkamet
    Ankara/Kişinev
    Gönderi
    780
     Alıntı Originally Posted by bonocu78 Yazıyı Oku
    Üstat burgan max. 28 verdi.MT kamu bankaları oranları düşürdü biz de uyduk dedi. 30 kasım öncesi görünen kamu bankalarına talimat gitmiş,amaç olabildiğince parayı mevduata kaydırmak.nurolden oranı bekliyorum.
    Edit:32 gün 250 bin için nurolden 32,72 bono oranı 31 mk oranı alındı.

Alıntı Originally Posted by bonocu78 Yazıyı Oku
    Bu arada burganda hesabı olanlar dijital olamıyor.yani bize dijital yok.
    Oluyormus ama sifirdan basvuruyla. Onuda sormustum. Bankadan acmis olsam ne olur dedim. Mt o bizi baglamaz yeni basvuru aliriz dedi. Lakin ben dun subeden de 30 teklif aldim. Once vermedi ama dijital verdi deyince tamam bizde verelim dedi. Bence subenin en buyuk rakibi dijital sistemleri olmus

7.  Alıntı Originally Posted by bahri Yazıyı Oku
    asgari ücret artsın derler artar bu seferde dolarla kıyaslama yaparak şu tarihte bak şöyleydi dolar bazında eridi 5000 olması lazım derler ! faiz artışı yapılmaz mb bağımsız olmalı derler faiz artar bu seferde böyle faiz mi olur nasıl kredi çekecek insanlar yazık değil mi derler ! tasarruftan dem vururlar sonra başlarlar şuna şunu vereceğiz buna bunu vereceğiz borçları affedeceğiz demeye ! bu tarz muhalif anlayıştan gerçekten soğudum artık
    AKP Gençlik Kolları mı?
    Hangi ilçe?

saygılar/başarılar
    "Canı kaymak isteyen cebinde manda taşır "

8.  Alıntı Originally Posted by trion Yazıyı Oku
    hic haberlere bakmıyorsunuz galiba ..bunlar kimin yayıncısı muhalefetin ..kac gundur mevduat faizlerini gundem yapam kim..hukumet yayın organları ile yapmazken onlara ne oluyor ??? calısma yat kazan ev alma faize koy kira dan kat kat fazla kazan diye ...bu haberlerin etkisi yok oylemi ? kusura bakmada piyasa dan anlamdıgınız belli 28 yıllık piyasa deneyimim var herseyi takip edeerim ne zaman boyle haberler cıkarıldı ertesi gun faizler dustu ...yine farklı birsey oldu mu yine dustu ..tarih tekerrur hesabı .
    Fed olur da adam akıllı faiz artırmaz ise ancak o zaman faizler düşer....
    Çok çok uzak ihtimal faiz düşürmek..adamlar sıkılaştırmaktan bahsediyor sen faiz düşsün diyorsun..
    Bence 2019 bu olayın seyrini belirler

MI 6 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 426/1030 İlkİlk ... 326376416424425426427428436476526926 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •