Sayfa 1002/1030 İlkİlk ... 2502902952992100010011002100310041012 ... SonSon
Arama sonucu : 8234 madde; 8,009 - 8,016 arası.

Konu: Banka Mevduat Faizleri (ARTI PUAN/tezgah altı faiz oranları)

1.  Alıntı Originally Posted by trion Yazıyı Oku
    sırf TV de eskide kredi reklamları verirlerdi son 1 aydır mevduat ve günlük mevduat faiz oranları reklami var kredi verelim reklamı yok..işte bu bakımdan nerde çokluk orda b...k çok sevdiğim halk deyimi yine sahnede ....topla TL yi topla TL yi düşer tabi oranlar ...doların dusmesi de etken tabi...halk ve şirketler isterse 10 milyar dolar alsun İngilizler ne derse o olur dolar fiyatında.....şimdi o değilde dolar borçlu şirketler dolar yine 7-8 lere çıkarsa aglayacaklarmi? Burdan almadık diye...ondan sonra yok efendim kur zararı yazdım di zarar ettim di bı konkardat yapayım ...bu ülkede patronlara birşey olmaz olan hep halka olur işsiz kalana olur .
    Bankalar kredi musluklarını kıstı, vatandaş da firmalar da kredi kullanmaktan kaçıyor önlerini göremedikleri için, yani hem bankalar seçici olarak kredi veriyor hem de kredi talebi yok. O yüzden de mevduat ihtiyaçları artmıyor, öyle olunca da yeni mevduat kazanmak yerine eldekini koruma ve hatta kredi bakiyeleri eridiği için mevduatta küçülmeye gidiyorlar. Bankaların kredi kartları da zarar ediyor diğer taraftan, o yüzden TV'de ne kredi ne de kredi kartı reklamı görmüyoruz.

Alıntı Originally Posted by NewsTR Yazıyı Oku
    Sitede Halen Eski Oran Nereden Aldınız Bilgiyi?
    Hesabimdan aldim.

Alıntı Originally Posted by NewsTR Yazıyı Oku
    Sitede Halen Eski Oran Nereden Aldınız Bilgiyi?
    Ayrıca icbc siteden verileri kaldırmış güncel olara hoşgeldin oranları bir arkadaş yazsın.
    Su sitede son yorumu okuyun lutfen sistemsel olabilirmis

4.  Alıntı Originally Posted by ParabolEgrisi Yazıyı Oku
    Bankalar kredi musluklarını kıstı, vatandaş da firmalar da kredi kullanmaktan kaçıyor önlerini göremedikleri için, yani hem bankalar seçici olarak kredi veriyor hem de kredi talebi yok. O yüzden de mevduat ihtiyaçları artmıyor, öyle olunca da yeni mevduat kazanmak yerine eldekini koruma ve hatta kredi bakiyeleri eridiği için mevduatta küçülmeye gidiyorlar. Bankaların kredi kartları da zarar ediyor diğer taraftan, o yüzden TV'de ne kredi ne de kredi kartı reklamı görmüyoruz.
    De ama işte burada çelişki var mevduat reklamı veriyorlar ...kredi talebi yok peki bu topladıkları paraları napacaklar ? Kredi talebi tamamen durmaz verilere göre dağıtılan kredi hala eldeki mevduattan 345 milyar TL fazla...bu durumda bana göre 3 yol var ....ya bu farkı kapatmaya çalışıyorlar ya ilerde kredilerde artış olacağını bekliyorlar ya daha düşükler den dolar toplayacaklar...eskiden tl yi faiz artışı öncesi toplarlardi veya bilanço oncesi ama şu an öyle bir ortamda olmadığına göre ...kredi talebi azken TL toplamalarinin bir amacı vardır elbet..

5. Vakıfbank 32 gün 25.50
    Vakıf arı günlük 24

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

6. Teb 22
    akbank 23
    odea 24
    Burgan 24,5 - (online olan daha yüksekmiş)
    +250,000

stopaj indirimi devam etmeyebilir dedi mtsi.

7.  Alıntı Originally Posted by Omega0607 Yazıyı Oku
    Vakıfbank 32 gün 25.50
    Vakıf arı günlük 24

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    Miktar nedir? Haftaya dönüş var benim de. Tşk.
    Burada yer alan yorumlar, kişisel görüşlere dayanmaktadır. Bu nedenle, yatırım veya al/sat tavsiyesi olarak değerlendirilmemelidir.

8. Düşüş Hızlandı

Paylaşımlarım Yatırım Tavsiyesi Değildir

Sayfa 1002/1030 İlkİlk ... 2502902952992100010011002100310041012 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •