Sayfa 1021/1030 İlkİlk ... 21521921971101110191020102110221023 ... SonSon
Arama sonucu : 8234 madde; 8,161 - 8,168 arası.

Konu: Banka Mevduat Faizleri (ARTI PUAN/tezgah altı faiz oranları)

Alıntı Originally Posted by BOZDOĞAN Yazıyı Oku
    Forumda burgan konuşulurdu,şimdi aktifbank onun yerini aldı.
    Eskiden burgan garibanlarin ezilmislerin tutundugu sozcu gazetesiydi....simdi artik aktifbank ezilmis yoldaslarin hakli platformu oldu...bak adamlar gunlugu bile yarim puancik kirpti...kol bacak kesmedi...diger bankalar ikişer üçer faiz indirme yarisindayken aktif bunu yapmadi....her zaman ne yazarim...faize guven olmaz...firin hazir yanmisken kışa ekmegini uzun stokla bir daha bu faizleri bulamayabilirsiniz derim....ahanda buyrun cenaze namazina simdi...)

Chucky.....................yeşil parkali cadde bebegi

Bu arada aktifbank bonoya %29 veriyor...vade tercihe kalmiş...

3. Aktif de günlük limitim 200 bin tl gözüküyor. Bunu müşteri temsilcisiyle artırabiliyor muyuz. En fazla ne kadar artıran oldu. Çekmek istesek parça parça uğraşacak mıyız böyle

4. halkbankasında 100kya kadar 1 aylık bağlamak istiyoruz babama, oran alan varmı yakın zamanda?

5.  Alıntı Originally Posted by marfatih Yazıyı Oku
    Aktif de günlük limitim 200 bin tl gözüküyor. Bunu müşteri temsilcisiyle artırabiliyor muyuz. En fazla ne kadar artıran oldu. Çekmek istesek parça parça uğraşacak mıyız böyle
    İnternet Bankacılığı ile eft limiti 200k ama mt ile yaparsan limit yok.

Yazılarım yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir
    Yazılarım kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir...

Alıntı Originally Posted by marfatih Yazıyı Oku
    Aktif de günlük limitim 200 bin tl gözüküyor. Bunu müşteri temsilcisiyle artırabiliyor muyuz. En fazla ne kadar artıran oldu. Çekmek istesek parça parça uğraşacak mıyız böyle
    Yazili dilekce ver. Gitmene gerek yok...akilli telefondan onceden yazdigin dilekceni watsaptan mevcut musteri temsilcine yolla. .

7. Oran Alan Varsa Görelim.

8.  Alıntı Originally Posted by trion Yazıyı Oku
    hesap acarken zorluk cıkarmasalar bide hsbc de hesap actık eskiden baska bankalarda 15-20 dakika suren hesap acma islemi hsbc de ertesi gune atladı ..icbc hesap acacaksan eft istiyorlar eft yapman yararına benim gibi elden goturursen 2-4 gun valor teklif ederler ya da 0.50-100 baz asagıya oran teklif ederler benim gibi kapıyı carpar cıkarsın senin tersine temditte en sevdigim bankalar burgan ve odea dır cunku yeni hesapla eski hesap arasında ya hic oynamaz ya 0.25 oynar ...ama bircok bankada 100-150 baz oynuyor ....ekim ve kasım enflasyonu eksi ya da cok az miktarda gelirse ve ayın 30 unda stopaj indirimi devam ederse en azından yeni stopaj indirim bitis tarihine kadar uzun baglayayım diyorum .
    hiç macera arama burgan ve odea iyidir diyorsun yani , ben de memnunun aslında neyse kalsın o zaman, bu uzun vade ve stopaj indirimini nasıl ayarlayacağım onu düşüneyim.

Sayfa 1021/1030 İlkİlk ... 21521921971101110191020102110221023 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •