Sayfa 11/1030 İlkİlk ... 91011121321611115111011 ... SonSon
Arama sonucu : 8234 madde; 81 - 88 arası.

Konu: Banka Mevduat Faizleri (ARTI PUAN/tezgah altı faiz oranları)

Duhul
    Mar 2017
    İkamet
    Akinonya Adası Kuzey Şato
    Gönderi
    3,920
     Alıntı Originally Posted by Pscyokinesis Yazıyı Oku
    En son 1 milyondu üzerindekini ise sorun isterseniz bir şubeye

Uzun vade yatırım tek eşlidir. Trader ise her Çiçek'ten bal alan arı gibidir
     Alıntı Originally Posted by Burak Yazıyı Oku
    Ust limiti haftaya eklerim. Gunluk oran tablosunda Banka ismine tiklayinca ilgili hesabin web sayfasina gidiyor. max 1M gulduren.

1. merifetliyi guncelledim simdi. evet guncelleme hizi benim yogunluguma gore degisiyor.
    2. nasil bir gorunus daha cekici olur sizin icin. (ozelden yazabilirsiniz burayi mesgul etmemek icin)
    3. gunluk oranlar da banka ismine tiklayinca bankanin/hesabin web sayfasina gidiyor. aylik oranlarda ise burada ki paylasim mesajina

yorumlar icin tesekkurler.

teşekkürler arkadaşlar.
    İŞ İŞ YAPMAZ. ADAM İŞ YAPAR. ms2026 Akinolu Kentuf.

Alıntı Originally Posted by NewsTR Yazıyı Oku
    Odea Anladım da Şekerbank Takip Ederdi Piyasayı Bakalım Belki Sert Artış Yapar.
    cok geride kaldılar cok odea ve seker 250 baz artırmaliki gulduren hesabın neti olan 22 ye ve arı hesabın 21.75 ine erissinler ...tum gunluk yapan bankalar bu hafta ortolama 200 baz artırırken odea ve seker uyudular ...bu konuda en hızlı banka burgan .

3.  Alıntı Originally Posted by trion Yazıyı Oku
    cok geride kaldılar cok odea ve seker 250 baz artırmaliki gulduren hesabın neti olan 22 ye ve arı hesabın 21.75 ine erissinler ...tum gunluk yapan bankalar bu hafta ortolama 200 baz artırırken odea ve seker uyudular ...bu konuda en hızlı banka burgan .
    Asıl Uyuyan Fibabanka 🙄😀

Alıntı Originally Posted by NewsTR Yazıyı Oku
    Asıl Uyuyan Fibabanka ����
    evet ama bu hafta 200 baz artırdılar ...odea ve seker artırınca ancak 0.50 artırıyor cimri bankalar ...devlet bankasının bile net 21.75 verdigi zamanda niye odea ve sekerde paramı nette 19.50 ve 19.75 te heba edeyim ..

5. Burganbank usd 32 gün 500k %6,65; 92-181 gün arası %7 oran aldım...

6. niye düşüyor ki dolar? spesifik bir konu da yok. istihdam verisi vb, bence çok etkili olmamalı. kar satışı mı? merkez kararını bugün açıklamadı ki, ptesi söyledi 13ünde artırma sinyalini.

7.  Alıntı Originally Posted by şirinbaba Yazıyı Oku
    niye düşüyor ki dolar? spesifik bir konu da yok. istihdam verisi vb, bence çok etkili olmamalı. kar satışı mı? merkez kararını bugün açıklamadı ki, ptesi söyledi 13ünde artırma sinyalini.
    Voipten olabilir.
    Yatırım tavsiyesi değildir.

8.  Alıntı Originally Posted by shark Yazıyı Oku
    Burganbank usd 32 gün 500k %6,65; 92-181 gün arası %7 oran aldım...
    Sıkı kambiyo rejiminin ön ayak sesleri gibi... Kaygıyı artırıcı bir durum. Stopajı artır, hadi bak! hadi gel! sana elma şekeri verecem, dercesine de bugüne kadar hiç görülmemiş bir Dolar faiz oranı !!! sanki Wolf Trap...

Sayfa 11/1030 İlkİlk ... 91011121321611115111011 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •