Sayfa 147/1030 İlkİlk ... 4797137145146147148149157197247647 ... SonSon
Arama sonucu : 8234 madde; 1,169 - 1,176 arası.

Konu: Banka Mevduat Faizleri (ARTI PUAN/tezgah altı faiz oranları)

1. Arkadaşlar birinizde rica etsem şu m+ya 30 veren banka ve şube bilgisi olan paylaşabilir mi? Ben hala böyle bir oran alamadım. Aktif de hala pasif ne yazık ki

Yatırım tavsiyesi değildir

2.  Alıntı Originally Posted by romwar Yazıyı Oku
    Arkadaşlar birinizde rica etsem şu m+ya 30 veren banka ve şube bilgisi olan paylaşabilir mi? Ben hala böyle bir oran alamadım. Aktif de hala pasif ne yazık ki

Yatırım tavsiyesi değildir
    Ankarada isen biz 2 kişiyiz şu kadar mevduatımız var dersek rahat 30 alırız .
    Benim bahsettiğim banka halkbank .ptesi 30 alabilirim sanki öyle bir izlenim oluştu görüşmemde.şu an 28.5 veriyor

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

3.  Alıntı Originally Posted by cankan Yazıyı Oku
    hoşgeldiniz dudu ağabey,

söylediklerinizin hepsi doğru, fakat bir ekleme yapmak istiyorum VERDİKLERİ ZARARI BİLEREK, İSTEYEREK VE ART NİYETLİ OLARAK VERDİLER..

BU SUÇTUR.. ben bunu esasen rte nin ve partisinin yaptığını düşünmüyorum.. fetö benzeri bir olay var,, ülke nin alınteri birilerine peşkeş çekiliyor, vatandaşlara kısıtlı gelir çok görülüyor, daha çok daha çok sömürmek istiyorlar, çalmak gasp etmek istiyorlar.

bunu yapan "bir akıl" kötü bir akıl.. zihniyeti bozuk bir akıl, bilgili, akıllı, zeki, kapasiteli.. AŞAĞILIK BİR AKIL..

syg,
    forum da birisi bunlara pardo çeteleri diye adlandırmıştı....
    Türkiye'de temel problem şu : bilgili olanların yetkisi yok , yetkisi olanlarında bilgisi yok.

4. Burgan 180k 32 gün eski müşteri 26 verildi. Pazartesi güncellenebilir dendi. Burada 27.5 yazan arkadaş yüzünden yalancı olduk. Genel müdürlüğü arayayım dedi döndü öyle bir oran yok dedi. Lütfen kesin söylenen oranları yazalım , duyumları değil.

5. Aslında böyle bir oluşum olsa ..Örgütlü mevduatçılar olsak ..Zor mu ?
    Tek tek pazarlık yerine ...

Ing 250k uzerine hosgeldinin 2 puan alti veriyor. Simdi ben bunlari arasam ve bu orandan memnun degilim ve hosgeldin faizi vermezseniz cekip giderim desem defol git mi derler, tamam mi derler.

SM-C5010 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

7.  Alıntı Originally Posted by Omega0607 Yazıyı Oku
    Aslında böyle bir oluşum olsa ..Örgütlü mevduatçılar olsak ..Zor mu ?
    Tek tek pazarlık yerine ...

Bankaların işine gelmez. Yer altına inmek lazım. Cok ortalıkta bu oranlar dinlendirilmemeli.

vakifbank 200k ya 22.5 dedi şaka gibi m.t bilgisiz herhalde. yahu merkez 24 veriyor dedim.

Sayfa 147/1030 İlkİlk ... 4797137145146147148149157197247647 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •