Sayfa 267/1030 İlkİlk ... 167217257265266267268269277317367767 ... SonSon
Arama sonucu : 8234 madde; 2,129 - 2,136 arası.

Konu: Banka Mevduat Faizleri (ARTI PUAN/tezgah altı faiz oranları)

1. hep diyorum doların dusmesi isteniyor mu diye istenmedigi belli degilmi hala yav ne zaman belli bir seviyenin altına gelecek hoppp biri konusuyor hemen yukarı ...tıpkı faiz artırımından sonra 6 nın altına gelecek gibiyken konusulması ve simdi buralarda olması gibi .

2. dolar artıkca ihracat patlayacak ithalat dusecek yabancıya ev satısı patlayacak turizm patlayacak diyen ben miyim yav bunu hukumet yetkilelileri her yerde soylemiyor mu eee dolar ın dusmesini isterler mi istemezler mi hala ogrenemediniz mi politika belli yuksek kur ..daha sonra yuksek faiz .

3.  Alıntı Originally Posted by bonocu78 Yazıyı Oku
    Üstat 1 liradan ne olacak ki?Diğer bankalar dünya kadar masraf istiyor.O yüzden burgan candır özellikle benim gibi niteliksiz yatırımcı için.
    Eskiden eft ücretine prensip olarak karşıydım, miktardan bağımsız olarak
    Ama şu an çok takılmıyorum.
    3-5 lira sorun değil

4.  Alıntı Originally Posted by heval Yazıyı Oku
    Ümraniye

Burgan TL de bana cimri davranıp herkese 28 dedi....Ama Benim dolar vade dönüş var ona çok güzel bir oran verdi 7 üstü ....
    Benim de bugün USD 25k için Burgan dan dönüş oldu. Henüz bağlatmadım. Sizin tutar yaklaşık ne civardaydı, iyi oran almışsınız.

5.  Alıntı Originally Posted by trion Yazıyı Oku
    hep diyorum doların dusmesi isteniyor mu diye istenmedigi belli degilmi hala yav ne zaman belli bir seviyenin altına gelecek hoppp biri konusuyor hemen yukarı ...tıpkı faiz artırımından sonra 6 nın altına gelecek gibiyken konusulması ve simdi buralarda olması gibi .
    Sürekli aynı döngü tekrarlanıyor ve her seferinde daha da sağlam yer ediniyor insanların kafasında
    Bunu nasıl kıracaklar bakalım

6. dolar 6,45 oldu diye şaşıran arkadaşlar mevcut,

niye şaşırıyorsunuz ki,
    faiz arttı diye Türkiye nin dolar borç miktarı mı düştü?
    hala 460 milyar dolar.

hem yurt içinde hemde yurt dışında ki yatırımcılar ,
    yönetenlere güvenmiyorlar.
    çünkü bilgi sahibi olmadığını biliyorlar,

Ülkede adalet olmadığını,
    tek adam rejimi olduğunu
    diktatörlerin bile bu kadar güce sahip olmadıklarını biliyorlar.

ülke yol geçen hanını döndü
    reiz başkan ile kanka ise gel sömür git....
    kanka değilsen hiç bulaşma uza kaç...

kıskanmıyorlar,
    ama güvenmiyorlar da....
    Türkiye'de temel problem şu : bilgili olanların yetkisi yok , yetkisi olanlarında bilgisi yok.

7. 2 aydır sıkıldım bu doları takip etmekten...

Bir ülkenin parasının değeri bu kadar göz ardı edilir mi...

Döngü başlatılmayacaktı, başladı her şeye sirayet ediyor ve ne zaman duracak belli değil...

Her gün %2-3 artışlar, para piyasası değil bitcoin sanki ya da kumarhane...

Bu gün bağladığımız oranlara bir iki hafta sonra hayıflanabiliriz düşükten gitmiş diye bu dolardaki hareket durmazsa...

Alıntı Originally Posted by Modelci65 Yazıyı Oku
    Benim de bugün USD 25k için Burgan dan dönüş oldu. Henüz bağlatmadım. Sizin tutar yaklaşık ne civardaydı, iyi oran almışsınız.
    Miktar biraz yüksek ...Başka bankada yatıyor....Bakalım Eskisi de 7 falan verirse eski yerde kalabilirim ...

Sayfa 267/1030 İlkİlk ... 167217257265266267268269277317367767 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •