Sayfa 421/1030 İlkİlk ... 321371411419420421422423431471521921 ... SonSon
Arama sonucu : 8234 madde; 3,361 - 3,368 arası.

Konu: Banka Mevduat Faizleri (ARTI PUAN/tezgah altı faiz oranları)

1.  Alıntı Originally Posted by Sercanhan Yazıyı Oku
    Hadi halkbank batık o verebilir ama denizde öyle Bi oran İzmirin 4 büyük şubesinde geçen hafta kesinlikle yoktu
    Halkbank ta vermez 100 k ya % 27 filan...Hikaye...Bu hafta düşükler...

2.  Alıntı Originally Posted by yeniozrumeli Yazıyı Oku
    sn.rxpu
    piyasada herhangi bir "liquidity frozen capital" beklentiniz varmı?
    syg.
    Bu tabirden tam kastınızı anlamadım. Ama resesyona giren ve küçülmeye başlayan bir ekonomide dahi likidite açığının düşmemesi bana sanki tahsil edilemeyen alacakların ve bunlara ait karşılıkların bankalar için ciddi bir kaynak gerekliliği oluşturmaya başladığını gösteriyor olabilir.
    En güçlü veya en zeki olan değil, DEĞİŞİME en açık olan türler hayatta kalır...Charles Darwin
    https://twitter.com/r_x_p_u

3.  Alıntı Originally Posted by Dudu Yazıyı Oku
    Su an ne dusuk kaldi?

Ne gitmedi?

Ne geri kaldi?

Bi sorularla ugrasiyorum hep

Syg,
    ne ucuz kaldı birtanesini almak icin beklemedeyim ama birde konut kolluyorum birturlu dusmedi istedigim yerlere ...heleki istanbul da kimi yerlerde aksine artıs var ....sadece kentsel donusumun cok oldugu bolgeler haric baska bolgelerde dusus pek olmadı ..10 ay oncesine kadar dusus vardı sonra ufaktan artmaya basladı tekrar ....istedigim bolgelerde kelepir bulsam alıcam ama yok .

Alıntı Originally Posted by rxpu Yazıyı Oku
    Bu tabirden tam kastınızı anlamadım. Ama resesyona giren ve küçülmeye başlayan bir ekonomide dahi likidite açığının düşmemesi bana sanki tahsil edilemeyen alacakların ve bunlara ait karşılıkların bankalar için ciddi bir kaynak gerekliliği oluşturmaya başladığını gösteriyor olabilir.
    bankacılık sisteminde ve dolayısı piyasada bir nevi parasal likit kitlenmesi.donma
    azami 2-4 gün sürecek cinsden.
    ÇARŞI BAŞTAN BAŞA....

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    ARKANA BAK TAM ORADAYIM
    Gönderi
    1,672
    Burgan dijitalden cuma hesap açtırmıştım, onlar arasın diye bekliyordum biraz önce aradılar, 26,5 oranımız var ne kadar bağlayacaksınız dedi. oranınız çok düşük 230k getirebilirim dedim. Bana biraz müsaade edin oran alıp döneyim size dedi.

Bakalım hakikaten faizler düşüş eğilimin demi yoksa %30 verecekler mi?
    I WANT TO PLAY A GAME ==> ( twitter'a gel )

28-30 % arası oran varmı hiç ,500 + ustu

Alıntı Originally Posted by SAW Yazıyı Oku
    Burgan dijitalden cuma hesap açtırmıştım, onlar arasın diye bekliyordum biraz önce aradılar, 26,5 oranımız var ne kadar bağlayacaksınız dedi. oranınız çok düşük 230k getirebilirim dedim. Bana biraz müsaade edin oran alıp döneyim size dedi.

Kesin 30 veriyorlar 29.75 i kabul etme sakin

Alıntı Originally Posted by SAW Yazıyı Oku

Sana birsey sormak istiyorum. Kurye geldikten hemen sonra hesap altif oluyormu yoksa evraklarin istanbula ulastirmasinimi bekliyorsunuz

Sayfa 421/1030 İlkİlk ... 321371411419420421422423431471521921 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •