Sayfa 50/1030 İlkİlk ... 40484950515260100150550 ... SonSon
Arama sonucu : 8234 madde; 393 - 400 arası.

Konu: Banka Mevduat Faizleri (ARTI PUAN/tezgah altı faiz oranları)

Alıntı Originally Posted by oguzozi Yazıyı Oku
    Ellerine kina yak o zaman.. sizin kadar kriz çığırtkanlığı yapan bir forum üyesi görmedim ben bu forumda.

Nexus 6 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    3. Ceyrekte negatif baz etkisi var. Gecen yil yuzde 11 buyumustu. O yuzden negatif buyume surpriz olmaz ki bu zaten beklenen bir sey.

Onemli olan 4. Ceyrek. Orada eksi buyume olursa teorik olarak resesyona gireriz ve resesyona girmis bir ulke fiyatlamalari yasariz

Ve daha kotusu 2019 1 ve 2. Ceyrekte yine negatif baz etkileri olacak.

Yuksek buyume kaliteli ve uretim tabanli olmadigi zaman eninde sonunda basina bela olur.

SM-C5010 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Alıntı Originally Posted by BOSPOROS Yazıyı Oku
    Sayın RXPU, mesajı siz atmamışsınız ama bu grafiğin yorumunu yapabilir misiniz?
    Türkiye, bu üçlüye son dönemde mi dahil olmuş yoksa en başından beri bu ekibin elemanı mı? Teşekkürler.
    Son düzenleme : bahad1r; 10-09-2018 saat: 23:55. Sebep: nick
    There is no escaping risk altogether and the future looks pretty grim.. So, not being aware of the facts can't be regarded as an excuse. Rules, without them, we'd live with the animals. If the rule you followed brought you to this, of what use was the rule?

Boşuna söylemiyoruz.!!!
    İşkembeden de atmıyoruz.!!
    Tablo ortada.!!!!
    Durum çok vahim.!!
    Dolar kazandırmaya devam edecek.!!
    Dolar faizleride yükselecek.!!!
    Birde Fed faizleri yükseltecek.!!

Dersime iyi çalışıyorum.!!
    Tabiiki tuzum kuru olacak.!!
    Kötümser yalnız tüneli görür, iyimser tünelin sonundaki ışığı görür, gerçekçi tünelle birlikte hem ışığı hem de gelecek treni görür.!!!

4.  Alıntı Originally Posted by bahad1r Yazıyı Oku
    Sayın RXPU, mesajı siz atmamışsınız ama bu grafiğin yorumunu yapabilir misiniz?
    Türkiye, bu üçlüye son dönemde mi dahil olmuş yoksa en başından beri bu ekibin elemanı mı? Teşekkürler.
    Genelde bu 3 ülke de para politikası açısından sorunlu ülkeler. Ancak şahsi fikrime göre 2018 başından başlayarak tmb'nin para politikasında hem ciddi hesaplama hataları hem de zamanlama yanlışları oldu. Asıl yanlışlar 2017'nin Mart ayında KGF kredileri ile başladı. KGF kredileri para arzındaki dengeleri bozdu. (para çarpanını genişletti). Merkez bankası bunu gördüğü halde önlem almadı. Genişleyen para arzı tedbir almayan tcmb'yi ciddi anlamda köşeye sıkıştırdı.
    Tüm bu nedenlerden dolayı başlangıçta bu grubun en istikrarlı üyesi olmamıza rağmen son 2 yılda üst üste yapılan hatalarla Arjantin ile Brezilya arasında bir konuma savrulduk. Venezuelle ve Arjantin kadar kötü bir duruma düşmeyeceğiz belki ama hatalar sürerse Arjantin'e yakınsamamız mümkün.
    En güçlü veya en zeki olan değil, DEĞİŞİME en açık olan türler hayatta kalır...Charles Darwin
    https://twitter.com/r_x_p_u

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    bangkok/köln/antalya
    Gönderi
    234
    bugün vakıf arıdan bir miktar para çekeyim dedim atmden.
    oda ne arıdaki parayı göremiyorum neyse mobilden arıdan vadesize işlem yaptım sonra çektim parayı.
    bu zamanda böyle sistem kaldımı acaba.enparanın gözünü seveyim.
    I LOVETHAILAND

Alıntı Originally Posted by rxpu Yazıyı Oku
    Genelde bu 3 ülke de para politikası açısından sorunlu ülkeler. Ancak şahsi fikrime göre 2018 başından başlayarak tmb'nin para politikasında hem ciddi hesaplama hataları hem de zamanlama yanlışları oldu. Asıl yanlışlar 2017'nin Mart ayında KGF kredileri ile başladı. KGF kredileri para arzındaki dengeleri bozdu. (para çarpanını genişletti). Merkez bankası bunu gördüğü halde önlem almadı. Genişleyen para arzı tedbir almayan tcmb'yi ciddi anlamda köşeye sıkıştırdı.
    Tüm bu nedenlerden dolayı başlangıçta bu grubun en istikrarlı üyesi olmamıza rağmen son 2 yılda üst üste yapılan hatalarla Arjantin ile Brezilya arasında bir konuma savrulduk. Venezuelle ve Arjantin kadar kötü bir duruma düşmeyeceğiz belki ama hatalar sürerse Arjantin'e yakınsamamız mümkün.
    Mein freund kısaca açıkla.!!!
    Tr nin Cds risk primi kaç.!!!?
    Danger bölgedemiyiz onu açıkla.!!!
    Arkadaş ögrensin..!!!
    Kötümser yalnız tüneli görür, iyimser tünelin sonundaki ışığı görür, gerçekçi tünelle birlikte hem ışığı hem de gelecek treni görür.!!!

Alıntı Originally Posted by memorex Yazıyı Oku
    bildiğim kadarıyla vade dolumunda hem siz hem de eşiniz imza atarak parayı çekebiliyorsunuz sadece sizin imzanız yeterli olmuyor yine de sorun bankadan bankaya değişiyor mu bilmiyorum
    Ben İng de turuncu hesabı zamanında çocuğun adına da açmıştım, çıkarken hiç sıkıntı olmamıştı ama EFT ile çıkmıştım. Şekerde henüz çocuk kartini oynamadım
    Yatırım tavsiyesi değildir.

Alıntı Originally Posted by D R A G O N Yazıyı Oku
    Yalnız bu oran 182 gün için sanırım..
    15 m mevduat varsa 6 ay baglayana veriyorlar gibi , 4 işlemde 60 m bağlanmış 😉
    Yatırım tavsiyesi değildir.

Sayfa 50/1030 İlkİlk ... 40484950515260100150550 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •