Sayfa 500/1030 İlkİlk ... 4004504904984995005015025105506001000 ... SonSon
Arama sonucu : 8234 madde; 3,993 - 4,000 arası.

Konu: Banka Mevduat Faizleri (ARTI PUAN/tezgah altı faiz oranları)

1.  Alıntı Originally Posted by Vadeci33 Yazıyı Oku
    Merhabalar aranıza yeni katıldım. 360 bin TL ye evimi satıyorum bir aksilik olmazsa. Sizce yıllık faiz için hangi banka mantıklı olur yapı kredi 24 küsür teklif ediyor. Yıllık olarak verince bu oran vade bitimine kadar sabit kalıyor değil mi?
    24 cok düşük , biraz daha araştır bence.

2.  Alıntı Originally Posted by eberco Yazıyı Oku
    24 cok düşük , biraz daha araştır bence.
    Evet ama yıllık olunca 2 3 ay sonra falan düşse oranlar ben yıllık verdiğim için sabit kalmış olmuyor mu yani 24.5 olsun mesela 15 e falan düşse aylık faizde en fazla 1 2 ay karlı olmuş olacağım?

Alıntı Originally Posted by Vadeci33 Yazıyı Oku
    Evet ama yıllık olunca 2 3 ay sonra falan düşse oranlar ben yıllık verdiğim için sabit kalmış olmuyor mu yani 24.5 olsun mesela 15 e falan düşse aylık faizde en fazla 1 2 ay karlı olmuş olacağım?
    Faizlerin yakın zamanda düşeceğini düşünüyorsan haklısın ama böyle bir durum yok malesef. 2019 sonuna kadar faizlar 20lerin üzerinde olacaktır. ortalama mevduat vadesi de 30 -40 gün civarında olduğunu ifade ediliyor.
    Yazdıklarım kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir.
    https://www.hisse.net/topluluk/showt...28#post6673528

4.  Alıntı Originally Posted by dell14 Yazıyı Oku
    Burgan dijital ,kurye bir turlu ulastırmadı ,bende iptal ettirip normal subeden bagladım
    en iyisini yapmışsınız. dijital şubeye ulaşmak büyük dert. sürekli meşguller geri dönüş yapan da yok. keşke şubeden açtırsaydım. EFT limitinin kaç gündür arttırılmasını bekliyorum hala arttırılmadı.
    ASLA VE ASLA VE ASLA YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR.

Alıntı Originally Posted by blade Yazıyı Oku
    en iyisini yapmışsınız. dijital şubeye ulaşmak büyük dert. sürekli meşguller geri dönüş yapan da yok. keşke şubeden açtırsaydım. EFT limitinin kaç gündür arttırılmasını bekliyorum hala arttırılmadı.
    Evt.ilde sube olunca gerek gormedim.ilgi alaka var musteriye

SM-G930F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

6.  Alıntı Originally Posted by Vadeci33 Yazıyı Oku
    ben şahsen faizlerin düşeceği beklentisinde değilim. 2019 ekonomik soğuma ve resesyon yılı olacak , hükümet de kabul ediyor artık.ama sen o yönde düşünüyorsan bir şey diyemem. ben 32 gün üzerinde vade yapmayı pek düşünmüyorum.

7.  Alıntı Originally Posted by Vadeci33 Yazıyı Oku
    YEP de 2019 enflasyon beklentisi 15.9. Dolayısıyla faizler hiç bir şekilde belirttiğiniz rakama düşemez. Faizin amacı enflasyon üzerinde gelir elde ederek paranızın değersizleşmesini engellemek. Yine de bir yıl bağlayacağım derseniz bu paraya 24 bence düşük kalmış bir oran.

SM-A520F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

8. t-bank levent şube , 32 gün , 290 bin yeni para
    27.5 verdi az önce.

Sayfa 500/1030 İlkİlk ... 4004504904984995005015025105506001000 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •