Sayfa 501/1030 İlkİlk ... 4014514914995005015025035115516011001 ... SonSon
Arama sonucu : 8234 madde; 4,001 - 4,008 arası.

Konu: Banka Mevduat Faizleri (ARTI PUAN/tezgah altı faiz oranları)

1. Reis bu gidişle dediğini yapacak galiba...tek haneye indirecek...

2.  Alıntı Originally Posted by Ayhanklc Yazıyı Oku
    YEP de 2019 enflasyon beklentisi 15.9. Dolayısıyla faizler hiç bir şekilde belirttiğiniz rakama düşemez. Faizin amacı enflasyon üzerinde gelir elde ederek paranızın değersizleşmesini engellemek. Yine de bir yıl bağlayacağım derseniz bu paraya 24 bence düşük kalmış bir oran.

SM-A520F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Dusmeyeceginin de garantisi yok sanırım. 2 3 sayı daha artacak diye günlük ya da aylık faiz işinden ziyade yıllık olması daha garanti olacaktır yanılıyor muyum? Zaten halihazırda 24 bile çok iyi geliyor bana. Bir kaç ay önce 10 küsurlarda geziyordu.

3.  Alıntı Originally Posted by blade Yazıyı Oku
    en iyisini yapmışsınız. dijital şubeye ulaşmak büyük dert. sürekli meşguller geri dönüş yapan da yok. keşke şubeden açtırsaydım. EFT limitinin kaç gündür arttırılmasını bekliyorum hala arttırılmadı.
    İnternet Şubesinde Limit Güncellenme Vardı Baktınız Mı?

4. Enpara 25 puan indirmiş bugun

5.  Alıntı Originally Posted by Vadeci33 Yazıyı Oku
    Dusmeyeceginin de garantisi yok sanırım. 2 3 sayı daha artacak diye günlük ya da aylık faiz işinden ziyade yıllık olması daha garanti olacaktır yanılıyor muyum? Zaten halihazırda 24 bile çok iyi geliyor bana. Bir kaç ay önce 10 küsurlarda geziyordu.
    Çok fazla parametre var bakmanız gereken. Türkiye yapacağı ödemeler için kaynak bulmak zorunda. Fed 'in önümüzdeki sene yapacağı 3 faiz artısı doları daha değerli hale getirecek keza ECB de faiz artısı yapacak. Dolayısıyla dolar ile borçlanmak zorlaşacak. Bir yandan ülkenin CDS puanı yükseliyor yani size kredi verecek kurumlar için risk puanınız artıyor bu da daha yüksek faizle borç almanız demek, üreten bir ekonominiz yok v.b bir çok parametre var. Karar sizin benim fazla bilgim yok düşebilir de tabi, yine de bence eylül ayında %21-22 enflasyon beklenen yerde 24 düşük oran, bağlayacaksanız daha yukarıdan bağlayın derim.
    Dediğim gibi fazla anlamam bu islerden siz sadece benim lafimla hareket etmeyin...

SM-A520F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

6. Yalancı bahar esiyor yine bakalım, keşke gerçek olsa.
    Malûm zamanda 4,90dan 4.50ye çekilme olduğunda 4.20ler gelecek nameleri çalıyordu. Tabi konjuktur farklı idi denebilir ama ekonomistler 5.50 ler gelebilir demeye başlayınca çağrışım yapıyor...

7. odeabank aradı az önce, dün 27 vermiştim ama bugün 26.5 oldu, pazartesi daha da gevşeyebilir dedi. ayak mı yaptı bilmiyorum artık.

8.  Alıntı Originally Posted by YapraksızYonca Yazıyı Oku
    Yalancı bahar esiyor yine bakalım, keşke gerçek olsa.
    Malûm zamanda 4,90dan 4.50ye çekilme olduğunda 4.20ler gelecek nameleri çalıyordu. Tabi konjuktur farklı idi denebilir ama ekonomistler 5.50 ler gelebilir demeye başlayınca çağrışım yapıyor...
    evet ya bütün ekonomistler 4.38 görecek kesin dedi , 7.20 oldu sonra)

Sayfa 501/1030 İlkİlk ... 4014514914995005015025035115516011001 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •