Special Days Image
Sayfa 530/1030 İlkİlk ... 30430480520528529530531532540580630 ... SonSon
Arama sonucu : 8234 madde; 4,233 - 4,240 arası.

Konu: Banka Mevduat Faizleri (ARTI PUAN/tezgah altı faiz oranları)

28 EYLÜL 2018 CUMA
    BCH son gün
    kanlı Cuma idi
    irili ufaklı çok şirket battı.
    ödeyemeyenler için bugun Merkeze bildirimler yağar.
    kokusu çıkar bu hafta.....
    ÇARŞI BAŞTAN BAŞA....

2.  Alıntı Originally Posted by Berk Dogan Yazıyı Oku
    Doğalgazı otomatiğe bağladılar her ay %9 zam yine geldi. ama nedense enflasyon sepetinde yoklar.. milleti enayi yerine koymayı alışkanlık haline getiridiler. kuzu gibi milletiz. ne diyorlarsa doğrudur diyoruz. hakkediyoruz tüm bunları.
    Dolayısıyla yapılan %9’luk zammın manşet enflasyona doğrudan etkisinin yaklaşık 0,13 puan olmasını bekleniyormuş...
    Yani Tüik diyor ki harcamalarımızın %1,44'ü ile doğalgaza gidiyor...
    Yatırım tavsiyesi içermez ve asla yatırım tavsiyesi DEĞİLDİR.

3.  Alıntı Originally Posted by diproyal Yazıyı Oku
    Dolayısıyla yapılan %9â��luk zammın manşet enflasyona doğrudan etkisinin yaklaşık 0,13 puan olmasını bekleniyormuş...
    Yani Tüik diyor ki harcamalarımızın %1,44'ü ile doğalgaza gidiyor...
    Doğrudan etkisini varsın az hesaplasınlar, ya dolaylı etkisi ne olacak?
    Burada yer alan yorumlar, kişisel görüşlere dayanmaktadır. Bu nedenle, yatırım veya al/sat tavsiyesi olarak değerlendirilmemelidir.

4. oranlar çok geriledi, bugün dönüşüm vardı, geçen hafta 29-30 larda olan faizler bugün 26 ve daha altında, rakam milyon üstü

5.  Alıntı Originally Posted by lanxcelot Yazıyı Oku
    oranlar çok geriledi, bugün dönüşüm vardı, geçen hafta 29-30 larda olan faizler bugün 26 ve daha altında, rakam milyon üstü
    hangi banka?

6. Bugün Enpara'da temditim vardı, %24.00'ten temdit olması gerekirken %26.00'dan temdit olmuş hesap. İlan edilen oranları her yerde %24.00 gözüküyor, ben de kıllandım müşteri hizmetlerini aradım. Bugün duyuracakları yeni bir kampanyadan yararlanmışım, o yüzden +%2 eklemişler faiz oranına, 2 ay boyunca +%2 alacakmışım her temditimde ve her yeni açacağım hesapta. Kampanya Enpara müşterilerinin Enpara müşterisi olma yıldönümleri ile ilgiliymiş, telefonda anlattılar biraz ama tam da anlamadım, yanlış bilgi vermeyeyim, bugün duyuracaklarmış zaten.

7.  Alıntı Originally Posted by ParabolEgrisi Yazıyı Oku
    Bugün Enpara'da temditim vardı, %24.00'ten temdit olması gerekirken %26.00'dan temdit olmuş hesap. İlan edilen oranları her yerde %24.00 gözüküyor, ben de kıllandım müşteri hizmetlerini aradım. Bugün duyuracakları yeni bir kampanyadan yararlanmışım, o yüzden +%2 eklemişler faiz oranına, 2 ay boyunca +%2 alacakmışım her temditimde ve her yeni açacağım hesapta. Kampanya Enpara müşterilerinin Enpara müşterisi olma yıldönümleri ile ilgiliymiş, telefonda anlattılar biraz ama tam da anlamadım, yanlış bilgi vermeyeyim, bugün duyuracaklarmış zaten.
    tutar nedir hocam

8.  Alıntı Originally Posted by Pythagoras Yazıyı Oku
    tutar nedir hocam
    100-500K arası...

Sayfa 530/1030 İlkİlk ... 30430480520528529530531532540580630 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz