Sayfa 551/1030 İlkİlk ... 51451501541549550551552553561601651 ... SonSon
Arama sonucu : 8234 madde; 4,401 - 4,408 arası.

Konu: Banka Mevduat Faizleri (ARTI PUAN/tezgah altı faiz oranları)

Aralık ayına kadar bu kış havası devam eder....Aralık ayında Mevduatcı tekrar bahar havası yakalar diye düşünüyorum.....Bende HSBC den 29 dan bağladım....Bakalım ne olacak .Uzun bağlamakla hatamı ettik yoksa doğrumu yaptık bilemiyorum............

Bildiğiniz gibi Burgan İstanbulda birçok şubesini kapadı...Benim hesapta lokasyon olarak bayağı uzak bir merkeze nakledilmiş....Dün dönüş vardı anlaşamadık ama parayı alana kadar canımızı çıkardılar....eskiden bir telefonla bile istediğin hesaba EFT ücreti dahi almadan para transferi yapan banka şimdi Internetten max 30K limit tanımlıyor....
    Eskiden Fibabanka böyle yapardı şimdi o kervana Burganda katılmış.........

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    35.5
    Gönderi
    540
     Alıntı Originally Posted by heval Yazıyı Oku
    Bildiğiniz gibi Burgan İstanbulda birçok şubesini kapadı...Benim hesapta lokasyon olarak bayağı uzak bir merkeze nakledilmiş....Dün dönüş vardı anlaşamadık ama parayı alana kadar canımızı çıkardılar....eskiden bir telefonla bile istediğin hesaba EFT ücreti dahi almadan para transferi yapan banka şimdi Internetten max 30K limit tanımlıyor....
    Eskiden Fibabanka böyle yapardı şimdi o kervana Burganda katılmış.........
    aynen yoldaş,ankarada 1 tane kaldı sayılır onada iyi bakmamız lazım ;)

4.  Alıntı Originally Posted by MobilMedya Yazıyı Oku
    Birde unuttum yazmayı az önce şu anda piyasalarda olumlu rahip havası da var evet ibareler salıverilecek gibi duruyor, ama ya ters bir durum olur da tutukluluk devam ederse neler olur ?
    Cansu Çamlıbel Türkiye hakkında ABD'den iyi koku alan bir gazetecidir. 29 Eylül 2018 tarihli yazısının linki aşağıdadır, fırsat bulursanız bir göz atın derim...
    http://www.hurriyet.com.tr/yazarlar/...ar-mi-40971259

5. 2 m üstü halk 26

hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

6.  Alıntı Originally Posted by kerem34 Yazıyı Oku
    2 m üstü halk 26

Arkadaslar, 26-26,5 overnight oranlar var piyasada. Hem de odea, burgan gibi yuksek faiz verdigi bilinen disindakilerde. Rahip olayi haftaya cozulmezse bir tur daha kotu haberler ve ataklar olabilir. Uzun baglayin eyvallah ama fiyatini vermiyorlarsa gecelik devam edin. Hem aylik hem de gecelik orandan dusuk baglamayin, yazik paraniza. Miktar az, degmez demeyin, koca koca milyar dolarlik bankalar sizden 2 TL hesap isletim, 3 TL eft, 50 kr su bu masrafi almaktan cekinmiyorken siz onlardan zengin misiniz? hakkinizi sonuna kadar isteyin.

7.  Alıntı Originally Posted by alisutcu Yazıyı Oku
    Arkadaslar, 26-26,5 overnight oranlar var piyasada. Hem de odea, burgan gibi yuksek faiz verdigi bilinen disindakilerde. Rahip olayi haftaya cozulmezse bir tur daha kotu haberler ve ataklar olabilir. Uzun baglayin eyvallah ama fiyatini vermiyorlarsa gecelik devam edin. Hem aylik hem de gecelik orandan dusuk baglamayin, yazik paraniza. Miktar az, degmez demeyin, koca koca milyar dolarlik bankalar sizden 2 TL hesap isletim, 3 TL eft, 50 kr su bu masrafi almaktan cekinmiyorken siz onlardan zengin misiniz? hakkinizi sonuna kadar isteyin.
    Bence günlük yüksek vermelerinin sebebi baskıyla faizleri düşürecekler.. ayrıca küçük bankalara çalışmak istemiyorum YTD

iPhone cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

8. Eyül ayı otomobil ve hafif ticari araç satışları 2017 Eylül e göre %68 azaldı.Eylul ayinda tüm markaların toplam satışı sadece 23,000.Bu rakamlar hiçte hayırlı değil

Sayfa 551/1030 İlkİlk ... 51451501541549550551552553561601651 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •