Sayfa 667/1030 İlkİlk ... 167567617657665666667668669677717767 ... SonSon
Arama sonucu : 8234 madde; 5,329 - 5,336 arası.

Konu: Banka Mevduat Faizleri (ARTI PUAN/tezgah altı faiz oranları)

1.  Alıntı Originally Posted by oyunagelenadam Yazıyı Oku
    Doviz altın al sat yapmıyorsanız sormanız hata..
    Ancak ben gecelik takılın derim

MI 6 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Aslında gecelikte kalıp veya nkolay bono alıp dolar düşerse parça parça almak gibi bir niyetim var ama yarın dolar büyük ihtimalle biz alamadan artacak, baktım düşündüğüm gibi olmadı bir miktar dolar alıp kalını ile yine gecelikte kalayım diyorum.

izmirset Guest
    mevduat faizleri %30 inşaallah olur, 12 ekim cuma günü olur mu ? Tezgah Altı Faizler gerçekten gerçek rakamlar mı ? ve burgan bank E-Mevduat / Dijital Müşteriler özellikleri nelerdir, neler yapılır. detaylı yazar mısınız bana

3.  Alıntı Originally Posted by kızılyıldız Yazıyı Oku
    vakıfta günlük son durum nedir

bilginiz varmı?
    Günlük 24....

4.  Alıntı Originally Posted by Tengri Han Yazıyı Oku
    Ahanda buyrun
    Yaşlı başlı, kelli felli bir adam..
    Bir ayağı çukurda...
    Taraflar arasında tansiyonu düşereceğine aksine ateşe benzin döküyor...
    Kargaşa da arada bir yumruk da ben atayım görmez belki diyor...

Tebrikler ihtiyar....

Yaw senin neyini yoklıyacağım?
    Ne tür bir alıp veremediği olabilir ki senle?
    Sanal hayatları,sanal hayatlarda yaşadıklarınızı bu kadar içselleştirmeyin arkadaşlar...
    Sakin olun...
    Paraya odaklanın
    Siteye geliş amacımız o..
    Bu kadar sinir/stres yaparsanız mazallah kalp krizinden küt giderseniz öbür tarafa..

saygılar/başarılar
    Ben o ihtiyar dediğiniz arkadaşdan yaş olarak daha büyüğüm. Ama şükürler olsun kendimi çok dinç ve sağlıklı hissediyorum. Mesajları okurken sizin mesajlarınıza da şöyle bir göz ucuyla bakıyorum. Sizin en büyük sorununuz uslup tarzı, sizi eleştirenlere hakaretamiz ifadeler ile karşınızdaki kişilere ders verir tarzda cevaplar yazmanız. Bütün bunlar sizi itici hale getiriyor. Daha saygılı ve dikkatli olmanızı öneririm.

5.  Alıntı Originally Posted by vecdi Yazıyı Oku
    Bende seninle aynı ikilemi yaşadım, %26 32 gün temdit vakıfbank devam etmeyi tercih ettim. 27 verende oldu fakat vakıfbank daha güvenilir bulduğumdan orada kaldım.
    açıklanan enflasyon rakamından sonra hele de gerçek enflasyonun daha yüksek olduğunu düşününce paranın tamamı ile faizde kalmak enayilik gibi gelmeye başladı, yavaş yavaş dolara geçmek istiyorum da nereden ne miktar ona karar veremedim.

6.  Alıntı Originally Posted by Berk Dogan Yazıyı Oku
    Benimde salı günü dönüşüm var baklım kaç alacağız Ykb mt.den
    Ne güzel dönüyorsunuz... Dönüş günleriniz oluyor... Sizleri kıskanıyorum. Bende isterim, ben neden dönemiyorum. Ben dönüşü olmayan bir yolda mıyım, hayırda mıyım şerde miyim ? Neyse sabah olsun dönebilirsem döneyim.

Bravo....
    Buranında suyunu çıkartdınız...
    İlgisiz konulara girmeyin...
    Cafe ye gidip,atın tutun...
    Yeter be....
    Dürüstlük pahalı bir mülktür, ucuz insanlarda bulunmaz. Honore Balssa

Alıntı Originally Posted by umutabi Yazıyı Oku
    Ben en son 2 sene önce dayımın parasını yamyam İş bankasından kurtarmıştım. Parada pek az değildi, 200 bin Tl idi , %9 veriyorlardı ben parayı çekip Odea da %14.5 la bağlamıştım. Rakamlarda yanılabilirim ama o günün faiz oranlarına göre epey fark vardı . Bir şey daha hatırlıyorum , parayı çekmek istediğimi söylediğimde beni müdürün çağırdığını söylediler aslında ben onun ayağına gideceğime onun benim ayağıma gelmesi lazımda ya neyse pek takmadım yukarı yanına çıktım yaş ca benden çok daha genç biri neyse niye parayı çekiyorsunuz diye sordu, direk bu faizle para yatıran enayidir dedim. Siz ne alacaksınız diye sordu oranı söyledim o da bizde %11 veririz dedi. Kızdım, veriyordunuzda niye şimdiye kadar vermediniz dedim odasından çıktım. Bunlar böyle özellikle yaşlı insanları güvenliyiz ayağına göz göre göre soyuyorlar.
    aynısı benimde başıma geldi yapı kredi de hesabım vardı benden önceki teyzeye 14.85 ten yeniledi miktarı bilmiyorum ama benimkide aynı orandı ilk önce sordum mt ye oranlar artmadı mı diye %16 olmuş hemen güncelliyorum dedi ben önceden tüm bankaları gezip kaşeli ve mt den günlük aldım oranları gösterdim çıkış yapıcam diye bir anda %18 dedi ben halen çıkıcam dedigimde müdür %18.50 teklif üstünü veren banka zarar eder ayda 200 250 tl için onları degişmemi söyledi oysaki onlar ben sesimi çıkarmasam %14.85 vericekti halkbank bile %18.75 denizbank %18.50 vermişti tabi ben çıkış yapıp vakıfa hesap açtım giriş %19.50.
    Söylediklerim yatırım tavsiyesi değildir şahsi fikrimdir saygılar.

Sayfa 667/1030 İlkİlk ... 167567617657665666667668669677717767 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •