Sayfa 9/1030 İlkİlk ... 789101119591095091009 ... SonSon
Arama sonucu : 8234 madde; 65 - 72 arası.

Konu: Banka Mevduat Faizleri (ARTI PUAN/tezgah altı faiz oranları)

1.  Alıntı Originally Posted by r.lucas Yazıyı Oku
    Aylık olabilir günlükte yok dedi müşteri temsilcisi

Doğrudur..imkansız finansın o oranı vermesi

2. Vakıfbank 25 ..miktar 650 bin dün bağlamamıştım ..bu gün mesaj atmış mt..

3.  Alıntı Originally Posted by şirinbaba Yazıyı Oku
    burgan sempatik gelmeye başladı. çok ciddi oranlar bunlar. ayrıca, TEB atm lerinden ücretsiz para çekme/yatırma da yapılabiliyormuş. bir hesap açtırmanın zamanı geldi, internetten başvuru yapılıp açılabiliyor mu?
    Bu sadece dijital kanal için sanırım . MT ile falan uğraşmadan olabildiğince yüksek oran sunuyor . Eğer düşük miktar ise bu tercih edilebilir . Yüksek paraya 24-25'ler var zaten . Para transferleri ücretsiz diyor bankamatik kartı verip vermediklerini bilmiyorum .

4.  Alıntı Originally Posted by Stajyer Yazıyı Oku
    Doğrudur..imkansız finansın o oranı vermesi
    Tabloya bakın veriyor!!

5. Fonlama 19.25 ..bankalar 24-25 vermeye başladı..makas iyice açıldı.mb faiz artırınca ne olacak acaba..90 lara döndük o zamanda mb faizi 70 ti bankalar 120 130 aylık faiz veriyordu..

6.  Alıntı Originally Posted by NewsTR Yazıyı Oku
    Tabloya bakın veriyor!!
    Tabloya mi yatıralım parayı..arkadaşa sorduk cevap vermedi ..8 yıllık çalıştığım banka yok öyle bir oran diyor ..

7. vakıfbank özelden yararlanmak için en az ne kadar yatırmak gerekiyor acaba? bir de herhangi bir vakıfbank şubesinden hesap açıp sonra özelden yararlanılabiliyor mu? ankara'da özel şube var ama ben yazlıkta olduğum için oradan hesap açamıyorum.

8.  Alıntı Originally Posted by ersunan82 Yazıyı Oku
    vakıfbank özelden yararlanmak için en az ne kadar yatırmak gerekiyor acaba? bir de herhangi bir vakıfbank şubesinden hesap açıp sonra özelden yararlanılabiliyor mu? ankara'da özel şube var ama ben yazlıkta olduğum için oradan hesap açamıyorum.
    https://www.vakifbank.com.tr/hizmet-...spx?pageID=746

bulunduğun ildekini ara oran almak istediğini söyle yardımcı oluyorlar.

min. 500k
    ?

Sayfa 9/1030 İlkİlk ... 789101119591095091009 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •