Sayfa 920/1030 İlkİlk ... 4208208709109189199209219229309701020 ... SonSon
Arama sonucu : 8234 madde; 7,353 - 7,360 arası.

Konu: Banka Mevduat Faizleri (ARTI PUAN/tezgah altı faiz oranları)

1.  Alıntı Originally Posted by ZinnurHanım Yazıyı Oku
    Teb 23 şişli şubesi
    Akbank 22.50 şişli şubesi

250,000 ve üzeri 3 milyona kadar
    Hemen 26 üzeri oran ile ICBC ya da Burgan a park ederim. Vakıf ta 25,,5 veriyor.
    Burada yer alan yorumlar, kişisel görüşlere dayanmaktadır. Bu nedenle, yatırım veya al/sat tavsiyesi olarak değerlendirilmemelidir.

2.  Alıntı Originally Posted by EREGLTUPRS Yazıyı Oku
    24 Ekim Çarşamba 15:52 EMEKLİLİKTE YAŞA TAKILANLAR İÇİN TBMM'DE ARAŞTIRMA KOMİSYONU ÖNERGESİ KABUL EDİLDİ

AKP ye rağmen...MHP de destek vermiş...
    Verse ne olacak ...atı alan üsküdarı çoktan geçti

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

3.  Alıntı Originally Posted by bahri Yazıyı Oku
    E devletten 15 günde bir rutin olarak adınıza şirket açılmış mı hat açılmış mı vergi borcu var mı gibi konuları sorgulatmanızı öneririm bu şekilde olası bir dolandırıcılıkta erken önlem alma imkanınız olur aynı zamanda psikolojik olarak da kendinizi rahat hissedersiniz !
    Banka mt leri her türlü gizli bilgimizi biliyor kötü niyetli olursa çok fazla bir şey yapamayız ancak mt bunu yaptığında kendi hayatını kariyerini çöpe atmayı da göze almalı !
    çok iyi fikir, ben daha cok plakaya yazılan cezaları sorguluyordum

4.  Alıntı Originally Posted by mavsaro Yazıyı Oku
    çok iyi fikir, ben daha cok plakaya yazılan cezaları sorguluyordum
    e devlet dolandırıcıların korkulu rüyası her vatandaş bilinçli olarak dava vergi vb konuları sorgulatsa pek çok olay kişiye zarar vermeden engellenebilir ! Kendinize favori hizmetler belirleyin hat sorgulama dava sorgulama vergi borcu vb bunları rutin olarak 15 günde bir sorgulayın an fazla 5 dakikanızı alır ! E devlet şifrenizi de arada değiştirin ve güvenli bir yerde saklayın aklınızda tutamayabilirsiniz

5. Ben HSBC 26,5 tan 92 gün bağladım gitti. Bu oran baska hiçbir yerde yok. Hepsine sordum tek tek. Bana göre daha da düşecek oranlar. 2 hafta önce 29 dan bağlanıyordu HSBC 3 aylık.

izmirset Guest
    selam arkadaşlar vakıf bank arı hesap %24 faiz veriyor peki 100 gün sonra yüzde kaç faiz veriyor arı hesap bilgisi olan arkadaşlar fikirlerini paylaşır mı , teşekkür ederim.

7.  Alıntı Originally Posted by zenci42 Yazıyı Oku
    oran yazarsak rahatsızlık verir miyiz acaba? diye düşünüyor insan...

450 k TL , 32 gün, yeni para, % 23,75...akbank.....
    Bu ara oranlar nasil boyle dusuk yav?
    Insanlar dolara yonlenecek.
    Sahiden enflasyon bu kadar yuksekken 23.75 vermek hayret insan anlamiyor.
    Yarin toplantida ne cikacak acaba

Yatirim tavsiyesi degildir.

8.  Alıntı Originally Posted by d.ricardo Yazıyı Oku
    Ben HSBC 26,5 tan 92 gün bağladım gitti. Bu oran baska hiçbir yerde yok. Hepsine sordum tek tek. Bana göre daha da düşecek oranlar. 2 hafta önce 29 dan bağlanıyordu HSBC 3 aylık.
    dövize çok kayma olacak..zaten amaç düşük faiz yüksek kur,ama paralar eurobonda veya yurtdışına kayarsa o zaman döviz krizine benzin dökülür

Sayfa 920/1030 İlkİlk ... 4208208709109189199209219229309701020 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •