Sayfa 931/1030 İlkİlk ... 431831881921929930931932933941981 ... SonSon
Arama sonucu : 8234 madde; 7,441 - 7,448 arası.

Konu: Banka Mevduat Faizleri (ARTI PUAN/tezgah altı faiz oranları)

1.  Alıntı Originally Posted by spektrum Yazıyı Oku
    Dünkü DOW, S&P endekslerindeki sert düşüş bize neden yansımamış olabilir arkadaşlar?
    Biz önceden düştük/düşüyoruz çünkü...

Akşama onlar da yükselecekler görünüyor...dow vadeli +0.88

2.  Alıntı Originally Posted by spektrum Yazıyı Oku
    Dünkü DOW, S&P endekslerindeki sert düşüş bize neden yansımamış olabilir arkadaşlar?
    Benim tahminim dün Mhp nin Akp ile ortak hareket etmesinden kaynaklanıyor olabilir. dün 18.30 da Eyt ile ilgili oylamada Akp ye destek verdi. zaten dün bist düşmüştü.

3.  Alıntı Originally Posted by Chucky68 Yazıyı Oku
    Anadolubank caddebostan subesi 366 gunluk sıfır stopajli her ay odemeli %26 faiz veriyor..aylik getirileride ayri olarak firına surdugunuzde bilesik faiz dahada yukari atar...biraz once bankayla yoldaşlarim icin gorustum..

Chucky...............yeşip parkali cadde bebeği
    Bu şekilde bileşiği %27,65'e geliyor.
    Yatırım tavsiyesi içermez ve asla yatırım tavsiyesi DEĞİLDİR.

4.  Alıntı Originally Posted by Berk Dogan Yazıyı Oku
    Benim tahminim dün Mhp nin Akp ile ortak hareket etmesinden kaynaklanıyor olabilir. dün 18.30 da Eyt ile ilgili oylamada Akp ye destek verdi. zaten dün bist düşmüştü.
    Eyt yi lafta destekleyen mhp bin akp yı bu konuda desteklemesi di tuhaf ötesi. Tam kaypak siyaset

5. faizlerle ilgili burayı okuyarak çok faydalandım arkadaşlar. sağolun varolun. bende katılayım yazışmalara. bugün merkez 1-1.5 puan artış yapar diyorum. faiz artsada bankalara yansımıyor nasılsa

6.  Alıntı Originally Posted by hamur Yazıyı Oku
    faizlerle ilgili burayı okuyarak çok faydalandım arkadaşlar. sağolun varolun. bende katılayım yazışmalara. bugün merkez 1-1.5 puan artış yapar diyorum. faiz artsada bankalara yansımıyor nasılsa
    mb nin faiz artışı konusunda cimri olduğunu düşünüyorum. bence %90 faizde değişikliğe gitmez , %10 1,5 puan düşüş yapar. faizde değişikliğe gidilmemesi fiyat istikrarının korunması ve kur oynaklığı için çok önemli diye düşünüyorum.
    ASLA VE ASLA VE ASLA YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR.

7. Benden de son dakika komplo teorisi ;

Merkez faiz artırsa da artırmasa da hiç önemi yok. Tamamen algı yönetimi ile idare ediliyor artık ekonomi. Tüm yayın organları- internet dahil - kontrol altında olup, para babaları çalışmadan çalışanların tasarruflarını düzenli olarak iç ediyorlar.
    Bu gün herkes doları aşağı beklerken , akşam veya yarından itibaren dolar 5,80 - 5,90 ve 6 ya doğru korkuta korkuta ve döke döke gidecektir. Yatırım tavsiyesi değildir. Sadece kafamdaki teoridir.

8. Artırmazsa bence hata yaparlar ..
    Faizmi döviz kurumu önemli ?
    Tabiki döviz ..
    O yüzden sembolikde olsa artırmaları şart

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Sayfa 931/1030 İlkİlk ... 431831881921929930931932933941981 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz