Sayfa 970/1030 İlkİlk ... 4708709209609689699709719729801020 ... SonSon
Arama sonucu : 8234 madde; 7,753 - 7,760 arası.

Konu: Banka Mevduat Faizleri (ARTI PUAN/tezgah altı faiz oranları)

1.  Alıntı Originally Posted by diproyal Yazıyı Oku
    Hem adama borç veriyorsun hem de senden borç aldığı için senden para kesiyor Böyle bir işleme girilir mi?
    Hesabımda kalan bir miktar bakiyeyi almaya gittiğimde büyük bir bankanın yatırım kurumu PARA SAKLAMA ÜCRETİ olarak bakiyeye el koymuştu

2.  Alıntı Originally Posted by shorts Yazıyı Oku
    bu türkçeyle ikna edemeyebilirsiniz.
    Twinkle twinkle little star,
    Soon you won't be twinkling anymore.....

Alıntı Originally Posted by alenichev Yazıyı Oku
    Karadag ile ilgilenin arkadaslar. Mukemmel bir yer. Cok cazip. Arastirin.

Batinin yukselen yildizi. Varsa kosede paraniz degerlendirin derim

O kadar guzel bir dogasi ve tabiati var ki.
    Konut M2 fiyatları 1.500 EURO olmuş. Biraz geç kaldık. Hangi bölgeleri cazip bilenler paylaşırsa iyi olur.

4.  Alıntı Originally Posted by elma Yazıyı Oku
    Konut M2 fiyatları 1.500 EURO olmuş. Biraz geç kaldık. Hangi bölgeleri cazip bilenler paylaşırsa iyi olur.
    İşin parasal yönünü bir kenara bırakacak olursak kuzey ege, kaz dağlarının temiz havası, zeytin yatağı, temiz deniz. Başka şey istemem.

Yazılarım yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir
    Yazılarım kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir...

5.  Alıntı Originally Posted by Joe Dalton Yazıyı Oku
    erimez demiyorum erir ama miktar yüksek olduğu için çok vakit alır.. 100 sene yaşarım diyorsanız.. görürsünüz paranın eridiğini..
    ayrıca ben ne yapayım 50 sinden sonra parayı emekli maaşı bile yeter bana.. para gencken harcanır..
    burada yanlışsıniz işte .para gençken değil esas yaslilikta lazım insana ...diabet olursun seni adam gibi tedavi edecek dr.muayenesi 600 tl + tetkikler..gençken 10 öğün makarna yesen bi şey olmaz ..yaslilikta kaliteli beslenmek için para lazım.daha çok argüman var ..da yazmak gereksiz ..

Alıntı Originally Posted by elma Yazıyı Oku
    Ben dusunuyorum. Hatta turkiye de ki butun parami da cekip buradan eve yatirabilirim. Isterse hic deger kazanmasin. Boyle bir yerde evim olmasi beni mutlu eder.

Insallah bir tatile gidip iyice arastiracagiz.

Biraz gec kaldigimiz dogru. Bir suredir yukselen bir yildiz konumundaydi.

SM-C5010 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

7.  Alıntı Originally Posted by alenichev Yazıyı Oku
    Ben dusunuyorum. Hatta turkiye de ki butun parami da cekip buradan eve yatirabilirim. Isterse hic deger kazanmasin. Boyle bir yerde evim olmasi beni mutlu eder.

Insallah bir tatile gidip iyice arastiracagiz.

Biraz gec kaldigimiz dogru. Bir suredir yukselen bir yildiz konumundaydi.

SM-C5010 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Sağlık sistemi nasıl acaba? Orta yaş üstünde öncelikler değişmeye başlıyor :-)
    Burada yer alan yorumlar, kişisel görüşlere dayanmaktadır. Bu nedenle, yatırım veya al/sat tavsiyesi olarak değerlendirilmemelidir.

Karadag cokda iyi degil Karadeniz e girmek iyi degil.en guzeli erken rezervasyon la guneye gitmek.

Sayfa 970/1030 İlkİlk ... 4708709209609689699709719729801020 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •