Sayfa 980/1030 İlkİlk ... 480880930970978979980981982990 ... SonSon
Arama sonucu : 8234 madde; 7,833 - 7,840 arası.

Konu: Banka Mevduat Faizleri (ARTI PUAN/tezgah altı faiz oranları)

1. istedikleri kadar düşürsünler faizleri, onlar düşürdükçe daha çok dolar almaya özendiriyorlar insanları.

2.  Alıntı Originally Posted by BOZDOĞAN Yazıyı Oku
    Burgan temditler için geçen hafta 25 veriyordu ,bu hafta için 23.50 teklif ediyor.Düşme eğiliminde şeklinde belirtiyorlar.
    Güldüreni ise hala 26,kullanmayan kaldı ise stopaj indirimi ile cazip duruyor.
    isminden dolayı antipati duyuyorum... yanımda akıllı telefonum yoktu , caddede yürürken orta yaşlı bir hanfendiye afedersiniz , burada burgan bank varmış nerede acaba diye sordum ... ne varmış diye soruma soruyla yanıt verdi... burgan bank , banka şubesi dedim... yüzüme garip garip baktı anlamadı ismi , İlerde İş bankası var deyip , yoluna devam etmişti

3. 5.50 kırılırsa 5.30-4.90 bandı ikinci alım bölgesi

4.  Alıntı Originally Posted by Chucky68 Yazıyı Oku
    Oran dustugunde elbette gunluk bononu bozmuyorsun...daha dogrusu tamamini satmadigin surece %28 faiz vade sonuna kadar devam eder...gunluk faizin dusmesi seni etkilemez...tersi olursa yani gunluk faiz yukselirse bu sefer tum bonoyu satip yeni yuksek olan gunluk bonoyu satin aliyorsun..
    N kolay bonoyu alırken , vade seçebiliyor muyuz yoksa banka o an bir tane seçenek mi sunuyor ?

Alıntı Originally Posted by hamza sütbıyık Yazıyı Oku
    isminden dolayı antipati duyuyorum... yanımda akıllı telefonum yoktu , caddede yürürken orta yaşlı bir hanfendiye afedersiniz , burada burgan bank varmış nerede acaba diye sordum ... ne varmış diye soruma soruyla yanıt verdi... burgan bank , banka şubesi dedim... yüzüme garip garip baktı anlamadı ismi , İlerde İş bankası var deyip , yoluna devam etmişti
    Anadolubank %26 kılcıksız her ay faizini odemeli yillik net veriyor...bugunde sordum...heran onlarda dusurebilir...

Alıntı Originally Posted by hamza sütbıyık Yazıyı Oku
    N kolay bonoyu alırken , vade seçebiliyor muyuz yoksa banka o an bir tane seçenek mi sunuyor ?
    Gunluk bonoyu alirken vade secenegi sansin yok...ne verirlerse hangi vadeyi layik gorurlerse onu satin alabiliyorsun...yanliz diyelimki vadeyi begenmedin daha uzun alip garanti olsun dersen gun icinde birkaç kere al sat yaparak daha uzun bir %28 lik bonoya denk gelme sansinda var...

Alıntı Originally Posted by yolgider Yazıyı Oku
    Chucky hocam merhaba, Bugün Nkolayda 28 oranla düşük miktar bono alsam hesabımda dursa mevduat vade dönüşümde parayı aktarsam yine 28 oranla alma imkanım varmı.Yoksa güncel oranmı geçerli olur.Hesabımda 28 oranla bono olduğu için aynı hesaba yine aynı oranla alabiliyormuyuz.
    %28 den bugun aldin diyelim...buyuk asil paranin vadeside atiyorum 15 kasim olsun....bu buyuk parayida nkolay gunluk bono almak istersen yani mevcut icerde duran %28 gunluge ilave edemessin...yeni bono satin almak zorundasin..haaa diyelim gunluk o tarihtede %28 devam ederse o zaman tum parani 28 gunluge al sat yaparak koyabilirsin...yok eger gunluk faiz dusmusse o zaman dusuk faizden yeni paranla bono alir eski 28 faizin devam eder..

Merhaba ,

250.000 ve üstü tutarlar için 32 -70 gün vade aralığında faiz oranımız %28 , 70 gün ve üzeri için oranımız %29 ‘dur.
    USD %6 , EUR %3.50 dir.

N - Kolay günlük hesabımızın faiz oranı %28 olup , alt limiti bulunmamakta üst limitimiz 750.000 TL dir.

Bilgilerinize sunarım.

ben odea dan 25.80 aldim.sizce aktife gecmelimiyim

Aktifbank

SM-G930F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 980/1030 İlkİlk ... 480880930970978979980981982990 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •