Sayfa 998/1030 İlkİlk ... 49889894898899699799899910001008 ... SonSon
Arama sonucu : 8234 madde; 7,977 - 7,984 arası.

Konu: Banka Mevduat Faizleri (ARTI PUAN/tezgah altı faiz oranları)

1.  Alıntı Originally Posted by trion Yazıyı Oku
    Crdfada isyatirimda sırf temettü alım diyenler için fiyat artışı beklentisi olmasın zaten bunlarda .alıp 10 yıl tutacam diyenler için 10 yılda maliyeti 0 layabilecek 2 hisse..ha fiyatlarında artarsa çifte katmerli olur..ama aynen isyatirim yıllardır yükselmeyen bir hisse crdfaya ya gelince bir zamanlar 6 TL olduğunu bilirim...hersene %15_20 arası temettü vermelerinin etkiside var tabi fiyatlarinin artmayisinda..hersene 15_20 kademe temettuyle geri geliyor ..tabi bu sene temettuler az verilecektir yinede bu 2 şirket tahminim enflasyona en yakın oranda vereceklerdir ...diğer temettü şirketleri %2_10 arası gezinirler ....benim bir arkadasta 120 K isyatirim var adamın maliyet 0.08 kuruş ..ne zaman aldığını unutmuş temettusunu ala ala hersene nerdeyse maliyet 0 adamda .
    Alternatif maliyeti hesaplayabilmek adına 120 K isyatirim aldığı andan aylık mevduat yapsaydı ne olurdu?
    Bahsettiğiniz iki şirketin öz sermayeleri temettü verimi nedeniyle büyümüyor.
    Yatırım tavsiyesi içermez ve asla yatırım tavsiyesi DEĞİLDİR.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Istanbul
    Gönderi
    35,115
     Alıntı Originally Posted by trion Yazıyı Oku
    Crdfada isyatirimda sırf temettü alım diyenler için fiyat artışı beklentisi olmasın zaten bunlarda .alıp 10 yıl tutacam diyenler için 10 yılda maliyeti 0 layabilecek 2 hisse..ha fiyatlarında artarsa çifte katmerli olur..ama aynen isyatirim yıllardır yükselmeyen bir hisse crdfaya ya gelince bir zamanlar 6 TL olduğunu bilirim...hersene %15_20 arası temettü vermelerinin etkiside var tabi fiyatlarinin artmayisinda..hersene 15_20 kademe temettuyle geri geliyor ..tabi bu sene temettuler az verilecektir yinede bu 2 şirket tahminim enflasyona en yakın oranda vereceklerdir ...diğer temettü şirketleri %2_10 arası gezinirler ....benim bir arkadasta 120 K isyatirim var adamın maliyet 0.08 kuruş ..ne zaman aldığını unutmuş temettusunu ala ala hersene nerdeyse maliyet 0 adamda .
    Ben hem sermayem artsin hem de temettu versin isterim.
    Bana gitmez abim onlar.
    Syg,
    Sabir ve zaman: iste benim bahadir askerlerim.. TOLSTOY

3. burgan güldüren 25 e düştü
    32 gün ise 24,25
    milyon üstü.

4.  Alıntı Originally Posted by Dudu Yazıyı Oku
    Bu yaziyi sanki ben yazdim gibi hissettim.
    Ekleyecek bi sey bulamiyorum.
    Sadece sunu dusundum.
    Dogu avrupadaki kizlar erkegin degerini bilirler diyorlar.
    Syg,
    çok soğuk oralar be üstat, koh phangan hem sıcak hem de erkeğin değeri doğu avrupadan daha yüksek. hem de ortadoğulu yok ortada pek israilli gençler hariç

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Istanbul
    Gönderi
    35,115
     Alıntı Originally Posted by lanxcelot Yazıyı Oku
    çok soğuk oralar be üstat, koh phangan hem sıcak hem de erkeğin değeri doğu avrupadan daha yüksek. hem de ortadoğulu yok ortada pek israilli gençler hariç
    Genc ve bekar olsam hic durmazdim buralarda oralara yerlesirdim ben de..

Syg,

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Istanbul
    Gönderi
    35,115
    TCMB GIDA FİYAT ENFLASYONU VARSAYIMINI 2018 YIL SONU İÇİN % 29.5'E ÇIKARDI (ÖNCEKİ: % 13.0)

Syg,

7.  Alıntı Originally Posted by Dudu Yazıyı Oku
    Ben hem sermayem artsin hem de temettu versin isterim.
    Bana gitmez abim onlar.
    Syg,
    ) Kripto para verelim olmazsa adamlar kripto para alım satım mağazası açmışlar yahu 4 masa 4 calisan bilgisayar başında yasal mı bu ? İlk defa gördüm .. Vatana millete hayırlı olsun bu eksikti oda olmus😀

Aktifte gunluk halen %28..henuz indirme olmamis...yoldaslar icin ufak bir al sat yaptim..gene %28 den geri aldi..

Sayfa 998/1030 İlkİlk ... 49889894898899699799899910001008 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •