Sayfa 80/1030 İlkİlk ... 3070787980818290130180580 ... SonSon
Arama sonucu : 8234 madde; 633 - 640 arası.

Konu: Banka Mevduat Faizleri (ARTI PUAN/tezgah altı faiz oranları)

1.  Alıntı Originally Posted by YapraksızYonca Yazıyı Oku
    Ak
    2m 26
    300k usd 6 temdit
    özel şube?

2. En az 1 yıl daha faizler %20 altına gelmesi mümkün değil dolayısı ile 2019 da faiz yılı olur...çünkü yerel seçimler var hükümet musluğu kisamaz kisarsa seçim kazanmak zor olur ...para basılarak ya da zamlarla harcama yapılır o...ve yeni gelecek 2_3 milyon Suriyeli için de ya zamlara devam ya da para basıp harcama yapmaya ...acin şimdi ATV haberi 20_25 dakika suriye idlip başka birşey yok 2 gündür aynı ..yani yeni Suriyelilerin gelmesi için altyapı oluşturuluyor böylece ..

Alıntı Originally Posted by trion Yazıyı Oku
    En az 1 yıl daha faizler %20 altına gelmesi mümkün değil dolayısı ile 2019 da faiz yılı olur...çünkü yerel seçimler var hükümet musluğu kisamaz kisarsa seçim kazanmak zor olur ...para basılarak ya da zamlarla harcama yapılır o...ve yeni gelecek 2_3 milyon Suriyeli için de ya zamlara devam ya da para basıp harcama yapmaya ...acin şimdi ATV haberi 20_25 dakika suriye idlip başka birşey yok 2 gündür aynı ..yani yeni Suriyelilerin gelmesi için altyapı oluşturuluyor böylece ..
    2020 de aynen devam eder.dobiz kontrolu olmadigi surece

SM-G930F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4.  Alıntı Originally Posted by trion Yazıyı Oku
    En az 1 yıl daha faizler %20 altına gelmesi mümkün değil dolayısı ile 2019 da faiz yılı olur...çünkü yerel seçimler var hükümet musluğu kisamaz kisarsa seçim kazanmak zor olur ...para basılarak ya da zamlarla harcama yapılır o...ve yeni gelecek 2_3 milyon Suriyeli için de ya zamlara devam ya da para basıp harcama yapmaya ...acin şimdi ATV haberi 20_25 dakika suriye idlip başka birşey yok 2 gündür aynı ..yani yeni Suriyelilerin gelmesi için altyapı oluşturuluyor böylece ..
    Hazine zaten 5 yıllık 25 lerle borçlandı uzun bi süre düşemez faizler.

ytd.

syg,

5. Yarın merkez 500 den düşük artış yaparsa ; piyasa 20-40 dakika süreyle bayağı bir silkelenir. Yeteri kadar meyve döküldüğüne inandıklarında yere düşenleri hızla sepete toplamaya başlayabilirler. Faizler arttı diye yabancı top top dövizi koşarak getirecek mi ? Borçlarımız birden bire silinecek mi ?Daha kendi vatandaşı bile DTH ları çözmüyor. Benim kanaatim tüm bunları bildiklerinden en fazla 200- 275 puan artışla yetinirler. Böylece devalüasyon da yerini bulmuş olur. Yatırım tavsiyesi olmayıp, beyin jimnastiğidir.

6.  Alıntı Originally Posted by trion Yazıyı Oku

daha % 40 üstü faizleri göreceğiz...

460 milyar usd borç orada duruyor...
    dolar borç ödendi mi ki ?
    bu kriz süreci sona ersin...

dolar borcunu dolar borç alarak ödeniyor...

yaa merkez sahte dolar basacak,
    ya da dolar ile satılan bir emtia bulup satacağız.. (petrol,altın,elmas,vs..)

domates satarak kapatılmaz bu borç...
    Türkiye'de temel problem şu : bilgili olanların yetkisi yok , yetkisi olanlarında bilgisi yok.

7.  Alıntı Originally Posted by TOPRAK-SERDAR Yazıyı Oku
    daha % 40 üstü faizleri göreceğiz...

460 milyar usd borç orada duruyor...
    dolar borç ödendi mi ki ?
    bu kriz süreci sona ersin...

dolar borcunu dolar borç alarak ödeniyor...

yaa merkez sahte dolar basacak,
    ya da dolar ile satılan bir emtia bulup satacağız.. (petrol,altın,elmas,vs..)

domates satarak kapatılmaz bu borç...
    Ben mevduatta %45_50 aralığını bekliyorum..rezerv hızla eriyor ..turizm sezonunda bile rezerv hızla eridi ...turizm sezonunda bitti şimdi nolacak? Aynen dolar basamayacagina göre ya da katar sonsuza kadar para gondermeyecegine göre IMF ile de anlasmazsan dolar nereden akacak ? Tatminkar bir faiz olmalı ki yabancı dolar getirsin...daha öncede soyledim ...eskiden %100 luk develuasyona karşı TL mevduat faizi de en az %500-700 arası artardı ...bu durumda %300 develuasyona karşı X3 %1500_2000 faiz artmali idi ....2013 te en düşük %7 den sayarsak %250 anca arttı ..yani daha yukarı yolu çok

8.  Alıntı Originally Posted by OKTAY Yazıyı Oku
    155k ziraatten ihtiyar baba hesabı için 20 yi zorla aldım oda taşırım vs dedim,kadın la baya sohbet ettik benden iyi biliyorsunuz bu işleri diyor arada gelin bilgilenelim dedi ;) ben burgerde takılıyorum dedim babamı vazgeçiremiyorum malüm
    Onu herkese soyluyorlar inanın bankacılarla sıcak iletişimden kaçının 2 dakikada daha fazla veren yere hiç acımadan bankanızdan daha kolay uzaklasabilirsiniz boylece

HUAWEI KII-L21 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 80/1030 İlkİlk ... 3070787980818290130180580 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •