Sayfa 347/1030 İlkİlk ... 247297337345346347348349357397447847 ... SonSon
Arama sonucu : 8234 madde; 2,769 - 2,776 arası.

Konu: Banka Mevduat Faizleri (ARTI PUAN/tezgah altı faiz oranları)

1. Şekerbank tan 25,75 e bağladım

2.  Alıntı Originally Posted by bonocu78 Yazıyı Oku
    Üstat ankara mı?Ankara ise kesin benim şubedir...Bu arada yakında konu başlığı banka mevduat faizleri yerine BURGAN mevduat faizleri diye değişirse şaşırmam...
    Yok
    istanbul/anadolu yakası

3.  Alıntı Originally Posted by OKTAY Yazıyı Oku
    Yoldaş zaten digital 26.5 ,24.5 e baglanırmı
    Bağlamadım
    Ama 24.5 günlük, diğeri(dijital 26.5) aylık
    Karşılaştırmak yanlış olur
    Dijital günlük de 24.5

Duhul
    Nov 2017
    İkamet
    Ankara/Kişinev
    Gönderi
    780
     Alıntı Originally Posted by Pythagoras Yazıyı Oku
    bende zaman zaman alıyorum elbette,

avlamasınlar diye başka kanallardan da kontrol etmek lazım.

ytd.

syg,
    Burada zaten nurolle çalışan ikimiz varız.Sizin 33,50'i görünce, ben de o yüzden çok bastırdım ama sonuç vermedi..Dediğim gibi haftaya salı filan bi oran sorarım...Ben nurolden en az 3 puan fark istiyorum,risk primi niteliğinde olsun diye...Gelecek ay bunu sağlayamazlarsa nurolle vedalaşacağım,açıkcası nurolden biraz tırsıyorum...Hayırlı forumlar...
    Doktor değilim ama hastam çok.
    ECZACI,ROMENCE ÇEVİRMEN,MOLDOVA UZMANI ve AŞIĞI

5.  Alıntı Originally Posted by yolgider Yazıyı Oku
    Hocam mevzuu kabuklu fıstık yeme-yememe olayı değil anlaşılsın diye basit bir örnek verdim.Benim görece halim vaktim yerinde.Bu ülkede asgari ücretle çalışan milyonlarca insan var ekmek alıyor gramajı küçülmüş ekmek yemesin mi?Yoğurt alıyor yiyor su alıyor içiyor zeytinyağı alıyor kullanıyor insanlar yiyip içmesin mi temel birşeyden bahsediyorum ben.İktidar a partisi b partisi onun peşinde değilim.Devlet elbette bunları engellemekle görevli senin benim işim değil ki bu.Bilinçli tüketici olmak başka şey ona itirazım yok.Saygılar..
    Halin vaktin yerinde ise evine temizlige gelen vardir. Bak bakalim cep telefonu hangi marka?
    Ben asgari ucretli yemesin, fakir ac kalsin demiyorum ki. Onceliklerini belirlesin. Beslenme, barinma onceliklidir. Temel besinleri alsin, israfi azaltsin. Gereksiz harcama yapmasin. Bu ulkenin %90'i 2 nesil once koyden gelmedir. Koylerde insanlar nasil yasardi az bucuk bilirler. Bugun evinde yufka ekmegi yapan kac kisi var? Kac aile tarhana yapiyor, salca yapiyor evinde? Elektrigi suyu idareli kullanan, odun sobasi yakan kac kisi var?
    Iktidar o olmus bu olmus bunlar degil mesele. Ayakkabi bulamayan neslin torunlari bugun cifter cifter aliyor. Ellerde son model cep telefonu, herkeste iyi kotu araba, elektriksiz ev yok neredeyse. Yani fakir acindan olsun mu muhabbeti bence cok da uygun degil.
    Tuketici kendi parasina gore bakacak, ihtiyaci olmayani almayacak, pahaliysa almayacak, gereginden fazla alip curutmeyecek atmayacak. Eskiden tabakta yemek birakilmazdi, arkandan aglar derdi anneler. Simdi cocuklar 3-5 kasik yiyor gerisi cope gidiyor. Bu kadar zengin bir toplumsak bedelini odeyecegiz. Ama bilincli olur ve ihtiyaclari onceliklendirebilir, tuketimi ihtiyaclara gore duzenlersek hersey yola girer.

6. Vakıfbank 100k aranıyor

Paylaşımlarım Yatırım Tavsiyesi Değildir

7.  Alıntı Originally Posted by alisutcu Yazıyı Oku
    Halin vaktin yerinde ise evine temizlige gelen vardir. Bak bakalim cep telefonu hangi marka?
    ..
    valla çevremize gündelikçi sorduk.. hepsininki dolu. rayiç de 170-180 tl civarıymış. alılar tabi.

8.  Alıntı Originally Posted by yuji Yazıyı Oku
    Yok
    istanbul/anadolu yakası
    özelden şube adını ve MT adını verirmisiniz..
    Türkiye'de temel problem şu : bilgili olanların yetkisi yok , yetkisi olanlarında bilgisi yok.

Sayfa 347/1030 İlkİlk ... 247297337345346347348349357397447847 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •