Sayfa 171/1030 İlkİlk ... 71121161169170171172173181221271671 ... SonSon
Arama sonucu : 8234 madde; 1,361 - 1,368 arası.

Konu: Banka Mevduat Faizleri (ARTI PUAN/tezgah altı faiz oranları)

1.  Alıntı Originally Posted by Chucky68 Yazıyı Oku
    Yoldaş yerden goğe haklisinda insan ister istemez goze batan bu faizlere birilerinin el koyup gene kurkçu dukkanimiza surulurmuyuz diye cekiniyor....yoksa bende senle kısa vade konusunda sonuna kadar hemfikirim..
    Dövize el koymadan sonra şimdi de faizlere el koyma korkusu mu saldı bir şey olmaz bu enflasyon bu kur böyle oldukça faizler de kaskatı olur düşmez ama çıkar.

Yazılarım tavsiye niteliğinde değildir
    Yazılarım kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir...

2.  Alıntı Originally Posted by paramanya Yazıyı Oku
    Nasil yani yurtdışında teb mi varki anlamadım
    İnternet ve mobilden yapılamayacak mı demek istiyor acaba

3.  Alıntı Originally Posted by Chucky68 Yazıyı Oku
    sayet kur stabil kalirsaki sanmiyorum elbette tl onde...ancak bu kur seneye 8 tl hatta 9 tl olursa ne olur??...eger orta vadede olursa tl cok geride kalir yetismek icin...
    sorma yoldaş chucky. en büyük soru işareti bu zaten. allahtan ağırlık dolarda yakalandım bu mezbeleye. ama tl kısmından bi tarafıma kaçanı nasıl toparlarımı düşünüyorum..

al sat bana göre değil.. sen zamanında opsiyon konusunda uzmandın.. ne diyorsun bu ortamda ne kadar mantıklı olur opsiyon işlerine girmek? primleri hk bilgin var mı, varsa yorumun ne olur.. açıkçası şu fiyattan satarımdan çok şu fiyattan alırım'a girerim girersem. ne dersin?

4. aktifin gün bittikten sonra %28 oran açıklaması tam bir işbilmezlik
    gün içerisinde niye açıklamıyorsunuz kardeşim şunu

5.  Alıntı Originally Posted by Chucky68 Yazıyı Oku
    1 yıla gore demek istedim yoldaşim...aksamki bloomberg hesaplamasi...bana gore eksik bir hesaplama....sayet kur stabil kalirsaki sanmiyorum elbette tl onde...ancak bu kur seneye 8 tl hatta 9 tl olursa ne olur??...eger orta vadede olursa tl cok geride kalir yetismek icin...
    DOLAR AL, KORKMA HİÇ.

Bugün dolar niye nu kadar kısa sürede toparlandı? Aşağıdaki haber:

*FED/EVANS: BU YIL FED'İN TOPLAM DÖRT FAİZ ARTIŞI YAPMASI SÜRPRİZ OLMAZ.
    OPPPSSS KAL DI 2(İKİ) ARTIŞ, 26 EYLÜL SİNYALİ !!!!

6.  Alıntı Originally Posted by astalavista Yazıyı Oku
    vadeli de teklif %22 geldi denizbanktan

akbank finansbonosu %25.75, vadeli karşılığı %27.26ya geliyor, epey cazip geliyor ne dersiniz forumdaşlar

miktar 100k
    Bono oranı 25,75 ise mevduat karşılığı 24,4 yapar

7.  Alıntı Originally Posted by gencparaci Yazıyı Oku
    İcbc hos geldin gunluk mu

HUAWEI KII-L21 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Değil.....

8.  Alıntı Originally Posted by GE90 Yazıyı Oku
    Pazarlık fayda etmedi %28 üstü çıkmadı. Bir miktarı ayırıp günlüğe başka yere alıp, 800k %28'den 32 gün bağladım. Vakıfbank ÖB temdit.

Döviz alım opsiyon sordum bir de. 5.50 veya 5.70 için prim verselerdi girecektim ama 5.88 altına teklif vermiyorlarmış şu anda. Opsiyon için minimum tutar 30.000 dolarmış. Konu açılmışken kur makaslarını da sordum. Gün içi 50.000 dolar üzeri işlemlerde kuruş seviyesinde mümkün olan en düşük makasla alım satım yapabiliyorlarmış. Aynı şekilde minimum makasla gece emir çalıştırmak için de alt limitleri 100.000 dolarmış. Bunlar da bonus bilgiler olsun meraklısına.
    Teşekkürler güzel bilgiler
    Bold kısımda minimum makas derken ne kastediliyor, güniçindeki makas mı yoksa yaparız bi güzellik mi?

Sayfa 171/1030 İlkİlk ... 71121161169170171172173181221271671 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •