Sayfa 966/1030 İlkİlk ... 4668669169569649659669679689761016 ... SonSon
Arama sonucu : 8234 madde; 7,721 - 7,728 arası.

Konu: Banka Mevduat Faizleri (ARTI PUAN/tezgah altı faiz oranları)

1.  Alıntı Originally Posted by vecdi Yazıyı Oku
    Arkadaşlar stopaj indirimi şayet uzarsa, genel beklenti uzayacağı yönünde anladığım kadarıyla.sizce tekrar 3 aymı uzatılır yoksa Aralık sonuna kadarmı olur, ona göre vade belirleyeyim diyorum.
    Tahminim yıl sonuna kadar uzatırlar. Yıl sonunda seçime kadar tekrar uzatırlar. Ama seçimden sonra uzatacaklarını sanmıyorum. Tekrar vergilerle boğuşacağız. Bu arada da dolar fişekleyecek.

Yazılarım yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir
    Yazılarım kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir...

Alıntı Originally Posted by karamizah Yazıyı Oku
    Tahminim yıl sonuna kadar uzatırlar. Yıl sonunda seçime kadar tekrar uzatırlar. Ama seçimden sonra uzatacaklarını sanmıyorum. Tekrar vergilerle boğuşacağız. Bu arada da dolar fişekleyecek.

Yazılarım yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir
    Ben stopaj uzamaz taraftarıyım. İlkesel olarak faize karşı birinin değil faiz vermek. Birde vergiden vazgeçmesi çok rasyonel gelmiyor. Benim tahminim en iyi ihtimal 0 reel faizle işi devam ettirecekler.
    Döviz herkese göre bir yatırım aracı değil.

-burada buradaki yatırımcıları kast etmiyorum-

Şu anda ülkemizin pek çok yerinde 6,3 dan dolar aldığı için üzülen para kaybettiğini düşünen,
    Mevduatta parası reel olarak değer kaybetsede tl olarak artmasına sevinecek insanlar mevcut.

iPhone cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    O egeli ben değilim

3.  Alıntı Originally Posted by alenichev Yazıyı Oku
    Zorlu Holding Turkiye nin buyuk sirketlerinden. Her ne kadar zarar etse de, doviz yukumlulugu cok ise de konkordato etmesine izin vermezler diye dusunuyorum. Cunku ederse bu domini etkisi ile butun piyasaya bulasir ve etkileri sert olur. Kimse toplayamaz
    Arkadaşlar, bu çalkantılı süreçte biraz olsa tedbirli olmakta fayda görüyorum.
    Sonuçta bir sermaye değişimi yaşanıyor, tüm bildiklerimizi alt-üst eden bir süreç.
    Kafanızı fazla bulandırmak istemem, herkes kendi yatırımını yapıyor nihayetinde.
    Biraz tedbirli olmanın kimseye zararı dokunmaz diye düşünüyorum ben.
    İyi pazarlar, saygılar...

4.  Alıntı Originally Posted by kozalak_1 Yazıyı Oku
    Sonuçta bir sermaye değişimi yaşanıyor, tüm bildiklerimizi alt-üst eden bir süreç.
    Kafanızı fazla bulandırmak istemem, herkes kendi yatırımını yapıyor nihayetinde.
    Ben aynı sebepten Halkbank Eurobondu almamıştım %25 dolar getirisi vardı.keza İşbank Eurobondu da %20 lerdeydi. Şimdi olsa alır mıydım? Bilmiyorum.

5. 'Tedbirli olmak' ile neyi kastediyorsunuz biraz açar mısınız...
    Döviz mi alalım...
    Altın mı alalım...
    Döviz ve altınları yastık altı mı yapalım...
    Hisse senedi mi alalım..
    vb.
    vb.
    ...

Alıntı Originally Posted by kozalak_1 Yazıyı Oku
    Twinkle twinkle little star,
    Soon you won't be twinkling anymore.....

6.  Alıntı Originally Posted by Kartal5 Yazıyı Oku
    Ben merak edip şube müdürüne sordum. 25 tl hesap açma parası alıyorlar.
    Hem adama borç veriyorsun hem de senden borç aldığı için senden para kesiyor Böyle bir işleme girilir mi?
    Yatırım tavsiyesi içermez ve asla yatırım tavsiyesi DEĞİLDİR.

7.  Alıntı Originally Posted by WYATT EARP Yazıyı Oku
    'Tedbirli olmak' ile neyi kastediyorsunuz biraz açar mısınız...
    Döviz mi alalım...
    Altın mı alalım...
    Döviz ve altınları yastık altı mı yapalım...
    Hisse senedi mi alalım..
    vb.
    vb.
    ...
    Acı eşiğimiz ne kadar yüksek olsa da insanız, her zaman bir kırılma noktamız olacak.
    Biraz meditasyon, biraz kitap okuyarak geçirme niyetindeyim bu süreci; akıl sağlığımı korumak en nihai kararım.
    Enseyi karartmadan tabii ki, bugünler de geride kalacak, sağlığımız yerinde olduğu sürece hayat devam edecek.
    Saygılar...

8.  Alıntı Originally Posted by Dudu Yazıyı Oku
    Konut uretim maliyetleri de bir yerden sonra artacagi icin evlerin belli bir sure sonra fiyatlarinin artacagini dusunenlerdenim.

Syg,
    Şu ortamda yatırım komitesinden dükkan yatırımına onay çıktığı varsayımıyla hangi bölgeden hangi fiyat/kira oranı ile yatırım sizlerce mantıklıdır?
    Yatırım tavsiyesi içermez ve asla yatırım tavsiyesi DEĞİLDİR.

Sayfa 966/1030 İlkİlk ... 4668669169569649659669679689761016 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •