Sayfa 125/201 İlkİlk ... 2575115123124125126127135175 ... SonSon
Arama sonucu : 1608 madde; 993 - 1,000 arası.

Konu: PRKAB - Türk Prysmian Kablo

1. Prkab

SM-N9000Q cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Genel yönetim giderleri 32 den 18 milyona düşmüş bir yanlışlık mı var .. Maaşları geri mi ödemiş çalışanlar bilgisi olan var mı.. Güzel bilanço bakayım derken ilk defa karşılaşıyorum..

Lenovo P1a42 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

3. Yav adamlar bilanço iyi gelse niye iyi geldi kötü gelse niye kötü geldi. Adamlar eğlen ceye falan az para harcamışlardır. Genel yönetim gideri olarak. 😁😁😁😁

4. Ama bu bilanço ile bence bu fiyatlarda durmaz en az 2.5 etmeli

Alıntı Originally Posted by mutlumutluol Yazıyı Oku
    Yav adamlar bilanço iyi gelse niye iyi geldi kötü gelse niye kötü geldi. Adamlar eğlen ceye falan az para harcamışlardır. Genel yönetim gideri olarak.
    Keşke öyle olsa ama adamlar aldığı ücreti geri vermişse azalır ancak mali tablo okuyabilen herkes aynı şeyi düşünür .. Az harcasa azda olsa artar ama azalması ????

6. Kablo ortakları şimdi yarın hissemiz kaça gider

7. günaydın arkadaşlar bu nasıl kablo naylondanmı ne tık etmedi.))

8.  Alıntı Originally Posted by sertol Yazıyı Oku
    Genel yönetim giderleri 32 den 18 milyona düşmüş bir yanlışlık mı var .. Maaşları geri mi ödemiş çalışanlar bilgisi olan var mı.. Güzel bilanço bakayım derken ilk defa karşılaşıyorum..

Nasıl ortaklarsınız daha hissenizden haberiniz yok, türkiye krizde diye prysman grup geçici olarak cirodan aldığı isim hakkı bedelini yüzde 1 oranında düşürdüğünden 14 milyonluk fark ordan geliyor, kriz bitince tekrar alacaklar o farkı....

Sayfa 125/201 İlkİlk ... 2575115123124125126127135175 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •