Sayfa 128/201 İlkİlk ... 2878118126127128129130138178 ... SonSon
Arama sonucu : 1608 madde; 1,017 - 1,024 arası.

Konu: PRKAB - Türk Prysmian Kablo

1.  Alıntı Originally Posted by Desidero74 Yazıyı Oku
    Acayip heriftir , gördüğüm en acayip spektir bir oynadığı yerde başka biri de anlamıştı bunun spek olduğunu ona sayin spek diyordu ,dentici laz levo diyemiyordu ,bu dentici geçmişte bana spekle basedemen dedi meğer kendisiymiş çok safım
    Bu Laz speğin karşısında Sicilya mafyası var sanki. Adamlar uzun yıllardır şirkete pek kayda değer bir kar göstermiyor ve maddi duran varlıkları Mİllatan önceki değerden göstermekte ısrar ediyor Yani mümkün olduğunca şirlet rasyolarını düşük tutuyorlar!

2.  Alıntı Originally Posted by 1prometheus Yazıyı Oku
    Bu Laz speğin karşısında Sicilya mafyası var sanki. Adamlar uzun yıllardır şirkete pek kayda değer bir kar göstermiyor ve maddi duran varlıkları Mİllatan önceki değerden göstermekte ısrar ediyor Yani mümkün olduğunca şirlet rasyolarını düşük tutuyorlar!
    evet er geç duran varlıkları artırmak yeniden degerlemek zorunda kalacaklar zarar da etme imkanları çok zor olduğuna gore(yönetim ve pazarlama soygunu bile bir yere kadar) acayip ucuz kalacak (zaten öyle ) mesele bunu halka arz ettikleri yüzde 16, (belki topladıkları şahıs ismi altında göründüğü için daha da az) ,ile paylaşmak istemiyorlar yani herifler burada ciddi rant olur bunu da cebe indirelim der gibiler , gibisi fazla oldu

3. Yatırım finansman ile şeker yatırım tahtayı şeker gibi eritip mundar etmişler.
    Çapsız şeker etin ne budun ne.Agalar da izlemede.Gelirler,gelirler bu kara durmazlar.
    Burada verdiğim bilgiler amatörce bilgilendirme amaçlı olup yatırım tavsiyesi kapsamında değerlendirilmemelidir ve her türlü alım satım işlemlerinizde yatırım danışmanınıza danışarak karar vermeniz önerilir.

4. tetikçi marbaş geldi de ekürisi gedik otluyor daha.
    Burada verdiğim bilgiler amatörce bilgilendirme amaçlı olup yatırım tavsiyesi kapsamında değerlendirilmemelidir ve her türlü alım satım işlemlerinizde yatırım danışmanınıza danışarak karar vermeniz önerilir.

5. agayı kızdırdı şeker mongolu.Aganın kardeşi gedik kızımızı bekliyoz.

6. Gömdüler yine

7.  Alıntı Originally Posted by Desidero74 Yazıyı Oku
    Gömdüler yine
    Biz de gömeceğiz gene.

8. bugünün pastası

bilançonun geldiği gün olan pasta vakıf yatırım o gün 180 bin lot almıştı bugün yarısını verdi y t d

Sayfa 128/201 İlkİlk ... 2878118126127128129130138178 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •