Sayfa 156/201 İlkİlk ... 56106146154155156157158166 ... SonSon
Arama sonucu : 1608 madde; 1,241 - 1,248 arası.

Konu: PRKAB - Türk Prysmian Kablo

1. 3000 hisseye 1510 tl karşılığı yaklaşık 1510 hissen olacak
     Alıntı Originally Posted by garagozlu Yazıyı Oku
    Tmm çok tşk ederim.aradım bankayı hesapta para olması yeterli dediler. O zaman 3000 lot için 3000tl ödeyince 3000 e hisse olacak galiba. Neyse bekleyip görecez artık. Keske sabah verseydim e hisseleri en azından 500 gayme karı kaçırdık.olsun prkab daha iyi yerlere gelecek ümidi taşıyorum.
    Selamlar..

LG-H930 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    SM-N960F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2. Haber hissemizde bir veya bir buçuk gün gidiyor sonrasında geri geliyor şimdilik ayrıldım. Ama kısa zaman sonra yine geleceğim hisseye. şimdi yıl sonu rallisine gidiyorum oda tekstil ve otomotiv ve beyaz eşya

3. Spekin biri bildirşmi iyi kullanıp toplayıp, aniden tavana vurdu, ertesi gün biriken alıcı miktarına göre en üstten aşağı hafif hafif yedirdi sanki. Şimdi bir süre yalpalasana toparlanır diye düşünüyorum

4. Simdilik pek bi cacik olmaz gibi kagit zaten 1.20 dipleri idi bedelle 2.50 lere cikardilar bolundu 2 den 3 ce vurdurdular adamlar bi kac ayda yuzde yuzden fazla koydular heezaman tavandan yada yuzde 10 yapan kagidi ky kucagina dehlediler yarinda r lerle bi hacim yapar lar bakalim gorelim hayirliai 10 mil usd lik is aldi almasinasa o 10 mil usd nin kari 1 yada 2 mil usd bu isler asiri maliyetli

GM 8 d cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

5. Müthiş bi haber

6.  Alıntı Originally Posted by selçukoğlu Yazıyı Oku
    Müthiş bi haber
    Haberi diğer forum üyeleri ile paylaşacak mısınız?
    Yatırım tavsiyesi içermez ve asla yatırım tavsiyesi DEĞİLDİR.

7. Prkap leonarda davinci kablo döşeme gemisinin kablolarını türkiye'de gemiye monte edecekler.
    Yani bu geminin kablolarını prkap üretecek.
    Maliyet yada toplam finans yazmadılar.
    Bu haberle tavan yapmalıydı spek eline fırsatta geçti 2,55 ve 2 ,88 de çok mal alındı. 2,90 gördü günlük.
    Hayırlısı.

8. Kagit bolundu 2 tl den 3 tl ye yukseldi 1.5 lardan asagi yukari bir ayda yuzde yuz ikidir haberle mal veriyorlar

GM 8 d cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 156/201 İlkİlk ... 56106146154155156157158166 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •