Sayfa 164/201 İlkİlk ... 64114154162163164165166174 ... SonSon
Arama sonucu : 1608 madde; 1,305 - 1,312 arası.

Konu: PRKAB - Türk Prysmian Kablo

1. Ben senden önce davrandım 2,35 ten yine aldım.
    Bakıyorum ben gibisin hem burada hem ak enerji desin çulsuz

2.  Alıntı Originally Posted by mesutsati Yazıyı Oku
    Ben senden önce davrandım 2,35 ten yine aldım.
    yok akenerjide açık yapmıştım.gelmesini bekliyordum.

3.  Alıntı Originally Posted by mesutsati Yazıyı Oku
    Ben senden önce davrandım 2,35 ten yine aldım.
    ben yine almadım 2.50 üzeri sattıklarımı 2.35 yerine koydum.paçal maçal yok anlayacağın.temiz iş...y.t.d.

4. 2.42 2.43 öperler ....y.t.d.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    11 BOYUT
    Gönderi
    15,228
    Dün piyasaların gidişatı gözümü korkuttuğu için borsadan %50 çıkış yapmıştım,bununda yarısını istemeyerek 46 satış yazmıştım,bugün bir baktım bütün hisseler tepen aşağı İranın misilleme yapması sonucu...bugün bu 2.29 gösterdiği halde almadım,üstelik diğer kalan yarısınıda 2.41 postaladım,borsalardan bir müddet uzak durmakta fayda var,sadece günü birlik olarak trade amaçlı takılabilir,çünkü Dünya çok tehlikeli viraja giriyor,Türkiyenin durumu ise daha vahim,ucuz dediğimiz hisselerde bile temkinli yaklaşmakta fayda var,bu ortamda sert düşüşler olabilir,ayni orandada yükseltebilirler,ama bu mal çakma anlamındadır,tehlike anında çoğu kez hisselerin taban serisi çektiklerinide gördük,alım,satım sizin kararınıza bağlıdır...Bazı hisselerden umutluydum borsad,bunlardan biriside buydu,gördükkü hisseyi birden 2.30 altına çekebiliyorlar,buda gayet normal tehlike anında !!!ytd.

6.  Alıntı Originally Posted by refaba Yazıyı Oku
    dün piyasaların gidişatı gözümü korkuttuğu için borsadan %50 çıkış yapmıştım,bununda yarısını istemeyerek 46 satış yazmıştım,bugün bir baktım bütün hisseler tepen aşağı iranın misilleme yapması sonucu...bugün bu 2.29 gösterdiği halde almadım,üstelik diğer kalan yarısınıda 2.41 postaladım,borsalardan bir müddet uzak durmakta fayda var,sadece günü birlik olarak trade amaçlı takılabilir,çünkü dünya çok tehlikeli viraja giriyor,türkiyenin durumu ise daha vahim,ucuz dediğimiz hisselerde bile temkinli yaklaşmakta fayda var,bu ortamda sert düşüşler olabilir,ayni orandada yükseltebilirler,ama bu mal çakma anlamındadır,tehlike anında çoğu kez hisselerin taban serisi çektiklerinide gördük,alım,satım sizin kararınıza bağlıdır...bazı hisselerden umutluydum borsad,bunlardan biriside buydu,gördükkü hisseyi birden 2.30 altına çekebiliyorlar,buda gayet normal tehlike anında !!!ytd.
    evet istedikleri an 3 yapabildikleri gibi

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    11 BOYUT
    Gönderi
    15,228
    VAKFN-PINSU-OSTİM-BJK-AFYON,PAGYO vs,ama PINSU herşeye değerdi 2.06 pat 2.44,değişim piyasa takipçisinin işidir kaldıraç sisteminde,tek hisseylen yola çıkmayın,borsanın sert düşüşlerinde ilk yukarıya gidecekleri ön plana çıkartın...ytd.

8. Yatırımcılar şirketin özsernaye değeri hakkında doğru ve gerçek bilgi edinmek için, şirketin maddi duran varlıklarını da güncel makul bir değerde bilançoya yansıtılması talebi olmuştu.

Geniş bir arsa üzerine kurulu devasa fabrika parkı ve diğer maddi duran varlıklar bilançolarda sadece 60 milyona yakın gösterilirken, yani gerçek değerine göre çok katlanmalı bşr fark söz konusu iken, güncel değerini bilançoya yansıtmamaları için “öne sürdükleri gerekçe” tamamen yatırımcıların aklı ile dalga geciyorlar

Sayfa 164/201 İlkİlk ... 64114154162163164165166174 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •