Sayfa 168/201 İlkİlk ... 68118158166167168169170178 ... SonSon
Arama sonucu : 1608 madde; 1,337 - 1,344 arası.

Konu: PRKAB - Türk Prysmian Kablo

1.  Alıntı Originally Posted by Desidero74 Yazıyı Oku
    Umarım para kazanırsınız bu hisseden , ama geçmiş bilançolara bir bakın 10 yıl italyan drakanin aldığı isim hakkına bakın ,yönetim giderine bakın , pazarlama giderine bakın , 1.5 milyar ciro 100 milyon kar 40 milyon pazarlama gideri 40 milyon yönetim gideri kalan 20 milyon kar buranın spegine zamanında çok saygılarımı ifade ettim mutlaka okur ve burada da yazar ben kendisinden çok annesini iyi tanırım , umarım sahtekar italyan draka ve ekibi iyi bir kar gosterirler size belki fikir degistirmislerdir kesinlikle y.t.d ayrıca bende bu kağıt yok
    Sevgili Desidero,

Beni cok eskiden taniyan dostlar var, hangi hisseye girdim, hangi hisseyi takibe aldim, merak eden.

Onlar icin yazdim, yoksa kimseye al - alma demek haddimiz degil.

2.  Alıntı Originally Posted by Tinaz Yazıyı Oku
    Sevgili Desidero,

Beni cok eskiden taniyan dostlar var, hangi hisseye girdim, hangi hisseyi takibe aldim, merak eden.

Onlar icin yazdim, yoksa kimseye al - alma demek haddimiz degil.
    Rica ederim sözüm size değil , bugünde iyi kar gösterdiler daha öncede dediğim gibi bende yok ve olanlarında kazanmasını isterim.Genel anlayışa yönelik sözlerim .
    Selam ve saygılar , bol kazançlar .

3. Piyasa değerine oranla hem sermayeye oranla kar çok düşük kalmış yine.
    Amma belli ki biri dümene gecmiş hisseyi iyi götürüyor yukarıya. Bakalım nerelere kadar yukarılara yola devam edecek.

4. Firma, Prysmian Group bünyesinde, aynı anda enerji ve haberleşme kabloları üretimi yapabilen 16 tesisten biri olarak öne çıkmaktadır. Türk Prysmian'ın ürün yelpazesi kapsamında, Prysmian ve Draka markaları ile, 220 kV'a kadar olan tüm enerji kabloları, 3.600 çifte kadar bakır iletkenli haberleşme kabloları ile fiber optik kabloları, demiryolu sinyalizasyon kabloları, asansör sistemleri, stüdyo broadcast kabloları ve özel kablolar bulunmaktadır. Bunun yanı sıra Türk Prysmian, kablo ve sistemleri için Anahtar Teslimi projeler yaparak tüm müşterilerine eşsiz ve üstün hizmetler vermeye devam etmektedir.

Türk Prysmian'ın kurulu kapasitesi uluslararası pazarlarda da rekabet edebilecek seviyededir. Kapasite kullanımı 2018 yılında %78 olan ve Prysmian Group içinde öncelikli bir ihracat merkezi olmaya devam eden Türk Prysmian Kablo ve Sistemleri A.Ş.'nin, 2018 yılında 1.373.378.408 TL olan cirosunun yaklaşık % 24'ünü ihracat işlemleri oluşturmaktadır.

Bugün firma, aralarında Azerbaycan, Barbados, Çin, Fransa, Irak, İngiltere, Kuzey Afrika, Ortadoğu ülkeleri, Papua Yeni Gine, Sri Lanka, Şili, Türkmenistan ve Ürdün gibi çok geniş bir coğrafyayı kapsayan 40'dan fazla ülkeye ihracat yapmaktadır.

https://tr.prysmiangroup.com/tr/turk...prysmian-group

5. Bu hisseye yatirim yapmamdaki sebep 5G ve yeni dunya duzeninde internet hizlarinin ve kalitesinin artmak zorunda olmasi ve bunun icin gerekli altyapinin hammaddesinin fiber optik kablolar olmasidir. Bu yuzden bu hisse de potabsiyel goruyorum. Ikinci bir sebep ise 3-5 aydir hisse de surekli bir yukari yone gitme egilimi var. cabuk ivmelenen bir senet.

6. Dün almıştım sabah 10,20 de açtım başımdan kaynar su döküldü
    Çok şükür akşam yüzüm güldü hedef ilk 3.16 sonra 3.45

7. Anlaşılan dökülmüşsünüz yazdığım hedef geÇildi

8.  Alıntı Originally Posted by kazangüz Yazıyı Oku
    Anlaşılan dökülmüşsünüz yazdığım hedef geÇildi
    Bir sonraki hedefi de verseniz.

Sayfa 168/201 İlkİlk ... 68118158166167168169170178 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız