Sayfa 176/201 İlkİlk ... 76126166174175176177178186 ... SonSon
Arama sonucu : 1608 madde; 1,401 - 1,408 arası.

Konu: PRKAB - Türk Prysmian Kablo

1.  Alıntı Originally Posted by Bada48 Yazıyı Oku
    12' den geri alirsin

SM-A715F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Grafik fazla dikleşti bence.. Logaritmik olarak bile..Realize den sonra yataya girdiğinde gelirim belki.. Getiriler transfer oldu bile..
    #CometoGedza..

2.  Alıntı Originally Posted by 63cnr63 Yazıyı Oku
    Grafik fazla dikleşti bence.. Logaritmik olarak bile..Realize den sonra yataya girdiğinde gelirim belki.. Getiriler transfer oldu bile..
    #CometoGedza..
    Şşşştt akıllı ol prkab.. Beni düşman belletecen.. 9,68 ne yaa?? ..

3. Çok düzgün ve sağlam bir şirket e ortak olmuşuz bence.👍YTD.

4. Tebrikler Prkap beni yanılttın.. 10.02

Teknik yanılmaz ama etkisi ölçülemeyen kimi değişkenlerin var sanırım.. Sessiz çoğunluktan özür dilerim..

Ne işiniz var Gedza da ?? Oturun oturduğunuz yerde.. Hoşçakalın.. Maliyetlendiğimde yazarım..

5. kagıt tavan tahtasında sıfır kısı var

6.  Alıntı Originally Posted by wracker Yazıyı Oku
    kagıt tavan tahtasında sıfır kısı var
    Heralde ben yaklaşık 1.5 sene önce 1.56 den 35 bin lot sattım, üzerine bölündü, o zamanda 5-6 milyon kar ediyordu şimdide değişen hiç bişi yok ama 11 kat yükseldi, 2 tl den çok topladılar fark ettim ama kıyıpta alamadım, bu hissenin gerçekte olmaası gereken azami fiyat en fazla 3-3.5 arasıdır, diğer fiyatlamaların hepsini tkuru fiyatlması olarak görebilirsiniz.....

7.  Alıntı Originally Posted by Dentıcı_Laz_Levo Yazıyı Oku
    Heralde ben yaklaşık 1.5 sene önce 1.56 den 35 bin lot sattım, üzerine bölündü, o zamanda 5-6 milyon kar ediyordu şimdide değişen hiç bişi yok ama 11 kat yükseldi, 2 tl den çok topladılar fark ettim ama kıyıpta alamadım, bu hissenin gerçekte olmaası gereken azami fiyat en fazla 3-3.5 arasıdır, diğer fiyatlamaların hepsini tkuru fiyatlması olarak görebilirsiniz.....
    Oooo burada eskilerden birini görmek ne güzel
    Firma aynı ama risk iştahı para bolluğu fiyatlamayı etkiliyor.
    Yoksa daha önce buralarda defalarca konuştuğumuz lisans ücreti ve diğer kurumsal konularda çok çok az ilerleme var.
    Bu ilerlemelerde henüz marjlara yansımadı. Ancak firmayı bu piyasa değeri ile görmek güzel. Benim için güzel bir yatırım oldu. Bakalım nereye kadar trend devam edecek....
    Yatırım tavsiyesi içermez ve asla yatırım tavsiyesi DEĞİLDİR.

8. Yaa ne vurdumduymazlarsınız... Ne bayramınız belli ne de yasınız.. Ama helal olsun her iki ritüeli de aynı anda sessizce yaşayabiliyorsunuz..

Sayfa 176/201 İlkİlk ... 76126166174175176177178186 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •