Sayfa 189/201 İlkİlk ... 89139179187188189190191199 ... SonSon
Arama sonucu : 1608 madde; 1,505 - 1,512 arası.

Konu: PRKAB - Türk Prysmian Kablo

1. SASA ,HEKTAŞ o sert yükselişlerini yaparken f/k lar 40-50 lerde idi....GUBRF f/k sı ise 100 üzerinde idi......Parayı veren düdüğü çalar......Borsada bu operasyonları yapıp da başarabilene saygı duyarım...SPK yı karşısına alıp bu operasyonu yapabiliyorlarsa saygı duyarım....Cezalarını çeksinler.....Ama ben de bir yatırımcı olarak önümde GÜRÜL GÜRÜL AKAN ÇEŞMEden kovalarla su doldurmaya bakıyorum ....benim hiçbir suçum yok .....Alan alır,satan satar herkesin kendi hür iradesi ....!!!

Çeşme kesilinceye kadar doldurmaya bakıyorum....!!!!

2.  Alıntı Originally Posted by Madenci Davut Yazıyı Oku
    SASA ,HEKTAŞ o sert yükselişlerini yaparken f/k lar 40-50 lerde idi....GUBRF f/k sı ise 100 üzerinde idi......Parayı veren düdüğü çalar......Borsada bu operasyonları yapıp da başarabilene saygı duyarım...SPK yı karşısına alıp bu operasyonu yapabiliyorlarsa saygı duyarım....Cezalarını çeksinler.....Ama ben de bir yatırımcı olarak önümde GÜRÜL GÜRÜL AKAN ÇEŞMEden kovalarla su doldurmaya bakıyorum ....benim hiçbir suçum yok .....Alan alır,satan satar herkesin kendi hür iradesi ....!!!

Çeşme kesilinceye kadar doldurmaya bakıyorum....!!!!
    reyiz nick değişmiş ama yazım sitili milim değişmemiş..

3. prkab,ralyh,ditas,durdo.. 2023 sonu hedefimi şimdiden çıkarttılar sağolsunlar..

dün erbosda ekledik.. hadi bakalım..

4.  Alıntı Originally Posted by sevenhill Yazıyı Oku
    prkab,ralyh,ditas,durdo.. 2023 sonu hedefimi şimdiden çıkarttılar sağolsunlar..

dün erbosda ekledik.. hadi bakalım..
    Bu xles gruba tmpolü de ekleyelim. Onun da zamanı gelmiş. Sizinle baya ortaklığımız varmış.
    Yatırım tavsiyesi içermez ve asla yatırım tavsiyesi DEĞİLDİR.

5. yakında bunun ile vedalaşıp ralyh ekleme yapacağım..

ytd değildir ha.. şahsım için sesli düşündüm..

6.  Alıntı Originally Posted by diproyal Yazıyı Oku
    Bu xles gruba tmpolü de ekleyelim. Onun da zamanı gelmiş. Sizinle baya ortaklığımız varmış.
    dikkatimi çekmemişti ama onu da inceleyim bakalım.. teşekkürler..

7.  Alıntı Originally Posted by jtucker Yazıyı Oku
    Popüler falan değil...
    Aleni olarak, göstere göstere ekürisi dobur ile beraber operasyon yapılıyor!!!
    PD/DD, F/K vs tüm temel değerlemelere göre ultra pahalı, Tesla bunun yanında ucuz kalır.
    Bu fiyatlardan bu şirketi alan kişi yatırım yapmış olmaz, kumar oynamış olur. Bu kadar net...
    YTD
    Finansal rasyolar ile bu hissenin bir alakası yok. Ancak bu operasyonun sonunda da temel olarak bir hikaye uydurabilirler...

Bizde uzun zamandır hissede durduğumuz için bu yükseliş denk geldi... 3 ay önce alıp 2 ay sonra satacak insanlar değiliz...
    Yatırım tavsiyesi içermez ve asla yatırım tavsiyesi DEĞİLDİR.

8. Tarihe not tutmaya ve GÜRÜL GÜRÜL AKAN HEKTOR AS SAADET ZİNCİRİ ÇEŞMESİnd9 en SU DOLDURMAYA DEVAAAAAMMMMKKKKEEEE.......!!!!!

Kademeli olarak her tavandan satmaya devam.....!!!!

Sat sat bitiremedim şu kabloyu.....!!!!

Karlarında karlarını satar olduk.....Hay maşallah be....Kablom benim ....!!!!

Öpüyorum....!!!

Sayfa 189/201 İlkİlk ... 89139179187188189190191199 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •