Sayfa 190/201 İlkİlk ... 90140180188189190191192200 ... SonSon
Arama sonucu : 1608 madde; 1,513 - 1,520 arası.

Konu: PRKAB - Türk Prysmian Kablo

1. ABD deki ROBİN HOOD bir benzeri olmuş oluyor bu SAADET ZİNCİRLERİ.....Temel - teknik bakmak hiçbir işe yaramıyor.....ZİNCİRE YENİLER EKLENDİKÇE HİSSELER AGRESİFLEŞEREK yükseliyor.Her cezai tedbir işlemleri sığlaştırdığı için TAVAN SERİLERİ geliyor....Ama bir gün patlayacak ama ne zaman?

İşte bu yüzden yapılacak en güvenli iş yükseldikçe hergün kademeli satış.....!!!!

TABANLARA en az lotla yakalanmak dileği ile....Bu gidişle birgün tabanlara da yakalanacak gibiyim.....Ama olsun ....Karların da karları ile devam ediyorum.Elimdeki lotlar SIFIRLASA DAHİ BANA KOYMAZ....!!!

2.  Alıntı Originally Posted by sevenhill Yazıyı Oku
    dikkatimi çekmemişti ama onu da inceleyim bakalım.. teşekkürler..
    Rica ederim
    Yatırım tavsiyesi içermez ve asla yatırım tavsiyesi DEĞİLDİR.

3.  Alıntı Originally Posted by Madenci Davut Yazıyı Oku
    ABD deki ROBİN HOOD bir benzeri olmuş oluyor bu SAADET ZİNCİRLERİ.....Temel - teknik bakmak hiçbir işe yaramıyor.....ZİNCİRE YENİLER EKLENDİKÇE HİSSELER AGRESİFLEŞEREK yükseliyor.Her cezai tedbir işlemleri sığlaştırdığı için TAVAN SERİLERİ geliyor....Ama bir gün patlayacak ama ne zaman?

İşte bu yüzden yapılacak en güvenli iş yükseldikçe hergün kademeli satış.....!!!!

TABANLARA en az lotla yakalanmak dileği ile....Bu gidişle birgün tabanlara da yakalanacak gibiyim.....Ama olsun ....Karların da karları ile devam ediyorum.Elimdeki lotlar SIFIRLASA DAHİ BANA KOYMAZ....!!!
    sallama davut pardon tatar..

daha dün geldin ne zaman sıfır maliyet taptın..

sıfır maliyet varsa bede ve Diproyal da vardır..

bu arada günlük devam edecek diyor.. bakmışsın 100 leri zorlama yolunda gitmiş..

maliyeti yüksek ve yeni grecekler aman buradaki yazılanları dikkate almasın..

4. madenci davut sana hediyem olsun.. albrk takibe al..

herkes yapmaz böyle kıyak..

5. Arkadaşlar dobur attap, prakap ve kutpo aralık ayının sonuna kadar devam tavan tavan

6. tüfek icat oldu mertlik bozuldu derler ya sosyal medya yerin dibine soktu mertliği.. elinin altında klavyesi olan don kişot oldu..

neyse klavye ile don kişotluk yapmıyacağım.. uzatmayacağım, yazma vesselam..

7.  Alıntı Originally Posted by sevenhill Yazıyı Oku
    yakında bunun ile vedalaşıp ralyh ekleme yapacağım..

ytd değildir ha.. şahsım için sesli düşündüm..
    max 100 zorlayabilir mi diye yazmıştım.. 87 ler gördü..

benden alanlar da kazansın ama niye alırlar bilmem bu fiyatlardan..

devam edenlere bol kazançlar..

8. Hala malım var ....!!!

Kablooooo......!!!!

Biz bitti demeden bitmez.......Dobur da tek lotum yok ....!!!!

Ama kabloda kalan lotlarla uzuncuyum.....!!!!

Öpüyorum....!!!!

Sayfa 190/201 İlkİlk ... 90140180188189190191192200 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •