Sayfa 195/201 İlkİlk ... 95145185193194195196197 ... SonSon
Arama sonucu : 1608 madde; 1,553 - 1,560 arası.

Konu: PRKAB - Türk Prysmian Kablo

1. Noldu bu tahtaya kimsecikler yok

2. şu kağıda adam gibi bi yorum yapabilecek kimse yokmu

3. Investing sitesinde birisi buna bu hafta 29 vuracak diyip duruyor ama ne kadar doğru ne kadar yanlış bilemiyorum. Ben eğlencesine aldım...
    Dil aslandır, yatar eşikte...

4.  Alıntı Originally Posted by chetuo Yazıyı Oku
    ınvesting sitesinde birisi buna bu hafta 29 vuracak diyip duruyor ama ne kadar doğru ne kadar yanlış bilemiyorum. Ben eğlencesine aldım...
    hayırını göresin inşallah

5. Teşekkürler...

Ben hala tutuyorum. Yarısı bunda, yarısı Işık Plastik'de. Ben bu iki kağıdı da hiç bilmem. Böyle kağıtlar da almam aslında ama adamın yazdıkları akıllıca ve doğru geldi. Heyecan olsun dedim, aldım...

Oradaki adam 29'dan yarısını vereceğim, kalan için 39-43 bekleyeceğim diyor. Şimdiye kadar doğru çıktı yazdıkları. Hayırlısı...

Not: Işık Plastiği sattım, Kızılbük GYO aldım. Orada acayip bir hisse değişimi var. Onu da bu adam yazıyor diye aldım sadece. Allah sonumu hayır etsin... )
    Son düzenleme : Chetuo; 12-10-2022 saat: 18:35.

6.  Alıntı Originally Posted by Chetuo Yazıyı Oku
    Teşekkürler...

Ben hala tutuyorum. Yarısı bunda, yarısı Işık Plastik'de. Ben bu iki kağıdı da hiç bilmem. Böyle kağıtlar da almam aslında ama adamın yazdıkları akıllıca ve doğru geldi. Heyecan olsun dedim, aldım...

Oradaki adam 29'dan yarısını vereceğim, kalan için 39-43 bekleyeceğim diyor. Şimdiye kadar doğru çıktı yazdıkları. Hayırlısı...

Not: Işık Plastiği sattım, Kızılbük GYO aldım. Orada acayip bir hisse değişimi var. Onu da bu adam yazıyor diye aldım sadece. Allah sonumu hayır etsin... )
    kardeş kim bu adam:D

7. Allahım bol kazançlar versin

8. Valla bugün sattı 28.5-29 civarı. Ben de satıyorum. Aç gözlü olmamak lazım...

Sayfa 195/201 İlkİlk ... 95145185193194195196197 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •