Sayfa 43/201 İlkİlk ... 3341424344455393143 ... SonSon
Arama sonucu : 1608 madde; 337 - 344 arası.

Konu: PRKAB - Türk Prysmian Kablo

1. Genel tabloda bir bozulma yok,piyasanın ki anlık ve şiddetli bir tepki oldu.Bedelli gerekçesi bile şirketin kar edemeyeşiyken aklı selim kimse yüksek bir kar beklentisiyle bilanço için pozisyon almamıştır bu hissede.Son dönemdeki hareketin yeni yapı malzemeleri yönetmeliği ve bedelliden gelecek nakitle hedge giderlerinin azalarak karlılığı pozitif etkileyeceği beklentisiydi... bu iki hususta aynen mevcudiyetini koruyor.Ekstra olarakta kıbrıs projesinde bir gelişme olursa itekleyici bir güç olur... hisse bilançoya gereğinden fazla negatif tepki verdi.Bu hisse bilanço sonrası,bilanço pozitif gelmiş olsa bile düşerek tepki veriyor.Geçen sene 6 aylıkta 15 milyon kar geldiğinde bile %2-3 yükselip günü düşüşle kapatmıştı.
    Ben beklemeye devam ediyorum.
    Y.T.D

2.  Alıntı Originally Posted by ortakakıl35 Yazıyı Oku
    Madem 3.60 a çıkacak . Neden kazanamadım diyorsun. Al işte 2.68 den.Sat 3.60 dan sende kazan😉
    2,50 den gaza gelip sattım 2 günde 3,10 oldu, nasıl alayım tekrar...

3. Bedelli için ödeme ne zaman yapılacak

GT-I9500 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4. İhalenin Sonuçlandığı Tarih 07/08/2017

İhale Sonucu TKABY47 Referanslı Ambarlı TM Sultanmurat GIS Kablo Bağlantı Projesi İçin Verilen Teklifin Uygun Görülmesi ve Sözleşme İmzalamak Üzere Şirketimizin Davet Edilmesi

İhale Bedeli 55.079.549,00 TRY

İhale Bedelinden Ortaklık Payına Düşen Kısım -

Ortaklık Payına Düşen Kısmın Kamuya Açıklanan Son Gelir Tablosundaki Brüt Satış Hasılatına Oranı (%) 10%

TEİAŞ*ın * TKABY.47 Referanslı, Ambarlı TM Sultanmurat GIS TM*154 kV,*2x1600mm² XLPE İzoleli Yeraltı Güç Kablosu Bağlantı Projesi *ihalesi*kapsamında en düşük teklifi firmamız tarafından verildiği*21.06.2017 tarihinde açıklanmıştı.* ** İlgili*projeye ilişkin, Şirketimiz*tarafından verilen teklif uygun görülmüş*olup, TEİAŞ tarafından gönderilen sözleşmeyi imzalamak üzere davet yazısını**bugün tebliğ almış bulunmaktayız.*İhale konusu projeyi kapsayan*sözleşme henüz imzalanmamış olup gelişmeler konusunda açıklamalar yapılacaktır. İhale Eden Firma :Türkiye Elektrik İletim A.Ş. (TEİAŞ) İhale Konusu : TKABY.47 Referanslı, Ambarlı TM Sultanmurat GIS TM 154 kV, 2x1600mm² XLPE İzoleli Yeraltı Güç Kablosu Bağlantı Projesi* İhale Tutarı :55.079.549,00 TRY + KDV İhale Tarihi : 21 Haziran 2017 Projenin süresi : Sözleşme tarihinden itibaren 420 gün Bilgilerinizi arz ederiz.* Saygılarımızla, Türk Prysmian Kablo ve Sistemleri A.Ş.

5. İhale imzalam için teklif geldi diye haber çıkıyor.Kağıt yerinde sayıyor.Bu haberle 2.90 ların üstüne çıkması gerekmezmiydi? ??

6.  Alıntı Originally Posted by ortakakıl35 Yazıyı Oku
    İhale imzalam için teklif geldi diye haber çıkıyor.Kağıt yerinde sayıyor.Bu haberle 2.90 ların üstüne çıkması gerekmezmiydi? ??
    Dostum kanki, bu haber daha öncede geldi ve kağıdımız gene tek krş kıpırdamadı, bu kağıdımızın özelliği bu düşüşlere sert tepki vermesi, çıkışlarda nazlanması

7. Senin yapacağın kapanış a ben!!!!Bela aldık başımıza...

8. Yarın bunu 2.70 üstünden nerden alan olursa vedalaşacağım.Endeks oldu 110.000 bu uyuz hala buralarda.Bununla 2 lerde aynı olan kağıtların çoğu 4 lerde geziyor.Yazıklar olsun...

Sayfa 43/201 İlkİlk ... 3341424344455393143 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •