Sayfa 45/201 İlkİlk ... 3543444546475595145 ... SonSon
Arama sonucu : 1608 madde; 353 - 360 arası.

Konu: PRKAB - Türk Prysmian Kablo

1.  Alıntı Originally Posted by tevres Yazıyı Oku
    % 29 bedelli olunca 2000 lot için ödemeniz gereken para sadece 580 TL (0,29 x 2000= 580 TL)
    Hesap hatası yok,bedelli her hisse için 2,39 tl den yapılıyor. 0,29'a nerden ulaştınız anlayamadım.

2. Nasıl bir bedelli yapacak okumadım ama normal ise sayın tevres sizin yaptığınız hesap doğru 1 nominal hisseye 1 tl üzerinden %29 bedelli yaptığında hisse başı 0.29 kuruş bedelli düşer bedeli bedelsiz 1 pay 1 nominal deger ustunden hesaplanir farklı ise gsray daha önce yaptığı gibi hisse o vakit 36 lira falandı herhalde hisse başı 10 tlden başvuru yapıp onaylanmıştı ve bedelliyide öyle yapti genede bi başvuruya bakmak lazım..

SM-G950F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Son ırmak kuruduğunda, son ağaç yok olduğunda, son balık öldüğünde; beyaz adam paranın yenmeyen bir şey olduğunu anlayacak.

3. Şirket bedelliyi nominal değeri olan 1 tl den yapmıyor, primli olarak 2,39 tl den yapıyor.Spk başvurusunda da bu durum belirtilmiş,

4.  Alıntı Originally Posted by ay_yıldız Yazıyı Oku
    Şirket bedelliyi nominal değeri olan 1 tl den yapmıyor, primli olarak 2,39 tl den yapıyor.Spk başvurusunda da bu durum belirtilmiş,
    Ben normal olanı yazdım ve bi başvuruya bakmak lazım demistim sizin dediğiniz gibi 2.39 fiyat üzerinden yaptığına göre baya farklı bi fiyat çıkar bi daha hesaplamam gerekecek ytd..

SM-G950F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Son ırmak kuruduğunda, son ağaç yok olduğunda, son balık öldüğünde; beyaz adam paranın yenmeyen bir şey olduğunu anlayacak.

5. Ödemeler hangi tarihte yapılacak

GT-I9500 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

6.  Alıntı Originally Posted by zabza Yazıyı Oku
    Ödemeler hangi tarihte yapılacak

Spk'ya yeni başvurdu ,spk'nın onayı 1-2 ay sürer,şu an tam bi tarih belirtmek mümkün değil.

7. Tşkler

8. Dünde söyledim,bilanço iyi miydi hayır iyi değildi... ama beklenenden çokta farklı değildi.şirket bedelli gerekçesinde kar edemeyişinden bahsederken yüksek kar beklemek çok mantıklı değildi.
    Umarım dün satmak isteyenler bugün karlı bir şekilde satabilmiştir.
    Kalanlara bol kazançlar dilerim.

Sayfa 45/201 İlkİlk ... 3543444546475595145 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •