Sayfa 59/201 İlkİlk ... 949575859606169109159 ... SonSon
Arama sonucu : 1608 madde; 465 - 472 arası.

Konu: PRKAB - Türk Prysmian Kablo

1. yarın yukarı yönlü gaplı açılış yapıp gitse hiç bir gerçek yatırımcı niye gidiyor demez ihale belli iş belli fiyat zaten yabancı para bazında ve hatta yıllardır ayni yerlerde iniş çıkış yapmasından dolay tl bazında da çok düşük kaldı borsanın %40 çıkışını da hesaba katarsak fiyat pahalımı normalmi bedava mı herkes görür.Bu gün olan bitene takılmamak lazım haberden geç haberdar olan tahta yapıcı yandaşları vardı galiba!beleşci açıkcılar peşgeş çekti tahta görevlisi.tavandan al yandaşlarınınkini ve ky ye sat düşür!kısaca çok basitlik bu.

2. Bu sayfada açıkcı uşakları çok dolaşır bi kaçtane si birbirini destekleyici yazılar yazar sineklik görevini yerine getirir! bu tenekelere değil gerçek olan kap haberine itibar edin. zaten yazılanları dikkatli okuduğunuzda o tipler kabak gibi bellidir. sahiplerine uşaklık için bu tip ortamlarda görevlerini yaparlar,miadı dolan değişik bi kaç linkle tekrar gelir 2 doğru yazar ondan sonra 20 yalanla aklınızı kurcalar.

3.  Alıntı Originally Posted by rabıta Yazıyı Oku
    daha imzalanmamış. acaba tek teklif var diye iptal olma olasılığı olabilir mi.
    öyle bi durum olmaz ihalenin zamanı zaten belliydi katılmak isteyen katılırdı,yeterliliklerini yerine getiremeyenler istesede katılamamıştır ve ihaleyi hayırlısıyla Prkab aldı.Zaman sınırı var ve bu işi yapanfirmada zaman önemli,söz verilen zamanda bitmesi içinde elektrikle ilgili kısımın ihalesi yapıldı ve gün kondu,bir kaç güne diğer imzalar da atılacaktır bu işler çocuk oyuncağı değil,ihale yapılmış katılan katılmış,borsaya kote bir firma almış bunu,bunda çapanoğlu arayacak bir durum yok.
    Türkiye Elektrik İletim A.Ş. (TEİAŞ) tarafından çıkılan Tkabçy.7 Referanslı, İzmit Körfez Geçişi Güç Kablosu Bağlantı Projeleri Yapım İşi ihalesine Şirketimiz tarafından verilen teklifin ihale kapsamında verilen tek teklif olduğu öğrenilmiştir.
    İhale konusu projeyi kapsayan sözleşme henüz imzalanmamış olup, değerlendirmeler neticesinin olumlu olması halinde Şirketimiz sözleşmeyi imzalamak üzere davet edilecektir. İhale konusu projeye ilişkin detaylı bilgiler aşağıda sunulmaktadır.
    İhale Eden Firma:Türkiye Elektrik İletim A.Ş. (TEİAŞ)
    İhale Konusu:Tkabçy.7 Referanslı, İzmit Körfez Geçişi Güç Kablosu Bağlantı Projeleri Yapım İşi
    İhale Tutarı:382.341.804,00 TRY + KDV
    İhale Tarihi:14 Eylül 2017
    Projenin süresi:Sözleşme imzalanması ve yer tesliminden itibaren 750 gün

Bilgilerinizi arz ederiz.
    Saygılarımızla,
    Türk Prysmian Kablo ve Sistemleri A.Ş.

4. bugün 698 bin adet açığa satış yapılmış hissede, dolaşımda düz hesap 18 milyon adet senedi var ve bunun yaklaşık yüzde 4 ü oranında açığa satış yapılmış.

122 trilyonluk stokta malı var gözüküyor bilançoda, muhtemelen stokları eriteceklerdir, bu çok olumlu.

Bugünkü kapanış itibarı ile piyasa değeri 330 trilyon, aldığı ihale ise düz hesap 380 trilyon artı kdv. Daha ne olsun, Allahın izniyle bu ihale illaki fiyatlanacaktır. Çok harika ve çok çok olumlu bir gelişme prkab için.
    Yazdıklarım hiçbir şekilde "Yatırım Tavsiyesi Değildir (YTD)"

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    https://merakneguzelsey.blogspot.com/
    Gönderi
    4,383
    Yıllar sonra bu haber ile tekrar merhaba bi zaman 1,20 ,ile 1,69 arası çok süründürür du beni gittik başka yerlerde maceralar aradık Ama bu ihaleye gerçekten çok güzel çok büyük geçmiş te bu kadar hareketli değildi bugün ki hareket 2,97 aldık tavandan istesem satardım emir verdim iptal ettim sadece tavanda 1,3 milyon lot işlem oldu böyle bi hisse için az değil ah bu acık çi lar varya ,,,,

asus di-ye nane bi tabletten yazıldı
    AT yarışı Gibi borsa dan Tüyo bekleyenlere yatırım tavsiyesi içermez yazdıklarım öngörülerim arkadaş sohbeti düşünmek gereklidir almak satmak size aittir çünkü para sizindir ..

6. Spek istese bugün tavan yapardı tavan olsa kimse satmazdı son dakikada iyi silkeledi çürükleri döktü yarın devam yarın güzel bir açılışla yolumuza devam ederiz piyasa değeri kadar ihale var kendinmi yemeyi düşünüyorsun spek efendii geç bu işleri

7. Tahminen 2.50 +8 tl

SM-G610F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

8.  Alıntı Originally Posted by kzlkan55 Yazıyı Oku
    Tahminen 2.50 +8 tl

SM-G610F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Neyin tahmini dostum bu

Sayfa 59/201 İlkİlk ... 949575859606169109159 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •