Special Days Image
Sayfa 66/201 İlkİlk ... 1656646566676876116166 ... SonSon
Arama sonucu : 1608 madde; 521 - 528 arası.

Konu: PRKAB - Türk Prysmian Kablo

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    https://merakneguzelsey.blogspot.com/
    Gönderi
    4,373
    günaydın iyi haftalar bakalım geçen günki ihalenin kokusu çıkınca neler olacak yukarımı tepecek yoksa satacaklarmı

2. İlk ihale günü açıklandığı zaman trade ettim, kazanç fena olmadı, döndüm dolaştım yine geldim, bu sefer trade etmeyeceğim, biraz kalıcıyım, ya nasip ya kısmet...

SM-N910C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

3.  Alıntı Originally Posted by ata_306 Yazıyı Oku
    günaydın iyi haftalar bakalım geçen günki ihalenin kokusu çıkınca neler olacak yukarımı tepecek yoksa satacaklarmı
    girdi mi kare li

4. İhale geçerli mi ? imzalar atıldıysa heç gorkmam

5.  Alıntı Originally Posted by Desidero74 Yazıyı Oku
    İhale geçerli mi ? imzalar atıldıysa heç gorkmam
    Tedaş genel müdürlükte müdür olan arkadaşımdan duydum, imzalar atılmış, kulislerde 6-7 gibi fiyatlar konuşuluyormuş....

6.  Alıntı Originally Posted by Dentıcı_Laz_Levo Yazıyı Oku
    Tedaş genel müdürlükte müdür olan arkadaşımdan duydum, imzalar atılmış, kulislerde 6-7 gibi fiyatlar konuşuluyormuş....
    Kardeşim bu reklam filimine döndü kulak dan duyma işlerle yt olmaz insanlarda yanlış Alğı yaparsın bizde yukardan girdik aptalgibi ihale almış olsa yürümesi gerekmez miydi bide imza işine nezaman cvp gelecek erken bari gelsede olumlu veya olum suz yolumuza baksak bunların bedellisine kalmalmaya niyetim yok...kendileri çalıp kendileri oynasın kol keser yine çıkarım..2.39 bedelliye girmeyi hiç düşünmem...

SM-G610F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

7.  Alıntı Originally Posted by kzlkan55 Yazıyı Oku
    Kardeşim bu reklam filimine döndü kulak dan duyma işlerle yt olmaz insanlarda yanlış Alğı yaparsın bizde yukardan girdik aptalgibi ihale almış olsa yürümesi gerekmez miydi bide imza işine nezaman cvp gelecek erken bari gelsede olumlu veya olum suz yolumuza baksak bunların bedellisine kalmalmaya niyetim yok...kendileri çalıp kendileri oynasın kol keser yine çıkarım..2.39 bedelliye girmeyi hiç düşünmem...

dostum o zaman şimdi 2,78 den hemen sat sonra 2,39 dan bedelliye girme gerek yok ,laz levo duyumunu söylemiş onun bu duyumuyla yatırım yapmadin ki ne diye konuşuyorsun ister inanır devam edersin ister satar gidersin ayrıca iptal olan ihale kararı bu kadar beklemez , yani öyle saçma bi konuşman var ki kendi satmandan çok başkası satsın havasındasın ilginç

8.  Alıntı Originally Posted by Desidero74 Yazıyı Oku
    dostum o zaman şimdi 2,78 den hemen sat sonra 2,39 dan bedelliye girme gerek yok ,laz levo duyumunu söylemiş onun bu duyumuyla yatırım yapmadin ki ne diye konuşuyorsun ister inanır devam edersin ister satar gidersin ayrıca iptal olan ihale kararı bu kadar beklemez , yani öyle saçma bi konuşman var ki kendi satmandan çok başkası satsın havasındasın ilginç
    İhale olumlu veya olumsuz olur sonuca göre çıkarım dostum acele yok bedelli olsa bile elimdeki hakları 15 içinde satabilir bedellisin den yine muaf olurum o sorun değil...

Sayfa 66/201 İlkİlk ... 1656646566676876116166 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •