Sayfa 84/201 İlkİlk ... 3474828384858694134184 ... SonSon
Arama sonucu : 1608 madde; 665 - 672 arası.

Konu: PRKAB - Türk Prysmian Kablo

1. Dusus kesin ama su da onemli ihale kesin alinmis gibi prim de yapmadi yuzde 20 yukarda gibi ihale tarihinde nerdeydi bugun nerde ona bakmak da lazim

İhale Komisyonunca "ihaledeki tek teklif ile yeterli rekabetin sağlanamadığı kanaati oluştuğundan ihalenin iptal edilmesine" karar verilmiştir.

Daha önceleride yazdığım gibi tamamen komisyon ve ihale yetkilisi takdirinde olup, bu kanaatin oluşması için 40 gün beklemeleri biraz işgüzarlık olmuş.
    BEN KİMİMKİ YATIRIM TAVSİYESİ VEREYİM, TAVSİYEM OLSA KENDİME VERİRİM. YTD.

3.  Alıntı Originally Posted by Godofswords1 Yazıyı Oku
    İhale Komisyonunca "ihaledeki tek teklif ile yeterli rekabetin sağlanamadığı kanaati oluştuğundan ihalenin iptal edilmesine" karar verilmiştir.

Daha önceleride yazdığım gibi tamamen komisyon ve ihale yetkilisi takdirinde olup, bu kanaatin oluşması için 40 gün beklemeleri biraz işgüzarlık olmuş.
    ben mevcut operasyonlar nedeniyle otelendigini düşünüyorum yoksa ilk 3 günde iptal ederlerdi

4. Şirket ihaleyi kaybetmedi yeni ihaleye girecek ,iki zaten alsaydı 5 lerde olurdu bu ilk reaksiyona gore mal satılması yanlış aldığı büyük bir ihale var zaten ayrıca yurtdışı kökeni olan bir şirket kimse korkmasın elinde mal kalmaz

5. madem ihaleye bizden başka giren yok bir dahaki ihaleye daha yüksekten fiyat verelim bizden başka kimse yapamayacak belli oldu .zaten ihale aldık diye çıkmadık günlük düşünmeyin yoluna devam edecektir şahsi düşüncem

6.  Alıntı Originally Posted by hasandemir Yazıyı Oku
    madem ihaleye bizden başka giren yok bir dahaki ihaleye daha yüksekten fiyat verelim bizden başka kimse yapamayacak belli oldu .zaten ihale aldık diye çıkmadık günlük düşünmeyin yoluna devam edecektir şahsi düşüncem
    altına imza atıyorum

7. fabrika yerimizin satışı ne durumda varmı bilen

birde geçen sene hisse geri alımı yapılmıştı bu senede geri alımlara başlarlarmı ne dersiniz
    gerçi halka açıklık yüzde 13 çok düşük ama

8. Şirket 31.12.2016 tarihi itibariyle 1.000.000 adet PRKAB hissesini pay geri alım süreci kapsamında
    alımını gerçekleştirmiştir. Buna ilişkin tüm detaylar Kamuyu Aydınlatma Platformunda açıklanmıştır.

Sayfa 84/201 İlkİlk ... 3474828384858694134184 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •