Special Days Image
Sayfa 155/201 İlkİlk ... 55105145153154155156157165 ... SonSon
Arama sonucu : 1608 madde; 1,233 - 1,240 arası.

Konu: PRKAB - Türk Prysmian Kablo

1. Bu görüşler yatırım tavsiyesi olmayıp tamamen benim hayal dünyamda uydurduklarımdır

2. Sa değerli arkadaşlar.ben bedeli öncesi 3000 lot aldım. Sonra bedeli oldu. Şimdi hesapta 3000 e ve 3000 normal hisse görünüyor. Ben herhangi bir para ödemedim ve banka da otomatik çekim yapmadı. Merak ettiğim su bendeki normal hisseleri satsam bedelliden görünen hisselerde de satış oluyormu otomatikman. Tşk ederim.herkese bol kazançlar inşallah.

LG-H930 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    11 BOYUT
    Gönderi
    15,245
     Alıntı Originally Posted by garagozlu Yazıyı Oku
    Sa değerli arkadaşlar.ben bedeli öncesi 3000 lot aldım. Sonra bedeli oldu. Şimdi hesapta 3000 e ve 3000 normal hisse görünüyor. Ben herhangi bir para ödemedim ve banka da otomatik çekim yapmadı. Merak ettiğim su bendeki normal hisseleri satsam bedelliden görünen hisselerde de satış oluyormu otomatikman. Tşk ederim.herkese bol kazançlar inşallah.

Hemen talimat bedelli için,yarın son gün,saat 16'ya kadar talimatını mutlaka ver aracı kurumuna danış ve işi şansa bırakma,R tahtadan kalktı otomotik vs falan yok,E satarsın sadece ,diğeri satılmaz,yakma bedelli paylarını !!!

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    11 BOYUT
    Gönderi
    15,245
    2.90 ile Yarısından fazlası tarafımca postalanmıştır,alan hayrını görsün,diğer talimat verdiklerim hala hesapta görünmüyor,sattıkarımı alan hayrını görsün

5. Sn refaba evet satışta r yapamıyorum. Hatta bugun sabahki o rallide satmak istedim ama r kafalı karışırdı gitti o kadar kar(
    Neyse O zaman bankayı arayıp bedelliden gelen r hisselerini almak için talimat vereyim diyorsunuz değilmi. Kusura bakma acemiyim bu konuda.
     Alıntı Originally Posted by refaba Yazıyı Oku
    Hemen talimat bedelli için,yarın son gün,saat 16'ya kadar talimatını mutlaka ver aracı kurumuna danış ve işi şansa bırakma,R tahtadan kalktı otomotik vs falan yok,E satarsın sadece ,diğeri satılmaz,yakma bedelli paylarını !!!

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    11 BOYUT
    Gönderi
    15,245
     Alıntı Originally Posted by garagozlu Yazıyı Oku
    Sn refaba evet satışta r yapamıyorum. Hatta bugun sabahki o rallide satmak istedim ama r kafalı karışırdı gitti o kadar kar(
    Neyse O zaman bankayı arayıp bedelliden gelen r hisselerini almak için talimat vereyim diyorsunuz değilmi. Kusura bakma acemiyim bu konuda.

R satamazsın tahtadan kalktı,hemen yatırım danışmanını ara,yada çalıştığın bankaya git bedelliye gir,bedelli sana 1 tl ile yansıyacak,mutlaka bedelli hakkını kullan yarın saat 16'ya kadar,hesabında açıkta nakit bulundur katılacağın bedelli miktarı kadar...katılırsan muzzam para kazanırsın !!!

7. Tmm çok tşk ederim.aradım bankayı hesapta para olması yeterli dediler. O zaman 3000 lot için 3000tl ödeyince 3000 e hisse olacak galiba. Neyse bekleyip görecez artık. Keske sabah verseydim e hisseleri en azından 500 gayme karı kaçırdık.olsun prkab daha iyi yerlere gelecek ümidi taşıyorum.
    Selamlar..
     Alıntı Originally Posted by refaba Yazıyı Oku
    R satamazsın tahtadan kalktı,hemen yatırım danışmanını ara,yada çalıştığın bankaya git bedelliye gir,bedelli sana 1 tl ile yansıyacak,mutlaka bedelli hakkını kullan yarın saat 16'ya kadar,hesabında açıkta nakit bulundur katılacağın bedelli miktarı kadar...katılırsan muzzam para kazanırsın !!!

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    11 BOYUT
    Gönderi
    15,245
    Bugün 3 gören hissede kar satışları geldi 2.52 gösterdiler...şu an 2.50-60 arası oyalanıyor...bedelliye katılanların kazancı,yada 2.20 fiattan alanların kar hanesine %35 yazıldı

Sayfa 155/201 İlkİlk ... 55105145153154155156157165 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •