Sayfa 158/201 İlkİlk ... 58108148156157158159160168 ... SonSon
Arama sonucu : 1608 madde; 1,257 - 1,264 arası.

Konu: PRKAB - Türk Prysmian Kablo

1. Ya dostum burdan sana laf fln yetiştirip polemik yapmak istemiyorum. (Twitrazdi ismin sanırım)Ama şunu soylicem. sanırım sen günlük haftalık fln al sat yapıyorsun. Benim için okadar önemli değil günlük yok ins.. bilmem ne denir fln .. benim maliyetim epey aşağıda tahminimce 1 yıl bekliycem bu hissede. Yıllıkları görünce kararımı değiştirip vademide öteleyebilirim. Neyse herkesin tarzı başka. Sen yinede milleti etkilememeye çalış derim son olarak. Belki istemeden yapıyorsun ama yazılanlardan etkenip satan fln olur alan olur . Dikkat etmek lazım. Saygılar

HUAWEI CAN-L01 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2. Dostum sende yanlis anlama bende bir yil burdayim deyip bir ay sonra hisse yerlerde surundugunde maliyetime gelsin cikicam diyen cok gordum burada ziplayin ucuyor yada satin ele veriyor daha asagilara gelicek deyip hedef vermedim burasi gorus platformu bende gorusumu soledim 9 yildir bu forumu takip ederim yuz hisseyi dolastim kimsenin gazina gelmedim.para kazanmak zor kaybetmek kolaydir.herkez ona gore aklina mukayit ols sana da saygilar
     Alıntı Originally Posted by badtrend Yazıyı Oku
    Ya dostum burdan sana laf fln yetiştirip polemik yapmak istemiyorum. (Twitrazdi ismin sanırım)Ama şunu soylicem. sanırım sen günlük haftalık fln al sat yapıyorsun. Benim için okadar önemli değil günlük yok ins.. bilmem ne denir fln .. benim maliyetim epey aşağıda tahminimce 1 yıl bekliycem bu hissede. Yıllıkları görünce kararımı değiştirip vademide öteleyebilirim. Neyse herkesin tarzı başka. Sen yinede milleti etkilememeye çalış derim son olarak. Belki istemeden yapıyorsun ama yazılanlardan etkenip satan fln olur alan olur . Dikkat etmek lazım. Saygılar

HUAWEI CAN-L01 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    GM 8 d cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Son düzenleme : twiztaz; 15-12-2019 saat: 00:44.

3. Teknik açıdan grafikte gördüğünüz birseyler var mi arkadaslar, nasil bir hafta, nasil bir açılış bekler bizi ?

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

4.  Alıntı Originally Posted by twiztaz Yazıyı Oku
    hee bana yazdin demek takaslara bakarsan alnustan acik yapildigini ve haber gelmeden iki dkka once kagidin 2.70 ustu vurdugunu gormediysen bisey diyemem buna insinatrader denir haberden once yukari vurdurup seans durdurur milletin dikkatini cektiler yuzde 10 giden kagida tavana gidecek tekrar gorunusu ile susleyip mal ciktilar yani 2.90 ksur nere 2.60 nere 30 kademede sen mal cikilmadigini anlamadinmi

gm 8 d cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    satmak istiyorsan sat sana kimse niye satmıyorsun yada satıyorsun demiyor.
    Sen kağıdın sahibinin alnus olduğunumu sanıyorsun.
    Bırak alnus satsın elbet biter elindeki mal.
    Kimsenin midesini bulandırma.

5. Bak yine fanatik asik cikti koynuna alicak nerdeyse hisseyi.kardesim alnus sattimi satti alnus birak elbet biter elindeki mal diyorsun alldigin hisseyi nasil takip ettigin belli alnusun elinde hisse yoktu zaten 300 bin lot aciga satti bunu sen ben yapamayiz tahtaya hakim yapar ee nedemek bu adam veerdimi verdi 3 liradan cakti 2.50 2.60 nerden isine gelirse tooplar ben nededim bukadar abartildi.iki haberle reklam yapildi 1 maliyetli ruchanlar 3 liradan itelenmedimi yada 1.30 dip fiyatlar 3 ile 2.60 dan dehlenmedimi ne bu fanatiklik sen 5 seneye bakarsin ben gunluge haftaliga suan mal ciktimi iki haberle cikti burasi hisse gorus platformu degilmi 10 olcak deyim hosunuza gider 1 tl duscek desem horozlanirsiniz.takim tutar gibi hisse tutmayim faaliyete bakmakla olmaz takaas grafik haber takip edicen mide bulandirilacak bi durum yok

GM 8 d cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Son düzenleme : twiztaz; 15-12-2019 saat: 16:45.

6. iki haber de yıllık 1 milyar tl üzerinde ciro yapan bir şirket için sıradan işler ..bence bunu kullandılar...?
    şirket saglam fakat ciro üzerinde %3 isim hakkı alan italyanlar asıl malı götürüyor ..
    gelen net kardan %3 alsalar bilançoya mütiş bir kar potansiyeli olur ve hissede nerden baksan 10 tl den aşşagı olmaz ..
    faizlerin %12 üstünde olursa isim hakkı almayacagını bellirtmiştlerdi 2020 için bu görüşte suya düştügüne göre eski hamam eski tas döndük..hisseyi götürmek isterlerse götürürler o ayrı bir konu spek yerinde ben olsam :
    hisseyi toplamışsam alır arkama bakmadan götürürüm**** şayet tersi ise toplamak için önce döker malı toplarım sonra yola çıkarım:::: bol şanslar
    ZIR-DELİ Y.T.D

7. sirket, bundan sonra fuul calisacak. kriz olsa es gececek..adamlar ihale aldim diyorlar suclu oluyorlar. gidin ihale almayanlara ortak olun..birde oyun icinde oyun arayip milletin aklini karistiriyorsunuz..birde kendiniz borsayi cozmussunuz, paralari kazanmissiniz, sira speklere para kazandirmaya gelmis..kimse sirketle ilgili bilgilerin harmanlayip gelecek gunler sirketi hangi pozisyona surukler, ne kadar temettu verebilir, kanal istanbul projesi bize kac sene yeter hesabina bile girmiyor...hep kendi al satlarinin esirinde kalmislar...devam edin bakalim..

8. neyse yine biz sirketleri sirayla tespit etmeye devam edelim..orta yerden baslayayim.kalkinma, durdo, sonra frigo bitti sira merit turizmin devami ve bu sirkette digerlerinden farkli olmasina ragmen siraya girmis bulundu.

Sayfa 158/201 İlkİlk ... 58108148156157158159160168 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •