Sayfa 11/45 İlkİlk ... 91011121321 ... SonSon
Arama sonucu : 360 madde; 81 - 88 arası.

Konu: viop 24 muhabbet

1. Amacım sayın RONİN'i yermek değil, hatalar olabiliyor demek istediğim şey, yayınlanmış bir çok kitap da bir sürü yanlış kelime, cümle bulursunuz , bulunur...

2. Başta Dubai olmak üzere Suudun etkili olduğu çoğrafyada kalma aptallığını gösteren FETÖ cülere geçmiş olsun. (bunu daha önce yazmıştım Suskunlukla takas olur diye.) Bu coğrafyalar artık FETÖcüler için haram memleketlerdir. BİR SÜRE....

3.  Alıntı Originally Posted by Ayasofya 2005 Yazıyı Oku
    Tasarruf çok düşük devlette ve halkta.

Lenovo K33a48 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Siz de emekliye verilen ikramiye ye takanlardan değilsinizdir inşaallah...

4. Bazen yazarken hata yaptığım doğru.. Eski yazılarla kıyaslayınız bu konuda ki özenimi görmek için.. Ha bu da benim hatamdır. Bedeli de olmalıdır.. Ancak böylesi samimiyetten yoksun kişilere malzeme vermem de hata olmuş.. Ama bununla karekter suikasti yapılamayacak kadar yoz bir ortamdayız.. Piyasa da işe yaramaz ama kendimi daha fazla denetlemem için iyi bir uyarı..

Teşekkür ederim sayın Kitapçı.

5.  Alıntı Originally Posted by RONİN Yazıyı Oku
    Bazen yazarken hata yaptığım doğru.. Eski yazılarla kıyaslayınız bu konuda ki özenimi görmek için.. Ha bu da benim hatamdır. Bedeli de olmalıdır.. Ancak böylesi samimiyetten yoksun kişilere malzeme vermem de hata olmuş.. Ama bununla karekter suikasti yapılamayacak kadar yoz bir ortamdayız.. Piyasa da işe yaramaz ama kendimi daha fazla denetlemem için iyi bir uyarı..

Teşekkür ederim sayın Kitapçı.
    Takılmayın dostum, evet hata yapmamak gerek,kitapçıyımya yayıncı kitap yayınlanmadan iki kere okur bana getirirdi birde sen oku derdi, bende okur bir sürü yanlış bulurdum, benden sonra bir daha okunur baskıya verilirdi, kitap çıktıktan sonra okuduğumuzda gene birçok kelime ve harf hatası olurdu,onu tipeksle tashih ederdik, patrona nasıl oluyorda gözümüzden kaçırıyoruz diye sorunca da, biz kul'uz diye cevap verirdi...

Gokten inen tek harf hatasi olmayan kitaba sahibiz, azicik muz kabugu, ceylan derisi, okuz gerisine yazilip toplanmis!
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!
    Bu imza, Subat 2017 tarihine aittir!

7. Önemli olan bu hataları öne çıkarma gereğini hissetmeniz sayın Kitapçı.. başka yazılara da aynı hassasiyeti göstermiş olsaydınız İyi niyetinize yorabilirdim.. samimi olarak söyleyeyim. İyi niyetli olmadığınızı düşünmüyorum. (şimdiden sonra geçmişinize hayıflanmanıza gerek yok.)

Çok ta insani bir nedenim vardı. yazıyı kontrol etmeden göndermek için..

8. gaya yanından bile geçmememi söylemişti ,misilleme olmuş gibi olacak ya, geçmeyeceğim yanından artık...

Sayfa 11/45 İlkİlk ... 91011121321 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •