Sayfa 12/45 İlkİlk ... 2101112131422 ... SonSon
Arama sonucu : 360 madde; 89 - 96 arası.

Konu: viop 24 muhabbet

Ustelik tipeks yoktu, strip teese vardi!
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!
    Bu imza, Subat 2017 tarihine aittir!

2.  Alıntı Originally Posted by RONİN Yazıyı Oku
    Önemli olan bu hataları öne çıkarma gereğini hissetmeniz sayın Kitapçı.. başka yazılara da aynı hassasiyeti göstermiş olsaydınız İyi niyetinize yorabilirdim.. samimi olarak söyleyeyim. İyi niyetli olmadığınızı düşünmüyorum. (şimdiden sonra geçmişinize hayıflanmanıza gerek yok.)

Çok ta insani bir nedenim vardı. yazıyı kontrol etmeden göndermek için..
    Valla dostum hiç öyle bir niyetim yoktu, bir anda görünce birde fazla üzerime gelinince olabildiğini göstermek için yazdım,eğer üzdüysem sizi sonsuz kere özür dilerim, hakknızı helal edin ne olur aslında bu çok günah şeydir, gözüme uyku girmeyecek vallahi..

Alimler ile yarışmak ya da cahillere gösteriş yapmak için ilim öğrenmeye kalkışanların yeri cehennemdir." hadis-i şerif

Gecme zaten, hayatta hazettmem trollerden!
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!

4.  Alıntı Originally Posted by kitapci34 Yazıyı Oku
    Amacım sayın RONİN'i yermek değil, hatalar olabiliyor demek istediğim şey, yayınlanmış bir çok kitap da bir sürü yanlış kelime, cümle bulursunuz , bulunur...
    Başkan takilma sen onlara. Dil bilgisi dershanesi değil burasi. Sen yaz kafana göre anlayan anlar

SM-G925F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

5. HaberTürk ü izliyorum.

Esenyurt Üniversiyesinde çocuğum olsa kaydını hemen sildirirdim..

6.  Alıntı Originally Posted by qumarbazz Yazıyı Oku
    Başkan takilma sen onlara. Dil bilgisi dershanesi değil burasi. Sen yaz kafana göre anlayan anlar

SM-G925F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    He vallah. sen kafana göre yaz sayın Başkan Kitapçı anlayan anlar

Arkadaş da bunu anlamış. )))))))))))))

Harbiden sesli güldüm..

Neydi o söz. anlat ki ibret alsınlar sus ki adam sansınlar.. (tamamını yazmadım incitici olmasın diye)

Ahanda takviye geldi, payandayi alttan civile kaymasin bir yerine!
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!

8.  Alıntı Originally Posted by kitapci34 Yazıyı Oku
    Valla dostum hiç öyle bir niyetim yoktu, bir anda görünce birde fazla üzerime gelinince olabildiğini göstermek için yazdım,eğer üzdüysem sizi sonsuz kere özür dilerim, hakknızı helal edin ne olur aslında bu çok günah şeydir, gözüme uyku girmeyecek vallahi..

Alimler ile yarışmak ya da cahillere gösteriş yapmak için ilim öğrenmeye kalkışanların yeri cehennemdir." hadis-i şerif
    Üzülmedim.. sayenizde sadece daha uyanık olmam gerektiğini hissettim.. Bu nedenle de teşekkür ettim. Hakkımız yok. Olduğunu düşünüyorsanız da HELAL olsun benden yana..

Sayfa 12/45 İlkİlk ... 2101112131422 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •